Skocz do zawartości

[F21] M135i Estoril Blau 2013


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ASO możesz zamówić oryginalne znaczki z każdego modelu (coś koło 100zł jeśli dobrze pamiętam?), a tak poza tym możesz po prostu kupić dowolną literkę srebrną specjalnie taką na auto i zrobić dowolny napis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Sławomir autko bajka :cool2: color jeden z lepszych z palety bmw , ale to Ci już mówiłem na spocie ,następnym razem chce zobaczyć 19' na żywo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pięknie to tylko szybkie mycia i quick detailer i auto lśni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś auto wróciło z powłoką kwarcową.... rok łatwego mycia przede mną :)

 

http://i.imgur.com/QOP939f.jpg

 

Sławomir :cool2: ,ile taka impreza kosztuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej firmy, a kosztowało to razem z odświeżeniem lakieru i wyczyszczeniem i impregnacją wnętrza 1700 netto.

Co do trwałości, mam taką powłokę na X6 i tak mniej więcej rok po nałożeniu nadal widać różnicę w myciu w stosunku do młodszego M135i której tej powłoki nie miało wcześniej.

 

A zapomniałem jeszcze, do listy modów dopisuję:

- Pamiętanie stanu start/stop - czyli de facto mam już na stałe wyłączone :)

- Brak sygnalizacji dźwiękowej o niezapiętych pasach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętanie stanu start/stop - czyli de facto mam już na stałe wyłączone :)

 

też to mam u siebie :) Bardzo przydatna opcja, która powinna być seryjnie włączona. Nie wiem czy w M135i jest takie coś jak EcoPro, ale u mnie po włączeniu tego trybu start/stop się aktywuje, więc muszę pamiętać żeby go wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawią te opony letnie :roll: Muszę teraz zmienić opony w aucie i często latam na mokrym i nie wiem czy takie opony wql mają jakiś sens :roll: Polecasz je na mokrą nawierzchnię ?

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawią te opony letnie :roll: Muszę teraz zmienić opony w aucie i często latam na mokrym i nie wiem czy takie opony wql mają jakiś sens :roll: Polecasz je na mokrą nawierzchnię ?

Oczywiście że nie polecam :D Letnie Sport Cupy nadają się tylko na suche, na normalnym deszczu twoja prędkość maksymalna jest ograniczona do 100-120kmh, inaczej robi się niebezpiecznie. Po lekkim mokrym jeszcze jakoś da się jechać, po prostu auqaplanning pojawia się bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się popłakałem, może chcesz mnie adoptować :) a tak serio piękne sztuki zazdroszczę garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy bajer, jestem bardzo zadowolony. 100 różnych opcji w tym jest ukrytych, np. mierzenie czasu i porównywanie swojego najlepszego okrążenia z aktualnym. Szacuje też moc auta, podaje przeciążenia G, no i oczywiście wszystkie czasy typu 0-100, 0-100-0, 1/4mili...

 

http://i.imgur.com/z4yRL3I.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pemek, a po co miało by się komunikować z autem?

 

Arek, nie mam jak sprawdzić, bo mam zimówki i ciągle pada, na dodatek zimówki mam 10mm węższe niż powinny być, żeby w śniegu się nie zakopać. Tak na szybko zrobiłem 5.9 z poślizgiem na starcie i po lekkim łuku. Jak będzie dobra pogoda to w marcu zmienię na letnie i zobaczę wtedy :] Teraz testować ma sens co najwyżej 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.