Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak piszą i mówią dzisiejsze media ( internet, tv ), zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Też jestem tym mocno zainteresowany bo akurat mam z tego rocznika auto, niestety ASO nie ma moich danych tylko poprzedniego właściciela. Mam nadzieję że polski serwis nie będzie robił problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do serwisów i pytałem o to i potwierdzili że jest akcja ale trzeba podać vin i po nim stwierdzają czy twoje auto podlega naprawie

podałem vin i dostałem odpowiedz że mój samochód nie podlega akcji:)

po prostu trzeba napisać maila do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zeby się nie okazało ze w wielu przypadkach będzie tak, że właściciel pojedzie do aso bo VIN podlega naprawie a tam zdemontują i powiedzą, nie wymieniamy bo nie ma co...tu już dawno poduchy nie ma....co w wtedy??? Oczywiście nikomu tego nie życze :D

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby się nie okazało ze w wielu przypadkach będzie tak, że właściciel pojedzie do aso bo VIN podlega naprawie a tam zdemontują i powiedzą, nie wymieniamy bo nie ma co...tu już dawno poduchy nie ma....co w wtedy??? Oczywiście nikomu tego nie życze :D

 

PZDR>

wtedy mała lipa :?

czyli pewnie z 30% igieł z DE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio był taki sam temat a w nim jeden delikwent myslal ze jak pojedzie na akcje to mu wstawia poduszki bo obecnie po dzwonie ich nie ma ;) .... to jest Polska ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowny Panie,

w nawiązaniu do pytania dotyczącego akcji technicznej w BMW serii 3 (E46) informuję, iż nie posiadamy w chwili obecnej rzadnych informacji aby taka akcja była przeprowadzana na rynku Polskim.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy z Biurem Obsługi Klienta BMW.

 

Z poważaniem/ Best regards

Tomasz Masłowski

Biuro Obsługi Klienta BMW

Url: www.bmw.pl

Url:www.bmw-motorrad.pl

http://www.facebook.com/BMW.Polska

Tel: BMW: +48 885 269 269

info.bmw.pl@bmw.com"

 

Oj to chyba jakiś 'fejk' :| .....i nie zadzwonię ..żeby se siary nie robić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo u nas każde ASO na swój krój. Zapomnij żeby się przyznali nawet jak by tak było. Swego czasu BMW w Katowicach nie było w stanie na gwarancji wymienić skrzyni w X5 /nie bo nie, ma Pan urojenia że źle działa/ ale BMW w Niemczech wymieniło bez problemu, 'od ręki'. Tak samo ostatnio było jak ASO zdaje się w Poznaniu "zawaliło" sprawę naprawy gwarancyjnej i szlag trafił silnik w nowym X5, /wciągnął zapomniane podkładki/śrubki/ , nie było winnego. BMW w niemczech załatwiło wymianę gwarancyjną. U nas większość ASO to stragany z szyldem, a zarządzają nimi łajzy nastawione tylko na minimalizacje kosztów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas każde ASO na swój krój. Zapomnij żeby się przyznali nawet jak by tak było. Swego czasu BMW w Katowicach nie było w stanie na gwarancji wymienić skrzyni w X5 /nie bo nie, ma Pan urojenia że źle działa/ ale BMW w Niemczech wymieniło bez problemu, 'od ręki'. Tak samo ostatnio było jak ASO zdaje się w Poznaniu "zawaliło" sprawę naprawy gwarancyjnej i szlag trafił silnik w nowym X5, /wciągnął zapomniane podkładki/śrubki/ , nie było winnego. BMW w niemczech załatwiło wymianę gwarancyjną. U nas większość ASO to stragany z szyldem, a zarządzają nimi łajzy nastawione tylko na minimalizacje kosztów.

 

[EDITED BY MOD: Nastepnym razem za wypisywanie nazistowskich bzdur dostaniesz bana.]

...dobra! do rzeczy :)

 

Tak jak mówisz "Bo u nas każde ASO na swój krój" .....dostałem 5minut temu jeszcze takie coś:

 

"Szanowny Panie,

Pełne listy będą dostępne w połowie Lipca. W tej chwili proponuję kontakt ze sprzedawcą samochodu w Niemczech. Może już być w posiadaniu listy własnych samochodów

 

BMW Group

Polska

Marek Kaniewski

B1-CS-PL-A

 

Customer Care and Warranty Manager

Oddzial w Polsce

ul.Wołoska 22 A

03-675 Warszawa

Phone: +48 22 279 71 37

Fax: +48 22 33 18 205

mailto: marek.kaniewski@bmw.pl

Url: http://www.bmwgroup.com"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Poduszka pasażera, to chodzi o tę w w desce, czy w słupku też ? Czy ewentualna wymiana wiąże się z demontażem całej deski, bo jak pomyślę o partactwie ASO, to mam dreszcze.

Zapomniałeś jeszcze o tej w drzwiach ;) Najgorszy byłby przypadek wymiany kurtyny bo trzeba chyba demontować częściowo podsufitkę...

Przy pozostałych dwóch nie ma wielkiego problemu i na pewno nie trzeba demontować deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Najgorszy byłby przypadek wymiany kurtyny bo trzeba chyba demontować częściowo podsufitkę...

 

Masz na myśli przedni słupek? Jeśli nie, to mam jakieś poduszki na suficie? :shock:

 

Kurtyna zaczyna się na słupku dachowym a kończy za przednim fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas każde ASO na swój krój. Zapomnij żeby się przyznali nawet jak by tak było. Swego czasu BMW w Katowicach nie było w stanie na gwarancji wymienić skrzyni w X5 /nie bo nie, ma Pan urojenia że źle działa/ ale BMW w Niemczech wymieniło bez problemu, 'od ręki'. Tak samo ostatnio było jak ASO zdaje się w Poznaniu "zawaliło" sprawę naprawy gwarancyjnej i szlag trafił silnik w nowym X5, /wciągnął zapomniane podkładki/śrubki/ , nie było winnego. BMW w niemczech załatwiło wymianę gwarancyjną. U nas większość ASO to stragany z szyldem, a zarządzają nimi łajzy nastawione tylko na minimalizacje kosztów.

 

I jak można się dziwić Adolfowi Hitlerowi, że chciał wytępić to tępe robactwo (Polski naród wraz z innymi brudasami mentalnymi) ...plugawy kod genetyczny trzeba tępić.

 

...dobra! do rzeczy :)

 

Tak jak mówisz "Bo u nas każde ASO na swój krój" .....dostałem 5minut temu jeszcze takie coś:

 

"Szanowny Panie,

Pełne listy będą dostępne w połowie Lipca. W tej chwili proponuję kontakt ze sprzedawcą samochodu w Niemczech. Może już być w posiadaniu listy własnych samochodów

 

BMW Group

Polska

Marek Kaniewski

B1-CS-PL-A

 

Customer Care and Warranty Manager

Oddzial w Polsce

ul.Wołoska 22 A

03-675 Warszawa

Phone: +48 22 279 71 37

Fax: +48 22 33 18 205

mailto: marek.kaniewski@bmw.pl

Url: http://www.bmwgroup.com"

 

 

 

Za tekst o Hitlerze ode mnie możesz dostać w ryj, a od prokuratora zarzuty. Uważaj co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Najgorszy byłby przypadek wymiany kurtyny bo trzeba chyba demontować częściowo podsufitkę...

 

Masz na myśli przedni słupek? Jeśli nie, to mam jakieś poduszki na suficie? :shock:

 

Wygląda na to że częściowo deskę trzeba demontować... bo nabój jest pod deską a w słupku i podsufitce nad drzwiami poducha.

Przynajmniej tak to wynika z tego linku http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=824294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtynę da się wymienić bez demontażu deski, ale trochę trzeba się nagimnastykować

 

A co do akcji servisowej to większości was to nie dotyczy:

 

The affect BMW models are the E46 2002-2003 model year 325i, 325xi, 330i, 330xi sedans; 325Ci and 330Ci coupes and convertibles; 325iT and 325xiT Sports Wagons; and M3 coupes and convertibles.

 

http://www.bmwblog.com/2013/05/08/bmw-recalls-220000-2002-2003-3-series-cars-over-an-airbag-problem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtynę da się wymienić bez demontażu deski, ale trochę trzeba się nagimnastykować

 

A co do akcji servisowej to większości was to nie dotyczy:

 

The affect BMW models are the E46 2002-2003 model year 325i, 325xi, 330i, 330xi sedans; 325Ci and 330Ci coupes and convertibles; 325iT and 325xiT Sports Wagons; and M3 coupes and convertibles.

 

http://www.bmwblog.com/2013/05/08/bmw-recalls-220000-2002-2003-3-series-cars-over-an-airbag-problem/

 

Też bym się cieszył tylko czy ta informacja nie dotyczy tylko rynku amerykańskiego ? Nie ma wzmianki o żadnym dieslu i 4 cylindrowym benzynowym których właśn ie tam nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to fajnie :cool2:

 

Ale co fajnie? Twój model jest na liście...mojego nie ma

 

The affect BMW models are the E46 2002-2003 model year 325i, 325xi, 330i, 330xi sedans; 325Ci and 330Ci coupes and convertibles; 325iT and 325xiT Sports Wagons; and M3 coupes and convertibles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.