Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Idealny konfig, takie F10 mi się strasznie marzy !! 25d najlepszy silnik nie wpadający w chorą akcyzę.. Tylko bez Xdrive ale to już osobista sprawa każdego :) Gratuluję :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te nowe 5-tki :cool2:

 

Dzięki, też tak sądzę ;)

 

Ładna bestia :D

 

Dzięki :)

 

Piękna sztuka :obloki:

Lakier wygląda trochę jak Monaco Blau.

W Elenie też możesz założyć CIC i internety ;)

 

Bo carbon black jest IMO podobny do monaco blau ;)

W Elenie już nie chcę robić takich inwestycji. Za to wiem, że w moim następnym BMW musi to być :mrgreen:

 

Idealny konfig, takie F10 mi się strasznie marzy !! 25d najlepszy silnik nie wpadający w chorą akcyzę.. Tylko bez Xdrive ale to już osobista sprawa każdego :) Gratuluję :cool2:

 

Dzięki ;) Może za jakiś czas dołożymy Performance power kit. Na razie i tak cieszy, więc nie ma co robić wszystkiego na raz ;)

 

Świetne wyposażenie eFki :)

Ale kompletnie nie dorównuje charakterem E60 z 1fotki, jest jednak eleganckie, stonowane a poprzednia 5 ma ten pazur do dziś... :)

 

Dzięki :) E60 była u nas bardzo długo - ładnych kilka lat. Auto świetne, też niemal na full opcji, doinwestowana i szkoda było ją sprzedawać.. Ale trzeba iść do przodu. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni :cool2: Nowy właściciel E60 też :mrgreen:

 

525d jak się domyślam 2.0d z dwoma wiatrakami, super wybór :cool2: Całe auto super :wink:

 

Dokładnie tak :) Dziękuję.

 

Bardzo ladna... I ten swiezutki lakier...

 

Niby lakier ten sam, co u mnie, ale wg mnie na f10 wygląda lepiej ;) Po 1. jest świeży, po 2. po ceramice wygląda jeszcze lepiej, po 3. przetłoczenia, głównie na masce, powodują, że w wielu miejscach światło się załamuje i lakier połyskuje do granatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ewelina sprawdzaliście dostępność Performance Kit do 25d ? Bo chciałem zobaczyć jakie przyrosty deklarują w tym silniku i nigdzie nie widzę aby był dostępny PPK dla 25d :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: juz myslalem ze to twoje piec kozackie !!!! :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem F10 na prawie tydzień w użytkowanie na czas naprawy Zetki.

I muszę przyznać, że nowa 5-ka to świetne auto. Komfort jest super.

Rodzina będzie zadowolona :cool2:

No i ten M-pakiet... I w środku i na zewnątrz bajka.

Świetne auto i zadowolenia z użytkowania :D

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zadziwiająco dobra jakość jak na telefon :)

Btw.

Kobiety zazwyczaj nie kojarzą mi się z przesadnym dbaniem o samochód ale Ty Ewelino jesteś ewenementem! :wink:

Propsy dla Ciebie i dla Eleny.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do twojej piatki jak ci sie sprawdza powloka Modena w czasie ?

Przygasla troche jak powloki czysto kwarcowe czy dalej ma ten sam blask i lustro ?

 

Pytam bo to jakosciowo jednak produkt powyzej tych co mozna zwykle na rynku znalesc (powyzej nawet Ceramic pro stronga 9H) i ciekaw jestem czy roznica w cenie jest warta grzechu... sam sie wacham w przyszlosci czy nie zalozyc u siebie ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A wracajac do twojej piatki jak ci sie sprawdza powloka Modena w czasie ?

Przygasla troche jak powloki czysto kwarcowe czy dalej ma ten sam blask i lustro ?

 

Zdecydowanie warto zainwestować w Modestę. Auto po każdym myciu lśni jakby powłoka była świeżo położona. Wiadomo, że lakier jest nowy, ale na ten moment inwestycja w powłokę była jak najbardziej trafiona :cool2: Jestem pewna, że pierwsze, co zrobię po zakupie nowego auta, to aplikacja ceramiki zanim lakier "odczuje" warunki atmosferyczne ;)

 

 

Dzisiaj odebrałam Elenę ze SPA (SNB Łódź), gdzie została zabezpieczona woskiem na zimę. Odświeżono też lakier (spolerowane małe ryski przy klamkach i na masce). Następnie Elena miała sesję. Poniżej jeszcze ciepła zajawka :mrgreen:

 

JBSswZ9_f5GZPwYkDr9bmO2-d2jF05bMOu4-w_BbegEI=w875-h580-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.