Skocz do zawartości

Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odgrzewam kotleta ale ja w sumie poszukuję czegoś bardziej rodzinnego niż e36 Coupe. Pisałeś wyżej Maćku (jeżeli mogę po imieniu) że zostało parę rzeczy do zrobienia, co miałeś na myśli? I czy nadal myślisz o sprzedaży?

PS: Czy zaliczam się do grona potencjalnych nabywców?

Wysłałem pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W końcu znalazłem czas na swoje i piasty oraz hamulce z przodu wymienione. Piasty firmy FAG,tarcze oryginał BMW,klocki BOSCH. Koszt całości 1400pln (tarcze 305pln za sztukę,piasty 300pln sztuka,klocki 190pln). Wymiana we własnym zakresie koszt- przytrzaśnięty palec :cry2: no i rąk nie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trochę polatałem już na nowych tarczach i rewelka,kiera nie bije(ani przy hamowaniu ani w czasie jazdy),dodatkowo czasami miałem taki myk,że podczas pierwszych minut po ruszeniu np. po nocy wydawało się,że koła są kwadratowe,teraz na nowych piastach spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gazu. Jeżdżę cały czas na włączonej klimie i w mieście wychodzę od 12 do 14 litrów.W trasie gdy jadę do Niemiec przy prędkości 120km/h 7,5 -8 litrów, przy 140-160km/h 10-11 litrów na setkę. Kiedyś testowo leciałem odcinek 100km z prędkością 220km/h wyszła 22 litry. Tankuje minimum paliwo 98pb. Opony 225/55/16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi, że albo nie potrafię jeździć, albo jestem ostatnim jeleniem, bo mam w 520i bez klimy w mieście 10,5 litra.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Macieju

Może mnie nie pamiętasz ale kiedyś pomogłeś mi jak podłączyc masaże do e39. Nie wiesz może jak będzie w e61 chce zmienic stołki zwykłe elektr. grzane na kpmforty grzane z wentylacją a nikt na razie nie pomógł. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Macieju

Może mnie nie pamiętasz ale kiedyś pomogłeś mi jak podłączyc masaże do e39. Nie wiesz może jak będzie w e61 chce zmienic stołki zwykłe elektr. grzane na kpmforty grzane z wentylacją a nikt na razie nie pomógł. Dzieki

Pamiętam,ale z e61 nie dam rady ci pomóc,unikam jak ognia tych modeli, nie są podobno trudne,ale jakoś się ich boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.