Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszcze maile do BMW - mi odpowiedzieli następnego dnia.

Mam zamiar się wybrać do Fusa, ale to tylko ze względu na lokalizację.

 

Operacja nie jest skomplikowana, więc chyba nic nie spieprz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje autko też kwalifikuje się do wymiany poduchy pan w serwisie wpisał mnie na listę bo nie ma poduch na stanie. Powiedzcie mi ile Wy mniej więcej czekaliście na poduchę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy ktoś z Was miał styczność z którymś serwisem z Łodzi, lub śląska w sensie Gliwice i okolice ???

Jeśli tak to proszę o opinię do którego najlepiej się wybrać ???, no może jakie macie wrażenia odnośnie tych w których byliście ???

Będę wdzięczny za takie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroclaw - Inchcape. Jak dla mnie bardzooo profesjonalny salon, bardzo.

 

Czekalem na poduszke mniej niz tydzien. W srode zadzwonilem a poniedzialek, nastepny tydzien, byla.

Sama akcja wzorowa. Przeglad samochodu mi zrobili gratis, posprzatali i umyli cale tez gratis.

W miedzyczasie, a bylo to niestety 2 godziny, oczywiscie picia wszelakiego do oporu, gazetki i inne cuda. Na minus fakt, ze mogli zaproponowac jakas jazde probna do zabicia czasu.

 

Plus za najbardziej seksowna obsluge z jaka sie spotkalem. Czyli wszystkie Panie (a bylo ich tam pare) ubrane w jakby za male szkolne mundurki i na wysokich szpilkach. Naprawde umila to czas pobytu w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zrobiłeś im reklamę :mrgreen: teraz będą zapisy na przyszły rok we wro :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam czasem bywam po czesci, ale jak ostatnio bylem to milej Pani przy drzwiach chyba nie bylo.

No i kawy mi wtedy tez druga hostessa nie podawala :). Jest jeszcze super mila i atrakcyjna Pani od sprzedazy Mini.

Sa bodaj jeszcze dwie Panie naprzeciw wystawy nowych samochodow. Lacznie jest ich 5-6.

 

Nie pracuje tam, nie mam zadnych koligacji rodzinnych ani upostow u nich. :8) Od wczoraj jednak jestem fanem takiej obslugi :).

 

Szczerze to nawet mnie nie stac, zeby tam robic samochod, bo jednsotka robocza bodajze36zl a w godzinie jest takich 4. Wymiana oleju, filtra powietrza i kabinowego to u nich pod 400zl za sama robocizne.

 

Nie ukrywam natomiast, ze serwis we Wroclawiu jak na moje odczucie jest naprawde profi i jakbym taka kasa dysponowal, to bym tam jezdzil.

Z tego co widze, to ludzie tam przyjezdzaja i ruch maja zawsze. Mimo to dzialaja naprawde sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest najprawdziwsza prawda. Mam koleżankę w jednym z serwisów w Wa-wie, pierwszą selekcją był wygląd, dziewczyna dostała pracę bo fajna z niej d..pa, szczupła, a zderzaki napuchnięte jak w najnowszej X5. Sama mówiła, że wszystkie dziewczyny w firmie wyglądają jak z wyborów miss, wiadomo, że to przyciąga klientów do nietanich warsztatów.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pany chwalic sie kto był w wawie na wymiene i gdzie warto podjechac ?

 

teraz młode pokolenie na serwisach to modele FXX rozkładają, o e46 słyszeli jedynie legendy....

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A ja dopiero wczoraj zauważyłem ten temat, mało ostatnio czytam forum - pytajcie się w centrali, bo moja 330tka jest z 2001 roku i też na wymianę leci.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje auto również jest objęte akcją serwisową.

Zadzwoniłem do Smorawińskiego, miła Pani wypytała mnie o parę szczegółów, później poinformowała mnie, że będą zamawiać poduszki i kazała czekać na telefon w celu umówienia się na ich wymianę.

 

Pozdrawiam

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie pan uprzejmie poinformował, że na poduchę można czekać tydzień, miesiąc, miesięcy kilka. Więc ciekawe za ile to nastąpi. Grunt, aby ta co jest teraz nie wystrzeliła:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.