Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Patrzac po relacji na FB to tam raczej konkurencji nie było. Nie ma na zdjęciach wszystkich 500 aut ale jeśli na zdjęciach są te ciekawsze to raczej większość nadaje się do mechanika/lakiernika/detailera a nie na zlot. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Nie pierwszy raz widzi się, że chłopaki przerabiają swoje samochody (nie tylko BMW), a tu brudna tapicerka, rdza wychodzi, tam fotel się targa itp... Ale mody najważniejsze, jakie by nie były. :mrgreen:

Nie róbmy już ot w galerii.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dłużej ukrywać że na zlocie moja beta zajęła jakieś miejsce i to najbardziej cieszy a to pamiątka po tym wydarzeniu:

 

cd25fa2dd9c8923fmed.jpg

 

7d6b3cb0c0e31dbbmed.jpg

 

Patrzac po relacji na FB to tam raczej konkurencji nie było. Nie ma na zdjęciach wszystkich 500 aut ale jeśli na zdjęciach są te ciekawsze to raczej większość nadaje się do mechanika/lakiernika/detailera a nie na zlot. :mrgreen:

Wlodi nie wiem co masz na myśli ale to trochę grubiańsko z twojej strony pisaniem tego że większość aut nadaje się do lakiernika/mechanika/detailera chyba nie jest moźliwe by wrzucać zdjęcia wszystkich aut które wzięły udział w tej imprezie to że były też auta do poprawek to moim zdaniem normalne nie ocenia się auta po wyglądzie bo być może właściciel wozu po prostu ma zamiar w najbliższym czasie go poprawić przecież nie od razu odbudowano Warszawę. Dla mnie to nie było ważne czy ktoś podjechał lekko zardzewiałym BMW czy miał niedopracowany lakier a pisanie o mechaniku to lekko przesadziłeś bo ja nie zauważyłem by którykolwiek samochód miał jakiekolwiek problemy by o własnych dila wrócić ze zlotu do domu, troszeczkę powinieneś zastanowić się przed wyciąganiem wniosków na podstawie relacji na FB skoro nie byłeś na tej imprezie ja byłem tam już kilka razy i zawsze było na czym oko zawiesić, natomiast tym razem pogoda dopisała i zjawiło się wiele samochodów mojej ukochanej marki i wszystkie traktuję jednakowo bo to jest BMW i nie ważne czy trochę zardzewiałe czy nie dopieszczone. Bo każde ma w sobie kakiś urok i tylko tyle chciałem się odnieść do twojego niezbyt stosownego wpisu.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak jak napisałem - wnioski wyciągam na podstawie zdjęć na FB. To moja opinia i sorry - nie widzę na zdjęciach ciekawych auta. Większość to E39/E36/E46, z 5 ładnych e30. eMek na zdjęciach mało, ciekawych projektów też. Większość aut raczej seria, jakieś potworki jak to e36 z fioletowymi felgami. Zakładam, że zdjęcia przedstawiają to co najlepsze a nie najgorsze na spocie.

Patrząc na zdjęcia nie znalazłem auta o którym od razu pomyślałem "ale sztos - chciałbym takie mieć". (No może poza M6 F13 :norty: )

nie ocenia się auta po wyglądzie bo być może właściciel wozu po prostu ma zamiar w najbliższym czasie go poprawić przecież nie od razu odbudowano Warszawę

Zaraz zaraz - mówimy o konkursie na najładniejsze auto (lub najciekawszy projekt) - tak?

 

Czy na zdjęciach da się znaleźć jakieś ciekawe auta? Jak najbardziej. Czy uważam, że są ładniejsze i na wyższym poziomie projekty niż Twoje E91 ? Wykluczone.

 

Nie znaczy to, że społeczność spotu była do bani i że spot był zły ani nic w tym stylu. Wypowiadam się na temat tylko tego co na zdjęciach. Na temat reszty milczę bo tam nie byłem.

 

Zdjęcia tu:

https://www.facebook.com/DzastaPhotos/photos/a.1635200133178068.1073742008.451115201586573/1635206013177480/?type=3&theater

 

Do mechanika jeździ się nie tylko przy awarii :). Ja np na zlotach wielokrotnie widzę dymiące albo mające wycieki fury które wysłałbym do mechanika.

 

To MOJE zdanie. Jeśli uważasz, że to grubiańskie to trudno. Czasem można być albo szczerym albo miłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się X Zlot klubu BMW Team Śląsk...

...Jestem zawiedziony tym obrotem sprawy, tyle pracy i pieniędzy i nikt tego nie docenił :duh: :mad2:

 

To jak w końcu jest, dostałeś nagrodę tak? Nie rozumiem, wcześniej pisałeś, że nikt nie docenił twojego auta, a tu nagle pokazujesz statuetkę za zajęcię III miejsca wg głosów publiczności :?:

 

Preglądałem facebooka, wg mnie pozostałe auta słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi, przyznam Ci rację że te foty z tej strony to trochę słabawe ale zobacz na te zdjęcia z oficjalnej strony BMW Team Śląsk.

 

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1669615663062941&id=203058669718655&set=a.1669563226401518.1073741840.203058669718655&source=54

 

Tylko proszę przejrzyj wszystkie. Odniosę się jeszcze tylko do kwestii mechaniki to wiesz że się znam bardzo dobrze w tej dziedzinie i uwierz mi że żadne z tych aut które było na zlocie nie kopciło nie zostawiało kałuż oleju i moim zdaniem w tej kwestii było bardzo dobrze, Wlodi proszę nie zrozum mnie źle ale byłeś zbyt krytyczny na temat tego zlotu ale po tych zdjęciach których odnośnik dałeś wyżej to zrozumiałe. Koniec tej polemiki.

 

Dzisiaj odbył się X Zlot klubu BMW Team Śląsk...

...Jestem zawiedziony tym obrotem sprawy, tyle pracy i pieniędzy i nikt tego nie docenił :duh: :mad2:

 

To jak w końcu jest, dostałeś nagrodę tak? Nie rozumiem, wcześniej pisałeś, że nikt nie docenił twojego auta, a tu nagle pokazujesz statuetkę za zajęcię III miejsca wg głosów publiczności :?:

 

Preglądałem facebooka, wg mnie pozostałe auta słabe.

Bartek odpowiem Ci tak otrzymałem drugie miejsce za E30 o którym pisałem wcześniej. Oczywiście chciałem podkręcić atmosferę jak już niejednokrotnie było w tej galerii, co do pozostałych aut to każdy ma swój gust jednemu się podoba drugiemu nie, dlatego wygrał klasyk czyli E30, zresztą forum BMW Team Śląsk to faktycznie fanatycy samochodów typu E30, E36 i E46 i tak jak pisał wcześniej kolega Bezel wygrało auto które poparli koledzy z forum i choć jestem na forum BMW Team Śląsk to niewiele tam się udzielam i nawet nie mam tam galerii dlatego wygrało E30, szkoda tylko że nie zrobiłem zdjęcia tego auta bo cóż była to czysta seria w M-pakiecie zewnętrznym i wewnętrznym i szprychowanymi felgami BBS ale poza tym nic co by je wyróżniało i mam takie wrażenie że na nie głosowali koledzy z forum bo ja otrzymywałem głosy od ludzi którzy byli zainteresowani moim autem bo ja przy nim stałem i osobiście opowiadałem o całym projekcie ale się tym nie przejmuje bo i tak jestem zadowolony z drugiego miejsca :)

 

pewnie wygrał tylko podkręcił dramatyzm sytuacji , Mariusz lubi zaskakiwać

no to GRATULACJE :)

Jacku dziękuję udało się ale tylko drugie miejsce ale i tak się z tego niezmiernie cieszę i faktycznie jest tak jak napisałeś, dobrze wiesz i znasz mnie :cool2: :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ten drugi pałacyk w Roskoszy - w którym byłeś obok Białej Podlaskiej - mam do niego 800metrów spod domu :D szkoda ze wczesniej nie wiedzialem ze będziesz !

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

To prawda, zakupiłem F31 i moje BMW pójdzie na sprzedaż, jeżeli ktoś chętny to proszę na priv.

Mario może w końcu czas pochwalić się nowym nabytkiem?????:D
No właśnie, czekamy..... :wink:
Piękne F31.... 8-)

Pochwalę się w odpowiednim dziale na razie czekam aż zarejestruję.

Piękne 911 turbo S...

Nie zdradzam marki z Porsche i nigdy nie zdradzę :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki może Mario wybrać......?? Oczywiście że 335d 313Km....narazie... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio f31 ? Jak dobrze pamiętam mówiłeś coś kiedyś że wykonanie serii F jest słabsze w stosunku do E... także zdziwiłeś mnie ;)

A jaki motor ?

 

Haha pewnie jest tego swiadomy i cieszy sie na mysl o mozliwosci modzenia srodka :lol: :lol:

 

BTW. zdradzisz jaka cene bedziesz chcial za auto :D oczywiscie pytanie z czystej ciekawości ^^

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... kiedys jak kupowałem z Mariuszem moją 335d świeżo po zakupie zatrzymaliśmy się na parkingu. Podszedł do nas jakiś gość i pyta się czy do sprzedania i jaka cena na co Mariusz w swoim stylu zgasił go " Czy to wogóle wiesz, co to jest czy czy pieńć de" ? :D chłop prawie zapadł się pod ziemię uświadamiając sobie że nie wie co to jest 335d :P

Fakt że szybkie auto i palić będzie tyle co kropelka, czekamy na galerie i stopniową metamorfoze bo pewnie bez modów się nie obędzie, gratuluje Mario :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio f31 ? Jak dobrze pamiętam mówiłeś coś kiedyś że wykonanie serii F jest słabsze w stosunku do E... także zdziwiłeś mnie ;)

A jaki motor ?

Faktycznie tak mówiłem ale w rzeczywistości nigdy nie jeździłem F31 w dłuższą trasę, przede wszystkim chciałem mieć auto świeższe i lepiej wypasione niż E91 i przede wszystkim bardziej cywilizowane a jak nikt nie kupi E91 to zostanie ze mną bo za grosze jej nie oddam.

 

A jaki może Mario wybrać......?? Oczywiście że 335d 313Km....narazie... :mrgreen:

Inny silnik nie wchodził w rachubę, 335d 313KM jest w połączeniu z ośmiobiegową skrzynią i napędem z-drive to naprawdę potęga wystarczy podkręcić silnik do 350 KM i mamy przyspieszenie do 100 km/h w 4,5 sekundy i to jest wynik :cool2:

 

serio f31 ? Jak dobrze pamiętam mówiłeś coś kiedyś że wykonanie serii F jest słabsze w stosunku do E... także zdziwiłeś mnie ;)

A jaki motor ?

 

Haha pewnie jest tego swiadomy i cieszy sie na mysl o mozliwosci modzenia srodka :lol: :lol:

 

BTW. zdradzisz jaka cene bedziesz chcial za auto :D oczywiscie pytanie z czystej ciekawości ^^

Tak cieszę się ale niestety na modzenie trzeba będzie poczekać bo jestem totalnie spłukany jak sprzedam motocykl to E91 zostaje jak sprzedam auto to motocykl zostaje zobaczymy co pierwsze się sprzeda, cena jaka mnie interesuje to 20 tysięcy euro i wydaje mi się to uczciwa i nie wygórowana cena za samochód w który włożyłem wiele pieniędzy, czasu i pracy.

 

No tak... kiedys jak kupowałem z Mariuszem moją 335d świeżo po zakupie zatrzymaliśmy się na parkingu. Podszedł do nas jakiś gość i pyta się czy do sprzedania i jaka cena na co Mariusz w swoim stylu zgasił go " Czy to wogóle wiesz, co to jest czy czy pieńć de" ? :D chłop prawie zapadł się pod ziemię uświadamiając sobie że nie wie co to jest 335d :P

Fakt że szybkie auto i palić będzie tyle co kropelka, czekamy na galerie i stopniową metamorfoze bo pewnie bez modów się nie obędzie, gratuluje Mario :) :cool2:

Dziękuję Jacku,

Pamiętam ten dzień jak dziś, tak jak pisałem wyżej jak ktoś da 20 tysięcy euro to sprzedam a jak będzie marudzenie to zostawiam auta i będzie piękne E91 i ładne F31 a o nowym nabytku pochwalę się niebawem.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jedno z najładniejszych i dopieszczonych e91 pojedzie w świat :( nie szkoda Ci ? :wink:

Gratuluję Nowego zakupu i czekamy na galerię :wink:

Dziękuję Kamil

Oczywiście że szkoda ale trochę się przeliczyłem z zakupem auta a chodzi konkretnie o zapłatę akcyzy i muszę sprzedać, jeżeli sprzeda się motocykl to auto zostaje a jak znajdzie się wcześniej kupiec na auto to będzie żal i smutek :cry2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny silnik nie wchodził w rachubę, 335d 313KM jest w połączeniu z ośmiobiegową skrzynią i napędem z-drive to naprawdę potęga wystarczy podkręcić silnik do 350 KM i mamy przyspieszenie do 100 km/h w 4,5 sekundy i to jest wynik :cool2:

 

 

Jest szybka, nawet najszybsza wśród diesli bmw ale nie przesadzałbym z tą potęgą , tu masz pomierzone czasy 440konnej mocno dłubniętej fki z tym silnikiem i ma 4,4 do setki 10,8 100-200. I to jest 440kucy a nie 350 ;)

Is z tylnym napędem o tej mocy z Launch control robi 4,4 do 100 i poniżej 9s 100-200 to wychodziłoby że jak masz launch control i NIE jest ślisko :) można śmiało stawać z xdrive. W środe montaż modów mam i strojenie .. jak chcesz możemy kiedyś tam sprawdzić teorie z praktyką i przy okazji zrobić flache o taką np może kojarzysz.... ona czeka wciąż na właściwą okazję :)

 

http://i68.tinypic.com/nf1wdv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

koniec świata! Mario sprzedaje swojego Performance'a! :D na pewno znalazłeś godziwego następcę. ktoś kupi od Ciebie auto lepiej niż salonowe. 20 000 euro to mało za ten motor i wszystkie doposażenia,dodatki. sam bym brał jakbym miał hajs ;) daj znać jakbyś chciał się zamienić przed sprzedażą na kierownice :D

 

ta akcyza to jest przegięcie pały. kolejny dowód na to,że mieszkamy w bantustanie. pamiętajcie o tym przy wyborach.jedyne ugrupowanie,które chciało się rozprawić z tym złodziejstwem to K15. reszta to do wora i wór do jeziora! no ale nie będę się wku...r..wiał przy niedzieli. powodzenia ze sprzedażą i czekam na nową galerię! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów się zaczyna... :mad2: ....ale tak naprawdę kogo to interesuje czy pójdzie do 100 km/h w 4.5 ,4.8 czy 5.5 sek, przecież to rodzinne kombi to nie auto na tor i nie ważne jakie czasy zrobi bo i tak to świetne auto...chłopaki zmadzrzejecie wkoncu kiedyś... :think:

Nie warto władowac w auto kilka albo kilkanascie tyś złotych żeby urwać 0.5 sek...silnik i tak petarda lepiej zainwestować w wygląd jakiś pakiet performance albo coś :wink:

 

Bez obrazy ale to moje skromne zdanie i może się nie znam.... :?

 

Wiesz kazdy swoj kucyk. Jedni wola miec swiadamosc ze urwal te 0,5 s do setki nawet jezeli nie ma przelozenia w realu a inni wola czwarty raz robic swoja deske rozdzielcza bo im jakis szczegol nie pasuje. Generalnie te auta to zabawki i duzo ludzi ma drugi samochod do jazdy np rodzinnej i jako zabawki musza spelniac wisdzimisie wlascieciela a kazdy wtapia swija kase jak chce bo na koncu to i tak wtapia :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.