Skocz do zawartości

Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety maszyna nadal się droczy ze mną... Wymieniłem i zaadaptowałem przepustnice,wymieniłem odmę bo membrana pękła i nadal mi się przydławia przy 1000obr. Błędów brak. Nie wiem o co chodzi. Edytowane przez Maciej V8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Aktuanie sprawy mają się tak. Po dwóch drobnych otarciach i bardzo długiej walce z dwiema ubezpieczalniami do auta trafiły w końcu nowe oryginalne zderzaki. Co do mechaniki to troche zabolało w ostatnim czasie. Padł alternator, zakupiłem w Niemczech regenerację Boscha która padła po 5 dniach!!!! Wymienili od ręki i lata. Niestety przy okazji wyszły inne kwiatki i teraz mam nową chłodnicę wody, nową pompę wody wszystkie rolki,paski i wisko. Jutro wpadnie nowe sprzęgło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Mam te opony, bieżnik powyżej 7mm i ostatnio mogłem je przetestować podczas konkretnego deszczu. Trzymają bardzo dobrze, hamowanie też ok, natomiast poległy dopiero na próbie aquaplaningu gdy było jakieś 90 km/h, z górki i kałuża, ale takiego testu chyba żadna opona nie przejdzie :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Kolejne remonty : 4 piasty,klocki tył,tarcze klocki przód, przewody hamulcowe stalowe (Ori Bmw) pod całą podłogą,osłony tarcz (ori Bmw),przewody elastyczne w oplocie stalowym,wymiana płynu hamulcowego, podpora wału,rozebrany tylny wózek do ostatniej śruby i wszystko oczyszczone i zabezpieczone miedźą,łączniki czujników ksenon nowe(ori Bmw).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.