Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mysle, ze cena 20k jest bardzo rozsadna ale to chyba musisz na mobile.de wysatwic bo w PL moze byc ciężko :)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

 

Wiesz kazdy swoj kucyk. Jedni wola miec swiadamosc ze urwal te 0,5 s do setki nawet jezeli nie ma przelozenia w realu a inni wola czwarty raz robic swoja deske rozdzielcza bo im jakis szczegol nie pasuje. Generalnie te auta to zabawki i duzo ludzi ma drugi samochod do jazdy np rodzinnej i jako zabawki musza spelniac wisdzimisie wlascieciela a kazdy wtapia swija kase jak chce bo na koncu to i tak wtapia :)

 

No właśnie, każdy ma swoją wizję :)

Nie miałem na myśli ujmować nowemu nabytkowi Mariusza bo na pewno zacna fura z najlepszym dieslem od bmw serii 3 a w jego rękach nabierze charakteru i będzie w perfekcyjnym stanie.

Dla niektórych obszywanie deski po raz 4 ma sens a inny woli pójść w moc i mieć frajde że np za mody za 10tys ma auto które przyspiesza w trasie jak seryjny gtr, ładnie mruczy i nadal jest to cywilne bmw bo jakby chodziło tylko o czasy to po co komu beemka jak można mieć podobnym kosztem np porobionego golfa R500 i przy 500koniach z 4x4 on robi 3,2 do setki i żadne bmw nie ma podejścia ze startu nawet z xdrive ;)

Jak będę jechał do Krk to zahaczę o Żory i może porobimy jakieś fajne foty jak będzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Inny silnik nie wchodził w rachubę, 335d 313KM jest w połączeniu z ośmiobiegową skrzynią i napędem z-drive to naprawdę potęga wystarczy podkręcić silnik do 350 KM i mamy przyspieszenie do 100 km/h w 4,5 sekundy i to jest wynik :cool2:

 

 

Jest szybka, nawet najszybsza wśród diesli bmw ale nie przesadzałbym z tą potęgą , tu masz pomierzone czasy 440konnej mocno dłubniętej fki z tym silnikiem i ma 4,4 do setki 10,8 100-200. I to jest 440kucy a nie 350 ;)

Is z tylnym napędem o tej mocy z Launch control robi 4,4 do 100 i poniżej 9s 100-200 to wychodziłoby że jak masz launch control i NIE jest ślisko :) można śmiało stawać z xdrive. W środe montaż modów mam i strojenie .. jak chcesz możemy kiedyś tam sprawdzić teorie z praktyką i przy okazji zrobić flache o taką np może kojarzysz.... ona czeka wciąż na właściwą okazję :)

 

http://i68.tinypic.com/nf1wdv.jpg

Wiedziałem Jacek że zaraz będziesz szukał porównań :lol: :lol:

To ciekawe co piszesz jeśli chodzi o przyspieszenie bo wersja Alpiny z tym silnikiem jest podkręcona do 350 kucy robi setkę w 4,5 sekundy a ty piszesz że jakaś podkręcona 440 konna robi setkę w 4,4 to coś nie pasuje chyba że ciągła przyczepkę :lol: :lol:

Czasy 100-200 nie ma co porównywać bo to auto ma stały napęd na cztery koła i choćby miał 500 kucy to zawsze będzie miał gorsze czasy od pokopanej IS co do testów na niemieckiej autobanie to podejmę rękawicę i przetestujemy jak to wygląda w rzeczywistości.

 

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

Dziękuję Marku, silnik jest naprawdę petarda.

 

koniec świata! Mario sprzedaje swojego Performance'a! :D na pewno znalazłeś godziwego następcę. ktoś kupi od Ciebie auto lepiej niż salonowe. 20 000 euro to mało za ten motor i wszystkie doposażenia,dodatki. sam bym brał jakbym miał hajs ;) daj znać jakbyś chciał się zamienić przed sprzedażą na kierownice :D

 

ta akcyza to jest przegięcie pały. kolejny dowód na to,że mieszkamy w bantustanie. pamiętajcie o tym przy wyborach.jedyne ugrupowanie,które chciało się rozprawić z tym złodziejstwem to K15. reszta to do wora i wór do jeziora! no ale nie będę się wku...r..wiał przy niedzieli. powodzenia ze sprzedażą i czekam na nową galerię! :cool2:

Dokładnie koniec świata ale widzę że na forum nikt nie jest zainteresowany zakupem unikatowego auta także E91 zostanie wystawiona na Allegro i zobaczymy jakie jest zainteresowanie, zamiana kierownic nie wchodzi w grę Mariusz bo sprzedaję auto w tak jak ją stworzyłem i jeśli nie fostanę tych pieniędzy to auta nie sprzedaję i wolę je za jakuś czas zostawić synowi

który od kilku miesięcy posiada prawo jazdy a co do akcyzy to szkoda pisać o tym złodziejskim procederze ale już zapłaciłem i zastanawiam się jak to poruszyć by wreszcie skończyć z tym procederem. Galeria nowego auta już niebawem.

 

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

 

Wiesz kazdy swoj kucyk. Jedni wola miec swiadamosc ze urwal te 0,5 s do setki nawet jezeli nie ma przelozenia w realu a inni wola czwarty raz robic swoja deske rozdzielcza bo im jakis szczegol nie pasuje. Generalnie te auta to zabawki i duzo ludzi ma drugi samochod do jazdy np rodzinnej i jako zabawki musza spelniac wisdzimisie wlascieciela a kazdy wtapia swija kase jak chce bo na koncu to i tak wtapia :)

Dobrze napisane :cool2:

 

Tez mysle, ze cena 20k jest bardzo rozsadna ale to chyba musisz na mobile.de wysatwic bo w PL moze byc ciężko :)

Cena jest moim zdaniem bardzo dobra ale w Polsce nikt nie doceni tego i pewnie w DE będzie łatwiej to zrobić.

 

Cześć Mario, gratuluję nowego nabytku. Myślę że dzięki temu dział F30 się rozrusza :twisted: Czekam na galerię !

Dziękuję Jurek, będzię się działo ale muszę się odkuć no chyba że wóz się sprzeda.

 

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

 

Wiesz kazdy swoj kucyk. Jedni wola miec swiadamosc ze urwal te 0,5 s do setki nawet jezeli nie ma przelozenia w realu a inni wola czwarty raz robic swoja deske rozdzielcza bo im jakis szczegol nie pasuje. Generalnie te auta to zabawki i duzo ludzi ma drugi samochod do jazdy np rodzinnej i jako zabawki musza spelniac wisdzimisie wlascieciela a kazdy wtapia swija kase jak chce bo na koncu to i tak wtapia :)

 

No właśnie, każdy ma swoją wizję :)

Nie miałem na myśli ujmować nowemu nabytkowi Mariusza bo na pewno zacna fura z najlepszym dieslem od bmw serii 3 a w jego rękach nabierze charakteru i będzie w perfekcyjnym stanie.

Dla niektórych obszywanie deski po raz 4 ma sens a inny woli pójść w moc i mieć frajde że np za mody za 10tys ma auto które przyspiesza w trasie jak seryjny gtr, ładnie mruczy i nadal jest to cywilne bmw bo jakby chodziło tylko o czasy to po co komu beemka jak można mieć podobnym kosztem np porobionego golfa R500 i przy 500koniach z 4x4 on robi 3,2 do setki i żadne bmw nie ma podejścia ze startu nawet z xdrive ;)

Jak będę jechał do Krk to zahaczę o Żory i może porobimy jakieś fajne foty jak będzie pogoda

Zapraszam Jacku no a z tego kałacha trzeba postrzelać :lol: :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
gratulacje. w zasadzie nie masz co przy tym aucie już robić. jedyny mod,którego ona potrzebuje to garaż :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki , dobrze że nie pojechała w świat :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. w zasadzie nie masz co przy tym aucie już robić. jedyny mod,którego ona potrzebuje to garaż :norty:

 

Garaż jest i to porządny .... :D ...plany są srogie ale to będe na bierząco aktualizował ale to już jak założe swoją galerię, pierwszy mod już zrobiony ale mało widoczny :wink:

założyłem inne dytanse i wyregulowałem gwint pod siebie....

 

Gratki , dobrze że nie pojechała w świat :D

 

dokładnie , będę się nią opiekował i dopieszczał ... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje, jeździłem furą Mariusza i auto dopieszczone pod każdym kątem ,extra że poszła po znajomości w Twoje ręce a nie w świat :)

co za mody srogie planujesz ? Tam nie ma za bardzo co modzić już heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje, jeździłem furą Mariusza i auto dopieszczone pod każdym kątem ,extra że poszła po znajomości w Twoje ręce a nie w świat :)

co za mody srogie planujesz ? Tam nie ma za bardzo co modzić już heh

 

Dziękuje,już mi siedzi w głowie kilka rzeczy, ale na razie nie będę zapeszać, po za tym złapała mnie choroba i narazie bedzie cisza ....jedno jest pewno napewno niczego nie popsuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Marius płakał jak sprzedawał.... :lol:

 

 

a teraz pewnie siedzi w nowym aucie i nie może się nacieszyć :D moim zdaniem temat do zamknięcia. czekam na jego otwarcie pod nowym właścicielem ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej jakby zamknąć galerie za 2 dni..to będzie dokładnie 5lecie galerii ,bodajże najdłuższej na bmw-klub, 193str wątku,co tu się działo przez te lata...masa pracy i serca włożone w auto. Mariusz mógłby coś od siebie napisać jeszcze na koniec.

Trzeba zahaczyć o Żory niedługo widzę, sporo się wydarzyło i postrzelać z kałacha, Mario wiesz którego :) i może przy okazji sesyjka nowych furmanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę się otrząsnąć ze sprzedaży auta, jedynie co mnie cieszy to że Marek będzie dbał o nią równie dobrze jak ja o nią dbałem i wiem że auto w jego rękach nie straci nic ze swojego blasku, mam nadzieję że będzie mu służyć bardzo długo i go nie zawiedzie.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej jakby zamknąć galerie za 2 dni..to będzie dokładnie 5lecie galerii ,bodajże najdłuższej na bmw-klub, 193str wątku,co tu się działo przez te lata...masa pracy i serca włożone w auto. Mariusz mógłby coś od siebie napisać jeszcze na koniec.

Trzeba zahaczyć o Żory niedługo widzę, sporo się wydarzyło i postrzelać z kałacha, Mario wiesz którego :) i może przy okazji sesyjka nowych furmanek

Zawadzam się z Tobą Jacku za dwa dni minie pięć lat od założenia galerii i to najobszerniejszej galerii na tym forum, chciałbym podziękować wszystkim którzy mnie wspierali w tym projekcie którzy udzielali się i podpowiadali i kierowali mnie na odpowiednie kierunki bo to auto również dzięki wielu innym użytkownikom forum tak wygląda i się prezentuje bo z każdą wypowiedzią się liczyłem i każdą pozytywną i negatywną wypowiedź analizowałem a następnie realizowałem powolutku krok po kroczku metamorfozę tego turasa w którego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny oraz mechaniczny włożyłem wiele pracy, serca oraz czasu nie pisząc o pieniądzach które poszły na ten projekt, jeszcze raz wszystkim którzy śledzili i udzielali się w tym wątku bardzo dziękuję a pisząc to mam łzy w oczach że galeria dobiegła końca, proszę wybaczcie że opuszczam dział E9x ale proszę o wsparcie w nowej galerii f3x bo na pewno będzie to równie ciekawa galeria.

Pozdrawiam Mariusz.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
najlepiej jakby zamknąć galerie za 2 dni..to będzie dokładnie 5lecie galerii bodajże najdłuższej na bmw-klub...

 

Najdłuższej nieee, najobszerniejszej pewnie tak.

I niechaj tak zostanie :wink:

Dla tych którzy nadal chcą śledzić moje poczynania podaje nowy wątek do galerii.


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=338900

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.