Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie rozmawiałem z Fusem w Wawie i poduch brak.

Zamówienie na poduchy poszło do AG już na początku sierpnia i na razie brak info, kiedy będą. Pan będzie dzwonił.

 

Sama wymiana na wyglądać następująco:

15 minut darmowy przegląda auta na podnośniku.

Ok. 1 g. wymiana poduchy

Ok. 1 g. sprzątanie i mycie autka.

 

Cała operacja ma się zamknąć w dwóch godzinach.

 

Terminy miał Pan szybciutkie, ale niestety części brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja dzwoniłem w zeszłym tygodniu. Miła pani powiedziała, że przewidywany czas dostawy to początek grudnia i że zadzwoni do mnie.

Ja zglaszalem chęć wymiany w połowie sierpnia. Także czas oczekiwania strasznie długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem w zeszłym tygodniu. Miła pani powiedziała, że przewidywany czas dostawy to początek grudnia i że zadzwoni do mnie.

Ja zglaszalem chęć wymiany w połowie sierpnia. Także czas oczekiwania strasznie długi.

 

 

Nie śpieszą się. Pewnie w pierwszej kolejności obsłużą rynki bardziej cywilizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dziś wymienili mi poduszkę w BMW Inchcape Warszawa. Akcja zajęła 2,5h z myciem samochodu. Na poduszkę czekałem od listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja nadal czekam. Zgłaszałem pod koniec sierpnia i raz na miesiąc staram się przypomnieć w Gdańsku, ale mówią, że jeszcze nie dostali żadnej. Ostatnio przed świętami dzwoniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w listopadzie w Inchcape, to powiedzieli mi, że na stanie nie mają i muszą zamawiać z DE. Miały być pod koniec grudnia i była już lista chętnych na wymianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam.

Dostałem list od dilera (UK) (chyba to było w listopadzie) że jest akcja serwisowa ale ze nie mają poduszek. Spodziewaja sie dostawy w styczniu i że jak będą mieli to przyślą kolejny list.

No to czekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Miło mi poinformować kolegów czekających na swoje poduszki, że są i wymieniają, przynajmniej w Łodzi. Telefon z serwisu i zaproszenie na wymiane poduchy pomimo, że nic nie robiłem w tej kwestii. Taki mały prezent od matki z Monachium na 10 urodziny mojej Betki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jestem również już po wymianie poduchy, Wymieniałem w BMW Bońkowscy w Szczecinie, 2,5 h tyle moje auto trzymali ale w ten czas wliczona została wymiana poduchy, wyczyszczenia auta wewnątrz i umycie na zewnątrz. Do tego na czas naprawy serwisowej "auto demo" f30 328i do oblatania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

z tą akcją to się niektórym trafiło.

założą nowe a zdemontują sparciałe ze starości poduchy co mole już nadgryzły :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety nie łapie się.

mój ma dobrą poduchę.

made in france :mrgreen:

kompakty e46 od razu robili polifty i inne poduszki tam szły.

nie ma zamieszania jak z innymi budami.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w piątek w ASO w Katowicach -nie wiem co o tym myśleć.

Od razu mówię, że nie mam żadnych dowodów na spisek czy próbę wyłudzenia więc nie będę snuł teorii i nic z tym robił raczej, po prostu zastanowię się kilka razy zanim znowu wybiorę się do ASO.

 

Zajechałem z samego rana i aż mi było prawie głupio jak zaparkowałem mojego 11-letniego Bronka między nową X6 i M6 za 680tys a po wejściu do salonu zobaczyłem alufelgi w cenie mojego auta- pierwsza myśl: "Co ja tu ku*wa robię!?".

Bardzo miło zaskoczyła mnie obsługa, szybko i fachowo, oględziny auta, odnotowanie obu rys na karoserii, zabezpieczenie wszystkich elementów skórzanych, "Czy jest Pan zadowolony z przekazania auta?" -poczułem się dopieszczony :P Dostałem informację, że auto pochodzi z tego salonu ( o tym akurat wiedziałem) i nie ma historii wypadkowej, ale jeśli okazałoby się, że w środku poduszka jest nieoryginalna, lub jej nie ma, to poniosę koszt serwisu -300zł. Potem kawa i świeże drożdżówki, przez pierwsze 1,5 godziny byłem zachwycony obsługą.

 

Schody zaczęły się później. Po 2h Pan przyszedł z wynikami serwisu, poduszka wymieniona -wszystko ok, lista mniejszych usterek -wymiana wycieraczek, uszczelki przy światłach do wymiany, płyny do uzupełnienia -standard.

Najgorsze było przede mną -wyciek z układu hamulcowego... No i jak napisałem, dowodów nie mam. Wiem , że taka awaria na ogół przytrafia się nagle, ale auto miesiąc temu przeszło przegląd, na początku zeszłego tygodnia miało wymienione drążki kierownicze i ustawioną zbieżność, wszystko było ok. Przy wizycie w ASO wyszło, że jest wyciek, trzeba wymienić wężyki (spod auta faktycznie kapało w tej chwili), że nie mają tego na stanie i jak będzie w magazynie to do 2 dni, a jak nie to do 2 tygodni i jeszcze, że oni i tak nie wypuszczą auta bez hamulców.

Nie muszę mówić, że koszty obsługi w ASO są takie, że odechciało mi się tej wymiany poduszek? Na razie jestem umówiony na odbiór w środę... Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.