Skocz do zawartości

[F21] M135i Estoril Blau 2013


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem info z ASO, że moja skrzynia mam popsuty synchronizator prawdopodobnie i BMW nie przewiduje jej naprawy, tylko mam sobie nową za 14tyś kupić :D

Kazałem im sprawdzić jeszcze koło dwumasowe i sprzęgło, żeby ocenić stan całości. Lipa panie, lipa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ceramiczny Jurid nie nadaje się do nacinanych i nawiercanych tarczy tylko do gładkich.

Ja mam takie klocki od 15tys wraz z nowymi atrczami ate i jestem bardzo.zadowolony sprawują się bezproblemowo a felgi czyste nie musze ich codziennie myć raz na tydzień wystarczy.

Jedyny minus to lekkie piszczenie na zimnym ale też nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Na spiekowe sprzęgło u Radzikowskiego czeka się nie mniej niż 4tyg, taką kolejkę mają :( Nie wiem teraz co zrobić, trzeba im wysłać swoje i zostawić auto na ponad miesiąc rozebrane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sachs performance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs Performance u mnie nie zdał egzaminu dopiero tarcza w kevlarze i wzmocniony docisk drugą sprężyną przez Pana Marka Radzikowskiego daje radę :D

Sławek pamiętaj że jak masz szperę (bo coś obiło mi się o uszy że chciałeś montować) to jazda tylko z wyłączoną kontrolą trakcji bo inaczej sprzęgło cierpi :oops:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sławek! ;)

Powiem tak, piękna sztuka ;) M135i najlepiej w tym kolorze, przynajmniej dla mnie ;)

Mam w swojej okolicy taką samą, ale traktowana w dość nieprzeciętny sposób z tego co zauważyłem...

 

A teraz mam pytanie, z tych banalnych, ale jednak :)

Otóż sam myslałem, żeby sobie nie zmienić znaczka, jest może jakiś prosty sposób na bezkolizyjne zdjęcie i potem założenie innego?

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego ani sam nie zdejmowałem ani nie zakładałem. Z tego co wiem, to po prostu jest na kleju, który nie niszczy lakieru - wystarczy podważyć czymś, lub wręcz ręką przekręcać do oporu, aż odejdzie. Przy przyklejaniu jest problem, żeby to zrobić prosto oczywiście, dlatego zostawiłem to kolesiowi co ma wprawną rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy prysnac tar-xem lub innym do usuwania smoly i kleju poczekać trochę i praktycznie same odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj więcej zdjęć, bo auto jest przepiękne ! :cool2: :cool2:

tak z ciekawości, bo myślę nad zmiana samochodu, jakie masz spalanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś tutaj zna Radzikowskiego od sprzęgieł z Warszawy? Ten koleś to jakiś klaun ze słomą w butach. Ponad 2 miesiące temu odebrał moje sprzęgło (potwierdzenie mam z FedEx), od jakiegoś miesiąca się do nich dobijam a oni nie wiedzą, gdzie mają moje sprzęgło. 10 razy mi mówili, że się ze mną skontaktują, ani razu, ANI JEDNEGO razu do mnie nie oddzwonili, ani też do ASO, które się z nimi kontaktowało. 9 dni temu dostał ten pajac na maila zdjęcia całej paczki przed zapakowaniem i nawet nie potwierdził, że to dostał, że nie znalazł, albo że to ma, nic. Jak taki warsztat może mieć jakiekolwiek rekomendacje? Jeszcze tydzień, góra dwa i idę z tym do adwokata. Paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką akcję z turbo tylko w innym garażu. To jest dosłownie cyrk na kółkach i wmawianie klientowi, że jest głupi. Sprawą zajął się prawnik na końcu i tyle. Jak sie domyślam parking w ASO nie jest za darmo ? Osobiście prosiłbym o lewą fakturę (np. 100zł za dobę) za parking i obciążył tego "Radzikowskiego" - głośno myślę :P

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze spraw bieżących, auto mam odebrane no i jeżdżę no i lipa - pomimo nowego sprzęgła (Radzikowski zgubił moje, więc spiekowego nie mam :( ) auto nadal zgrzyta na 2 biegu, więc synchronizator do naprawy. Niestety BMW w takich przypadkach przewiduje tylko i wyłącznie wymianę... skrzyni :)

 

Tymczasem ścigałem się teraz i trochę lipa - przy 10 stopniach na słabo rozgrzanych oponach (ale nie zimnych) auto zerwało mi przyczepność przy wrzuceniu 3 biegu... i 4 też... Jak żyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.