Skocz do zawartości

Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta


peja31

<t>Które BMW ?</t>  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Która bardziej przypada Wam do gustu? Kwestia samego wyglądu... Zapraszam do ankiety

 

mam sedana ale jak bym mógł cofnąć czas to bym brał kombiaka

o praktyczność się rozchodzi a nie wygląd w moim przypadku

 

ale cóż jest jak jest stało się co się stało i ma się mały luk ładunkowy :norty:

gg5553463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka karawanu w kombi to się srogo zawiedzie. Bagażnik w kombi jest malutki, a wygląd? Czasy się zmienily dziś kombi nie kojarzy się z badylarzami i płodami rolnymi.

Aha jeśli kombi...to bez relingów. Linia jest smuklejsza i bardziej przypomina klin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak ludziom może podobać się kombi i to jeszcze w BMW.Kombi nie pasuje do charakteru tego auta.A ile więcej można przewieźć w takim touringu?Np.wózek dla dziecka?Przecież dziś są wózki które się ładnie składają.Ja też mógłbym kupić kombi bo mam 2-letnie dziecko i niejeden mi to powiedział ale nigdy tego nie zrobię bo kombi wg mnie nie ma wyglądu i kojarzy mi się z karawanem pogrzebowym.Jeśli ktoś chce wozić więcej to proponuję zakup VW LT Transporter.Tylko sedan i coupe ma piękną linię i co już wcześniej pisałem do tego musi być mocny silnik.Dla mnie mała moc i kombi to porażka tym bardziej w takim aucie.Ale to jest tylko moje zdanie.Są różne gusta i może nie każdy ma takie możliwości finansowe żeby kupić mocne auto.Ja w takim przypadku nie kupowałbym BMW bo te auta mają sportowe zacięcie a więc muszą i odpowiednio wyglądać i przede wszystkim jeździć a nie toczyć się.To tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e46 to albo touring albo coupe

sedan jest tak bezsensowny ze szok

bagaznika to prawie nie ma, juz turas jest maly a miejsca w srodku na tylnej kanapie i bagazniku tez nie za wiele

ciezko jest zaladowac sie do kombi w 2 os majac suba w 35l skrzyni a jak sie zapakowac do sedana w 4 czy 5 os z bagazem przez otwor wielkosci 2x14 calowego tv ?

obie to 320d wiec o stawianiu bokiem mozna pomarzyć chyba ze na sniegu

bierz samochod dla siebie a nie pod publiczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, społeczeństwo jak na razie przemówiło za sedanem.

 

Wg. mnie Touring nieco kłóci się z koncepcją marki "premium" - i to dowolnej, MB, BMW, Lexus, Jaguar, etc... Po prostu kombi wskazuje na wykorzystanie użytkowe, praktyczne, zdroworozsądkowe - do tego to ja mam francuskiego klekota który jeżdzi od A do B i budzi tyle samo emocji co dłubanie w nosie. A BMW kojarzy się z:

 

1. sportem (vide coupe)

2. limuzyną (vide sedan)

 

I złośliwym uświadamiam że tak, wiem, powinienem sobie kupić R6 a nie dychawicznego 318i ale niestety z oglądanych przeze mnie aut tylko to było w stanie którego wymagałem.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zabierałem za kupno, to sedan i turas jednakowo średnio mi się podobały, ale wychodziłem z założenia, że autem się jeździ a nie ogląda (ok, może jakby e46 było urody multipli to bym się wahał). Ze względu na walory użytkowe byłem bardziej skłonny kupić turasa, no ale na rynku samochodów używanych się nie wybiera i trafił się sedan :)

Teraz sedan zaczął mi się podobać, a turas wręcz przeciwnie. Pewnie jakbym kupił touring, byłoby odwrotnie.

 

A btw. miej na uwadze, że nie wszystkie sedany mają składaną tylną kanapę, co jeszcze bardziej obniża ich użytkowość (mój przypadek), niby duperel, ale wypad do ikei po dłuższy mebel odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe po lifcie ma paskudne swiatla z przodu....

U mnie kolejnosc sedan, coupe, cabrio, kombi, compact

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Kombii, fakt jest praktyczny co jest jego zaleta. Dwa ze e46 to jedno z ładniejszych kombii jakie wyszlo (przynajmniej dla mnie). Co do sedana jet ładny ale tu praktycznosci nie ma jak sie jedzie w 4 osoby z psem i bagazami... chyba ze hak sie zamontuje i przyczepke ciagnie. Coupe tutaj nikt nie osmielil by sie mowic o tym ze praktyczne ... nikt takiego auta nie kupuje w tym celu ... bardzie w formie lansu :) ale jest rowniez piekne.

co do osiagow to wszystkie nadwozia maja wlasciwie takie same sa niewielkie roznice przy tych samych silnikach. :D

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzie w formie lansu :)
bzdura totalna.. mi zawsze podobały się samochody trzy drzwiowe, nie dlatego że można się nimi 'lansować' tylko ze względu na linię i kształt. Każdy ma inne priorytety, jedni kupuja samochody pod rodzine, inny pod siebie, zeby czuć się lepiej, a nie jak w trumnie. Poza tym, coupe czy sedanem zdecydowanie lepiej się parkuje, trumną nie wiadomo kiedy zawadzisz dupą o słupek albo inny samochód, nie mówię tutaj o umiejętnościach, tylko porównuje gabaryty i przestronność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.