Skocz do zawartości

[F21] M135i Estoril Blau 2013


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wyszlo super.... osobiscie tyle sosu bym nie polozył.... ale fajnie fajnie.... zdecydowanie bardziej ciekawi mnie jak bedzie siedział na nowych kolkach .... czekam na foty :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

autko jest piękne :) i się tak zastanawiam czy po 3er nie kupić 1er :)

Zależy na co patrzeć :) Prestiżowo 3er prezentuje się dużo lepiej. 1er dla ludzi nieinteresujących się motoryzacją to auto za 60tyś pokroju golfa :) Z drugiej strony mi np. na tym zależało, żeby mieć małe zwinne auto, dobre do miasta, niewyróżniające się specjalnie, do czasu aż nacisnę pedał gazu. Jeśli chodzi o wnętrze, to 1er i 3er to prawie to samo, różnice są marginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tego nikt nie wie. Dzwonię tam, ale za każdym razem z MM Performance słyszę inną bajkę. Już 5 razy miałem wrażenie, że felgi będą "w tym tygodniu".

Ponad tydzień temu jak tam dzwoniłem, to mówili mi, iż felgi WŁAŚNIE do nich przyszły i w ciągu 1-2 dni, czyli najpóźniej do zeszłego piątku będą założone opony i wysłane do mnie. Dzisiaj, 10 dni po poprzednim telefonie dowiaduje się, iż pan co mnie obsługuje jest na urlopie i nic nie wie co się tam dzieje w firmie. Generalnie żal.pl, aczkolwiek MM Performance utrzymuje, iż to wina Vorsteinera, że traktuje nas jak trzeci świat i tak zlewali długo sprawę i zawalili wysyłkę. Najgorsze jest to, że z Vorsteinera odesłali mnie do polskiego dystrybutora, co skutkuje de facto tym, że dopłacam za podwójną wysyłkę (raz do nich, potem do mnie), prowizję dla pośrednika, a korzyści z tego żadnych, bo nawet nie wiem kogo mam opi***lić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś się dowiedziałem, iż felgi zostały odebrane przez MM-Performance 14 czerwca i od tego czasu u nich leżały, bo nie mieli czasu założyć opon (urlop, święta). Tymczasem okazało się, że jedna z opon które zamówili ma stary DOT i w związku z tym zlecił jej wymianę, co jeszcze wydłuża czas oczekiwania o kolejne 2 dni. Możliwe, że przyszły tydzień je dostanę ;] Zastanawiałem się już, czy tam nie podjechać i im nie wpie****ć, bo to już na wyłudzenie kasy zakrawało (18.5tys płatne z góry).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

z ciekawosci- jaki czas udalo sie w Poznaniu wykrecic ?

pzdr,

Dominik

Nie pamiętam już, ale generalnie słabo, bo za rzadko jeżdżę :) Zresztą na track-dayach więcej zależy od kierowcy niż auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje ze ktos gdzies w pl jezdzi Ci na twoich kolach... pozniej kola umyja zdeironizuja nawoskuja i zalozą nową gume... i beda jak nowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie już niektórzy myśleli, że sobie te koła wymyśliłem. Foty na szybko, na brudnym aucie. Teraz muszę pozbyć się chromu z grilla, bo nie pasuje :P

Jak widać na ostatniej fotce, albo i nie, 50% opony to slick. W deszczu będę jeździć jakbym miał 116i :)

 

http://i.imgur.com/Wn2Zikc.jpg

http://i.imgur.com/2ALZvfF.jpg

http://i.imgur.com/8cYI7iT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz... gumy michelin pilot sport cup ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, swietnie wyglada !!

 

Wpadnij na zlot ;)

Dzięki. Na zlocie mnie nie ma, nigdy w sumie nie jeżdżę na ogólnopolskie, bo nie lubię tłumów ;]

 

mistrz... gumy michelin pilot sport cup ??

Tak. Jak z daleka się na nie patrzyło, to myślałem że jest 1/3 slicka, się zdziwiłem na żywo, bo jest więcej :D Jak ktoś nie wie o co chodzi, fota poglądowa:

http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=713671&stc=1&d=1340860474

 

Przy okazji, jestem w trakcie zamawiania kompletu hamulców (zaciski, tarcze, klocki, przewody, płyn sportowy) i już nie będę mieć ładnych niebieskich zacisków, bo są tylko żółte, pomarańczowe i czerwone :( Za to wiem, że ktoś ode mnie brał numer telefonu, więc informuję, że jak założone nowe, stare zaciski z tarczami będą na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na suchym odlot ciekawe czy da rade tico na deszczu wyprzedzic :) zastanawialem sie teraz nad tymi gumami... ale poszedlem na skróty i kupilem conti sport 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.