Skocz do zawartości

Re: ciekaw funkcje e60


sobek0071

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jak zakodujesz (o ile się da) to niedługo zapragniesz USB. Ja właśnie wywaliłem zmieniarkę na rzecz Dension'a 500s.

 

 

.....................................

 

Da radę wyłączyć błędy z AHL ? Żeby mi nie dryndało na Idrivie i na liczniku ;/ Narazie ogarnąć nie mogę tego a ten błąd/gong jest mega irytujący :mad2:

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Zmieniarke chyba nie czyta mp3

Da radę wyłączyć błędy z AHL ? Żeby mi nie dryndało na Idrivie i na liczniku ;/ Narazie ogarnąć nie mogę tego a ten błąd/gong jest mega irytujący :mad2:

Chyba nie da się. Jak masz CIC to można wyciszyć Gong.

Chyba też się da wylosować Hong ale nie mam za bardzo czasu żeby poszukać co i jak. Jestem na urlopie :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak zakodujesz (o ile się da) to niedługo zapragniesz USB. Ja właśnie wywaliłem zmieniarkę na rzecz Dension'a 500s.

 

 

.....................................

 

Da radę wyłączyć błędy z AHL ? Żeby mi nie dryndało na Idrivie i na liczniku ;/ Narazie ogarnąć nie mogę tego a ten błąd/gong jest mega irytujący :mad2:

 

Też to mnie irytowało więc wyłączyłem :cool2: CHECK_SMC_ERROR na nicht aktiv w LM

Spolszczenie CCC na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak zakodujesz (o ile się da) to niedługo zapragniesz USB. Ja właśnie wywaliłem zmieniarkę na rzecz Dension'a 500s.

 

 

.....................................

 

Da radę wyłączyć błędy z AHL ? Żeby mi nie dryndało na Idrivie i na liczniku ;/ Narazie ogarnąć nie mogę tego a ten błąd/gong jest mega irytujący :mad2:

 

Też to mnie irytowało więc wyłączyłem :cool2: CHECK_SMC_ERROR na nicht aktiv w LM

Spolszczenie CCC na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że post pod postem ale jak z edytuję poprzedni to nikt nie zobaczy że coś nowego jest :>

 

No więc.... dziś zmieniłem ten wpis w LM ale niestety dalej wali po oczach ten błąd ;/ Błąd dotyczy lamp skrętnych... i własnie ten błąd informuje o awarii tego systemu w prawej lampie. Narazie nie mam już żadnego pomysłu jak naprawić ten system (który notabene nie jest jakiś mega ważny dla mnie) a ten błąd dalej mnie wkurza...

 

Może usunąć opcję wyposażenia S524A ??

 

.............................................................................................................................................

 

Dodano dzień później :

 

Dzięki koledze waco_o2 sprawa została ogarnięta :cool2:

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam pytanie odnośnie M-HUDa. Czy jeśli go zakoduje, to będzie taki na stałe czy jest możliwość zmieniania ze zwykłego na Mkowski, albo zmienia się w zależności czy jadę na normalnej skrzyni czy na sporcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam pytanie odnośnie M-HUDa. Czy jeśli go zakoduje, to będzie taki na stałe czy jest możliwość zmieniania ze zwykłego na Mkowski, albo zmienia się w zależności czy jadę na normalnej skrzyni czy na sporcie?

jak zakodujesz M hud to będziesz miał w menu w ustawieniach huda wybór ,albo go zaznaczysz albo nie

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwowało dodatkowe sub menu od M i wyłączyłem całkiem ;/

 

 

......................

 

Jak ktoś może wyedytować pierwszy post to proszę dopiszcie do :

 

 

Sprawdzanie żarówek

 

Moduł: LMA

 

KALTUEBERWACHUNG_

KALTUEBERW_

WARMUEBERWACHUNG_

WARMUEBERW_

FEHLERMELDUNG_CC_

 

RFS_R, RFS_L = lampy tylnie

 

RFS to lampy tylnie a dokładnie żarówki wstecznego. Sam musiałem się naszukać w necie a miałem pod nosem tylko że nie pełny opis.

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

RFS to lampy tylnie a dokładnie żarówki wstecznego.

 

 

Rückfahrscheinwerfer :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w e90 da rade w ogóle zakodować mp3 w radiu businnes? Moduły mam zaktualizowane do 2012r. Dodałem w FA +3KMP3 ale na tym koniec.

Nie posiadam modułu CAPPL, który pewnie odpowiada za navi i radio.

Przeszukałem wszystkie moduły na wpis z mp3 i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy może ktoś wie jak to ugryźć...

moduł KOMBI:

 

SEAT_BELT_DISTANCE - DRIVING DISTANCE BEFORE SEAT BELT WARNING [DISTANCE_M=DATA*10]

wert_01

wert_02

 

Mam ustawione na wert_01 i odległość po jakim gong się załącza od pasów to około 100metrów. Przetestuję sobie kiedyś wert_02 ale czy jakoś w pliku Nettodat da się coś zmienić aby uzyskać np odległość 500 metrów... kilometr ?

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Możesz chyba całkiem wyłączyć z tego co pamiętam.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz błąd przy pustym pliku man (nie ma czegoś takiego jest kodowanie do serii z FA )

to po wklejeniu pliku man zapisanego też nic nie da, pomijając że nie wolno tego robić ,

Zobacz czy index coding jest ten sam w inpa, identyfikacja radia co w NCS okienku ENTER SGET

dwa to może masz nieprawidłowe FA dla RAD1 dlatego taki błąd , jakaś zakodowana funkcja nie dla tego modułu lub brak takiej funkcji w FA $xxx

usuwasz po kodowaniu wszystkie pliki z WORK i używasz profilu EXPERTMODUS bez odznaczonej funkcji manipulacji plikiem MAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napisze ktoś jak zakodować tempomat po dołożeniu manetki??

 

Oraz jak się pozbyć błędu "Lighting system! Stop carefully" bo takie coś mi wywaliło po kodowaniu w module LM.

 

 

EDIT: Wszystko zrobione, działa jak trzeba, mogę polecić kolegę Mlodzik18 bo zrobił to szybko i fachowo.

Edytowane przez qmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Jestem nowym użytkownikiem BMW e60 535i xdrive. Gdy go kupiłem to podczas wlączania biegu wstecznego (skrzynia automat "R") opuszczały a dokładniej pochylały mi się obydwa lusterka. Testowałem wszystko w samochodzie i przełączyłem przełącznik od lusterek na prawą stronę i przestały mi lusterka się opuszczać. Po przeczytaniu Operate Manual znalazlem że to jest właśnie włącznik pochyłu lusterek ale po jakimś późniejszym czasie (również po testowaniu wszystkiego) lewe lusterko przestało mi sie pochylać. I tu moje pytanie: jak włączyć spowrotem pochylanie lewego(od kierowcy) lusterka? Dodam że bez żadnych problemów moge sterować lewym lusterkiem tz. zamykać lusterka, regulować lusterka i podgrzewać. Czy cos w komputerze wyłączyłem? Czy jakaś kombinacja przycisków? Może gdzieś jest przełącznik? Nie bawiłem się z programowaniem komputera wiec to jest raczej kwestia obsługowa.

 

Proszę pomóżcie bo strasznie źle się czuje z tym i nie wiem czy coś przypadkiem się nie zaczęło chrzanić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że lewe nie powinno się opuszczac ,u mie opuszcza się tylko prawe ,przeczytałem troche tych tematów o opyszczaniu lusterka przy wbijaniu wstecznego bo chciałem sobie to zakodowac w e46 ale miałem za stary rocznik i nie udało mi się tego zrobić.Wszystkie opisy dotyczyły tylko prawego lusterka ,więc nie wiem czemu u Ciebie opuszczało się lewe też .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.