Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Co do oleju mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia. Moutul po 10 tyś był cichszy niż nowy castrol…

 

Ciekawe jak Penrite. Chyba zaryzukuje. A co robi dodatek Archoil ?

 

Archoil 9100 ma za zadanie zmniejszać tarcie i podobno silnik po jego zastosowaniu ciszej pracuje.

Ale czy tak będzie to się niedługo przekonam.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do oleju mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia. Moutul po 10 tyś był cichszy niż nowy castrol…

 

Ciekawe jak Penrite. Chyba zaryzukuje. A co robi dodatek Archoil ?

 

Archoil 9100 ma za zadanie zmniejszać tarcie i podobno silnik po jego zastosowaniu ciszej pracuje.

Ale czy tak będzie to się niedługo przekonam.

 

Archoil 9100 to bardzo wysokiej jakosci Boran oraz ogromna dawka potasu bezpopiolowego wspomagana przez duo estry na dobrej bazie olejowej.

 

Tak naprawde to tak jakbys kupil jednoczesnie ekstremalnie wysokiej jakosci olej z 10 krotnym pakietem ochronnym nie zawierajace popiolow a do tego dodal ekstremalnie lagodna a jednoczesnie bardzo wydajna plukanke silnika i srodek antykarbonowy razem. Za to nie zageszcza on w zaden sposob oleju (naszczescie) a wiec nie wyciszy ci pracy silnika to nie jego rola bo de facto nie ma to znaczenia ani mechanicznego ani chemiczneg. Na wyciszenie pracy silnika proponuje wygluszenie komory silnika :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

chcesz miec ciszej silnik zalej MoS2 od LM, wciśnie ci się wszędzie i bedzie ciszej ale na pewno nie lepiej :mrgreen: , chociaż przed sprzedażą auta może warto rozważyć ...

 

co do 9100 to w/g mnie najlepiej dodać nie do oleju przy wymianie, tylko bezpośrednio po na silnik i to rozgrzany i potem jeszcze pojezdzić...

oczywiście zwalić miskę olejową i umyć a na pewno zobaczyć co w środku.

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Co do turbin to dziwie sie ze nie sprawdzales przed zakupem auta takich tematow. Dla mnie to byl pierwszy krok decydujacy o dalszym zainteresowaniu autem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turbin to dziwie sie ze nie sprawdzales przed zakupem auta takich tematow. Dla mnie to byl pierwszy krok decydujacy o dalszym zainteresowaniu autem...

Ależ sprawdzałem Włodku :wink:

Samochodu szukałem pół roku i stan turbin był jedną z zasadniczych kwestii.

Tak jak napisałem na pierwszej stronie galerii, samochód przed zakupem był przez cały dzień na testach w ASO, gdzie dowiedziałem się, że turbiny pracują wzorowo ale nikt mi nie powiedział, że były wymienione na nowe, stąd moje zaskoczenie :)

Swoją drogą im w ASO chyba nie wolno mówić co dokładnie robili poprzedni właściciele w innych serwisach. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem szokujaca wiadomosc, to pomyslalem...

Robia serwis a tu okazuje się, że zamiast diesela 3.0 biturbo masz 2.0 z chipem:)))

 

Nowe turbo to zawsze pozytywne info, gorsze jest, że wymagało wymiany przy 100tyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł tematu rodem z "Faktu" ;)

Może rzeczywiście przesadziłem z dramatyzmem :)

Jak zobaczylem szokujaca wiadomosc, to pomyslalem...

Robia serwis a tu okazuje się, że zamiast diesela 3.0 biturbo masz 2.0 z chipem:)))

Nowe turbo to zawsze pozytywne info, gorsze jest, że wymagało wymiany przy 100tyś...

Zdecydowanie pozytyw a że do wymiany przy 100tys... No cóż. Nie ma reguły.

mi tez jak ogladalem 535 wszytkie wymiany , serwisy

Jak Ci się jeździ 535?

Komfort bez porównania?

Chyba się mylisz bo mi mówili wszystko

Dlatego napisałem, że mogę się mylić.

Nawet nie przyszło mi do głowy pytać o to czy turbo było wymieniane. Bo i skąd...?

Usłyszałem, że wszystko w porządku i to mi wystarczyło.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jezdzi hmmm

no wygodniej niz trojka o niebo wygodniej na trasy to jest przepasc nie meczysz sie tak jak w 3

chociaz to juz leciwe e 60 to jednak jak robisz trasy to bez porownania.

335 jestem w stanie zrobic trase taka na ile bak pozwala czyli 600 moze 700 km predkosc 140-260 zalezy jak lezy hehe i jest ok normalne zmeczenie

ale dalej to juz mi sie nie chce jechac bo twardo bo plecy bo cos tam :>

ale w

535 takie zmeczenie uzyskuje po jakims 1000 km moze 1200 fotele comfort zawieszenie o dziwo tez jest obnizone i sportowe standartowe dla 535d ale plyniesz ...

no i po miescie lecisz przez dziury doly nierownosci jak po stole :>

to sa moje odczucia do aut z przedzialu 2006 rok a 2010 :)

mialem okazje tez dwa razy robic trase f10 530d trasa okolo 3000 km to jeszcze jest wygodniej tak mi sie wydajea raczej nie wydaje tylko tak jest

f10 taka u---siodemkowiona jakby .nie wiem czy jest jakas roznica w komforcie jazdy miedzy f10 a f01 wydaje mi sie ze tak samo wybieraja dziury , bo w srodku chociaz bardzo podobniej wygladaja to 7 jak sama nazwa wskazuje jest kotem >

ale miedzy e 60 a f10 napewno wybralbym f10 jakby byla taka opcja :>

335 jest fajne jak nie robisz wiecej niz 600 km jednorazowo jak dla mnie

535 jest fajne jak robisz powyzej 600 jednorazowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oto padła dzisiaj propozycja zamiany :D

http://allegro.pl/mercedes-63amg-457km-i4840299465.html#thumb/7

 

Gość mnie zszokował ale raczej nic z tego nie będzie.

Bez szachownicy na masce to ja tego nie widzę :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz ceny paliw sa podobne napewno nie zamknolbys sie w 10 litrach :)

ale z drugiej strony jak nie patrzysz na spalanie i malo jezdzisz ...napweno jest to bardzo ciekawa propozycja jak i samo c63 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chociaz ceny paliw sa podobne napewno nie zamknolbys sie w 10 litrach :)

 

Chyba w 20l :mrgreen:

Propozycja kusząca. Dźwięk AMG miażdży.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ie nie zastanawial jezeli auto jest w dobrym stanie i nie szkoda ci kasy na benzyne to jednak C63 AMG to inn bajka jak chodzi o samochod :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja godna uwagi, szczególnie jeśli chcą się wymienić 1:1.

Dużo mniejszy przebieg i topowa odmiana AMG. Dźwięk tego auta zamiata M3 pod dywan…

Pytanie czy przełkniesz spalanie x2 do twojego.

Jeździłem taką trochę, oraz C63AMG Black Series, trakcynnie te auta nie są wzorem ale pod względem fun'u oraz praktyczności są :cool2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.