Skocz do zawartości

Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich. W tym roku wypada 18 mojej skarbonki i z tej okazji zabieram się za ciągle odwlekane remonty. Zaczynam od wyjęcia silnika. Część części już w bagażniku reszta pozamawiana w serwisie i na dniach będą. Ogólnie prace polegać będą na uszczelnieniu serducha bo obrzygało się jak dziecko po kaszce mannie,ale profilaktycznie wymieniam ślizgi rozrządu i pompę wody bo ma luzy. Co do kosztów to impreza za jakieś dwa koła. Jeżeli jest ktoś z mojej okolicy kto posiada żuraw do wyciągania silnika to byłbym wdzięczny za wypożyczenie bo to jedyna sprawa która mnie blokuje bo stojak do silnika mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Pochwalę się trochę. Byłem na majówce z bmw w Toruniu i zaparkowałem na hamowni,wynik 230km i 301nm. Tak więc po osiemnastu latach chyba nie jest źle. Dodam,że Pan hamujący stwierdził,że automatu nie da się idealnie wymierzyć,choć i tak był pod wrażeniem. Ja myślę,że seria jest. Co do samego auta to od wtorku śmiga już nowy przepływomierz Boscha (1100 pln w plecy) mam tylko nadzieję,że posłuży parę lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hamownia wyszła rewelacyjnie :cool2:

Nie dodałeś, że bedziesz w telewizji :wink:

Też miałem plan wjechać, ale nie miało to sensu. Wczoraj byłem u Krystiana i po podpięciu kompa wyszedł czujnik wałka.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liczniku 255000,a jak jest faktycznie nikt nie wie.

Tyle miałem jak jak kupowałem. Teraz już 370 000. Ale mój chyba nie trzyma serii. Jakiś czas temu wyskoczyłem z 728i i szły łeb w łeb. Także za ciekawie to nie wygląda. Ważne że jeździ nie zawodnie i stosunkowo nie wiele pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jej los jeszcze nie jest w 100% pewny,ale marki nie zamierzam zmieniać. Sprawa wygląda tak,jak w najbliższym czasie ktoś kupi to z bólem oddam jak nie ok też sobie poradzę. Nie ma wielkiego ciśnienia,no i na pewno nie sprzedam jakiemuś leszczowi. Z poprzednią tak było i po miesiącu zawineli ją na drzewie. Teraz ni ch.. ja selekcja i koniec. Podanie trzy foty i opinia psychologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super wyposażenie! Ekstra stan skór, tyłek śliczny jak i dźwięk wydobywający się z niej za sprawą v8, napewno powalający! Gratulacje :cool2:

 

Pozdrawiam i raz jeszcze :cool2: z powodu V'ki pod maską :mrgreen:

 

Szkoda, że sprzedajesz. Mam nadzieje, że kolejny właściciel będzie miał radość z autka :)

Zerknij na moje cudeńka:


Bestia --> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=247992


Beatka http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=191848


___

"Tylny napęd jest jak sex - Po co jeździć na ręcznym jak można dać w piz*ę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Autko nadal w rodzinie. Nie uwierzycie,ale nie miałem nawet jednego telefonu. Ale w sumie mi to pasuje,jedynie małżonka mi ostatnio nawrzucała,że w samą elektronikę silnika wpakowałem prawie 3500,a kierownik interkarsu poznaje mnie na mieście. No ale tak już jest z klasykami,a ja też półśrodków nie uznaje. Co do samej sprzedaży to doszedłem do wniosku,że ludzie chcą być oszukiwani,bo gdybym napisał hasła typu: lalka,bez wkładu i 150 tyś. przebieg to by się telefon grzał,a ja jak ten debil napisałem o tym co należy jeszcze zrobić,ale olać to.

Nie rozumiem o co w tym chodzi. Znajomy znajomego kupił ostatnio 525 e39,dał osiem tysi i tak: fotele z tak oraną skórą,że płótno widać,maski nie da się otworzyć bez łomu bo przedni pas to fala,radio i zmieniarka zostało w komisie,silnik i skrzynia solidnie zakonserwowana olejem,cały tył robił chyba glazurnik klejem do płytek i leciał na metry,w bagażniku dziury zaklejone żywicą,zawiechy nie ma,i tak dalej. Gość z komisu będzie jeszcze miesiąc chlał ze szczęścia,a ja się pytam jakim cudem on to sprzedał?! Dodam iż kupujący ma oczy i nie nosi okularów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekret handlu: 80% ludzi kupuje oczami. W każdej branży. Jeśli tylko produkt jest dobrze wyeksponowany, ułożony, oświetlony (czy też odpicowany plakiem) to na samą myśl, że "może to cudo mieć" klient będzie kupował. Współczuję znajomemu.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę odgrzewam kotleta ale ja w sumie poszukuję czegoś bardziej rodzinnego niż e36 Coupe. Pisałeś wyżej Maćku (jeżeli mogę po imieniu) że zostało parę rzeczy do zrobienia, co miałeś na myśli? I czy nadal myślisz o sprzedaży?

PS: Czy zaliczam się do grona potencjalnych nabywców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.