Skocz do zawartości

BMW 5 GT / F 10 ?


keystone69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani szukam dalej auta nie dogadalem się co do ceny. Zna ktoś jakieś strony niemieckie lub jakieś z ogłoszeniami GT

 

jak widze, przy Twoim doswiadczeniu, stoi krotki opis:

Zanim zapytasz, poszukaj.

 

Zatem.. pomysl prosze i poszukaj. :mad2: :mad2: :mad2:

Dla ulatwienia, dodam, ze skoro szukasz BMW, to na stronie BMW ( niemieckiej) zaczalbym szukac.. :search:

 

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaMa :mrgreen:

Fotki rzeczywiście mega :duh: ,a w ogóle można je wyświetlić? Jeśli nie to PaMa help jak wrzucić foty ,żeby było ok. Gdzieś juz o tym pisałeś ale nie moge znależć :) Jestem teraz w robocie jeszcze przez 3 tygodnie i net lichy bardzo ale jak wrócę to będą dobre focie :norty: .

 

 

Odnośnie akcyzy to od kwoty jaką masz na umowie. Ja miałem i netto i brutto ,a akcyzę policzyli mi z brutto.

 

 

Jeśli szukasz BMW to polecam z salonu z Niemiec, wszystko załatwione jak w zegarku. Mnie moja wyniosła 170k pln po wszystkich opłatach, z gwarancją do 08 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaMa :mrgreen:

Fotki rzeczywiście mega :duh: ,a w ogóle można je wyświetlić? Jeśli nie to PaMa help jak wrzucić foty ,żeby było ok. Gdzieś juz o tym pisałeś ale nie moge znależć :) Jestem teraz w robocie jeszcze przez 3 tygodnie i net lichy bardzo ale jak wrócę to będą dobre focie :norty: .

 

Ja foty wrzucam na picassa web album ( w google) i stamtad kopiujac link, wrzucam na forum.

Gerenalnie, zeby foty wyswietlic, to musza znalezc sie na zewnetrznym serwerze. :mad2:

 

Pomoge Ci:

http://zapodaj.net/images/b7238752e087a.jpg

http://zapodaj.net/images/b68f749d0abed.jpg

http://zapodaj.net/images/ed7ee448c5220.jpg

http://zapodaj.net/images/78f946524a93b.jpg

http://zapodaj.net/images/60c0094713cff.jpg

 

 

Jeśli szukasz BMW to polecam z salonu z Niemiec, wszystko załatwione jak w zegarku. Mnie moja wyniosła 170k pln po wszystkich opłatach, z gwarancją do 08 2016.

Przy takim samochodzie, za taka kase.. to kupno od handlarza 'made in Turkei' to jak rosyjska ruletka :duh:

 

@plastyk7

 

jesli potrzebujesz pomocy, to sluze. Ale prosze, postaraj sie troche.

 

Zobacz tu:

http://bit.ly/1wFzpa8

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim samochodzie, za taka kase.. to kupno od handlarza 'made in Turkei' to jak rosyjska ruletka :duh:

 

Dlatego premium selection z salonu na gwarancji i nie inaczej. Szukałem troszkę po Polsce i prawie każde auto po leasingu ,demo lub bezwypadkowe albo czeka w Berlinie i pięknie się świeci. Mam okazję podziwiać jakie lśniące, piękne auta wracają do Polski na lawetach :mrgreen: ,a za dwa tygodnie już sa na oto-moto jako bezwypadkowe :nienie: Chcesz kupowac auto u nas kupuj nowe, bo przy używanym jest duże prawdopodobieństwo,że trafisz na brzydką minę . Używane w polskich salonach są o wiele droższe niż w NIemczech :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiecie ze gwarancja z Niemiec dziala rowniez w Polsce.Brat kupil F11 z nieszczelna klimatyzacja i w Polsce zalatwili sprawe bez problemu.Kupujac auto uzywane w salonie w Niemczech radze uwazac ,sprzedawca czy w PL Niemczech czy UK ma ten sam cel.Bratu sprzedali F11 2012r w BMW w Niemczech z wadliwa klima a VW Passat wtedy 3letni dla mojej tesciowej rowniez salonu z Niemiec przyjechal z tak krzywa tylna osia ze trzeba bylo wymieniac na nowa.Kumpel kupil 2 letnie F07 z BMW w UK z odpryskami na przednim zderzaku zamalowanymi jakby dziecko zamalowalo to akwarelami,o przednich reflektorach jak akwarium juz nie wspomne...

 

Dlatego nowy to nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto to nie gwarancja a ubezpieczenie. Poza tym: Gebrauchwagen Garantie to co innego niż gwarancja nowego samochodu.

Niektóre elementy bądź układy są wyłączone z gwarancji.

 

Jednakże nie ma nic lepszego dla kilkuletnich samochodów niż to. :cool2:

 

Dla przykładu: padło mi podświetlenie listwy progowej. Ubezpieczenie pokryło część, ja musiałem dołożyć z własnej kieszeni : 113€brutto do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plastyk7

 

jesli potrzebujesz pomocy, to sluze. Ale prosze, postaraj sie troche.

 

Zobacz tu:

http://bit.ly/1wFzpa8

:cool2:

 

Dzięki PaMa za info ale nadal jestem trochę ogupiały bo:

W Niemczech upatrzyłem BMW535 Gt 07.2013 za 52 T Euro netto po opłatach (akcyza+sprowadzenie+Vat) wychodzi 311Tpln brutto.

Natomiast w Polsce z select nówka 2015r. po rabatach 327T brutto (nie ma klika niepotrzebnych dla mnie asytentów, silnik 258koni( nie 313), telewizji na 2 rzędzie, dociągów)

 

Nie ma jak tego ugryźć a wszystko przez Akcyzę18,6%.

Doradźcie czy da się kupić 2 latka do 250t brutto z ADrive,komfortami,jasnym środkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 latek to już bedzie wersja przedliftowa...więc cena też niższa

Ta szara ślicznotka którą wskazałeś parę dni temu była już po lifcie = :cool2:

 

 

 

Zgadza sie ,interesują mnie po lifcie od 09.2013 ale 2 miesiace i mamy 2 latka rocznikowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani szukam dalej auta nie dogadalem się co do ceny. Zna ktoś jakieś strony niemieckie lub jakieś z ogłoszeniami GT

 

Ja szukałem X6, ale niestety po kilku wyjazdach, żeby obejrzeć auto, które będzie mi odpowiadało wyszło, że niestety mnie nie stać. Jeździłem tez po salonach - w Trójmieście mamy ich sporo i pytałem, czy coś nie wiedzą, aby jakiś klient miał coś do sprzedania. I tak trafiłem na 535d GT xDrive. Właściciel chciał zmienić auto, na początku był twardy co do ceny, ale po około 2 tygodniach rozmów poszło za tyle ile mogłem maksymalnie dać. Po transakcji się wygadał, że w salonie Zdunka namówili go na nowe BMW.

Nie wiem czego szukasz, może napisz tutaj jakie wyposażenie ma mieć auto, może ktoś coś słyszał/widział.

 

Moje auto to:

535d xDrive GT z 2010 roku, czarny (475), z beżowym środkiem (wenecki beż), fotelami komfort z wentylacją i podgrzewaniem, shadow line.

Do szczęścia brakuje mi zamków drzwi z dociąganiem i m-pakietu zewnętrznego i jestem na etapie doposażania auta w te elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto to nie gwarancja a ubezpieczenie. Poza tym: Gebrauchwagen Garantie to co innego niż gwarancja nowego samochodu.

Niektóre elementy bądź układy są wyłączone z gwarancji.

 

Jednakże nie ma nic lepszego dla kilkuletnich samochodów niż to. :cool2:

 

Dla przykładu: padło mi podświetlenie listwy progowej. Ubezpieczenie pokryło część, ja musiałem dołożyć z własnej kieszeni : 113€brutto do tego.

 

Co się tam mogło zepsuć?. W Polsce nowa cała listwa kosztuje 337zł brutto w ASO - a można pewnie u stonesa ze zniżkami kupić za 300zł. Zobacz sobie na bmwstore.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak tego ugryźć a wszystko przez Akcyzę18,6%.

Doradźcie czy da się kupić 2 latka do 250t brutto z ADrive,komfortami,jasnym środkiem?

 

Wiesz..

generalnie akcyzy nie da sie uniknac..

No chyba, ze: bedziesz zameldowany w DE, kupisz auto i po 6mcach sie wymeldujesz. Auto zabierasz jako mienie przesiedlencze. Dziala. Sprawdzone z kolega z biura :cool2:

 

Dwa, zawsze moglbys ew. leasing wziac. Polska firma leasingowa, kupuje auto ( brutto) w DE. U.Skarbowy w PL zwraca podatek. Ty leasingujesz od polskiej firmy. Gotowe. :cool2:

 

Innych pomyslow z zycia nie mam :mad2:

 

Napisz, co Cie interesuje, postaramy sie wspolnie popatrzec na niemieckie BMW strony, a moze cos sie trafi ciekawego.

 

PS. Pamietaj, im dalej od Monachium, tym BMW tansze :norty: :norty:

 

 

Co się tam mogło zepsuć?. W Polsce nowa cała listwa kosztuje 337zł brutto w ASO - a można pewnie u stonesa ze zniżkami kupić za 300zł. Zobacz sobie na bmwstore.pl

Po prostu, przestala swiecic..

 

Teraz sie zastanawiam, czy samemu bym tego taniej nie wymienil, niz 100EUR za robocizne w BMW, :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak tego ugryźć a wszystko przez Akcyzę18,6%.

Doradźcie czy da się kupić 2 latka do 250t brutto z ADrive,komfortami,jasnym środkiem?

 

Wiesz..

generalnie akcyzy nie da sie uniknac..

No chyba, ze: bedziesz zameldowany w DE, kupisz auto i po 6mcach sie wymeldujesz. Auto zabierasz jako mienie przesiedlencze. Dziala. Sprawdzone z kolega z biura :cool2:

 

Dwa, zawsze moglbys ew. leasing wziac. Polska firma leasingowa, kupuje auto ( brutto) w DE. U.Skarbowy w PL zwraca podatek. Ty leasingujesz od polskiej firmy. Gotowe. :cool2:

 

Innych pomyslow z zycia nie mam :mad2:

 

Napisz, co Cie interesuje, postaramy sie wspolnie popatrzec na niemieckie BMW strony, a moze cos sie trafi ciekawego.

 

PS. Pamietaj, im dalej od Monachium, tym BMW tansze :norty: :norty:

Dzięki za zainteresowanie

Szukam BMW po lifcie czyli 07.2013 w zwyż 5Gt 530 lub 535 jasny lub brąz środek:Adaptive Drive, Komfory siedzeń,komfort dostępu,muzyka najlepiej Bang Olufsen,reflektory diodowe i halogeny,szklany dach .

Chciałem zamknąć się w 250 Tpln brutto.

 

A co myślicie o PRMEIUM MOTORS z Gdańska- czy to ludzie godni zaufania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Plastyk!

Czy ty wiesz ile kosztuje takie auto nowe? Z uwzględnieniem zabawek, które chciałbyś posiadać oczywiście!

Każdy chciałby kupić tanio - wiadomo - ale roczne auto za pół ceny to musi być mina!!!

No i popracuj trochę nad pisownią - to jakiś bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co myślicie o PRMEIUM MOTORS z Gdańska- czy to ludzie godni zaufania?

 

Nigdy nie byłem klientem Premium Motors. Byłem u nich oglądać X6, mimo, iż sprzedawca nie potraktował mnie tak, żebym do nich wrócił to uczciwie muszę napisać, że po 5 minutach rozmowy wskazał minusy auta, jak np. szpachlowany tylny błotnik.

Na forum BMW Trójmiasto ostatnio chwalą ich serwis - cena/jakość. Myślę, że warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co myślicie o PRMEIUM MOTORS z Gdańska- czy to ludzie godni zaufania?

 

Nigdy nie byłem klientem Premium Motors. Byłem u nich oglądać X6, mimo, iż sprzedawca nie potraktował mnie tak, żebym do nich wrócił to uczciwie muszę napisać, że po 5 minutach rozmowy wskazał minusy auta, jak np. szpachlowany tylny błotnik.

Na forum BMW Trójmiasto ostatnio chwalą ich serwis - cena/jakość. Myślę, że warto próbować.

 

Niestety zachowanie sprzedawcow w wielu salonach jest mocno nieprofesjonalne.Proponuje nie ograniczac sie do dealerow lokalnych a skontaktowac sie nawet jak trzeba z wszystkimi w Polsce.Moj kumpel zrobil tak jak kupowal Fokusa (wprawdzie nowego) i dobrze na tym wyszedl.Ja bym delikatnie zasugerowal jeszcze Belgie i Holandie.Z mojego doswiadczenia auta tam zakupione nawet leciwe byly nadal w bardzo dobrym stanie.W Belgii a zwlaszcza Holandii jezdzi sie bardzo spokojnie dlatego auta na wtornym rynku generalnie rzecz ujmujac sa w lepszym stanie niz z Polski czy Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Panowie mam pytanie. Szukam F10 520D z około 2011-2012r. Ceny używanych oscylują od 90-130k zł zazwyczaj ubogo wyposażonych... ale znalazłem dużo ogłoszeń na naszym allegro wersji GT w dużo lepszej cenie niż zwykłej limuzyny..

Czy ceny za te samochody:

http://allegro.pl/bmw-530gt-2011-pano-soft-close-5xkamera-po-akcyzie-i5107069369.html

http://allegro.pl/bmw-530gt-2010r-xen-led-5xkamera4xklima-po-akcyzie-i5100478248.html

są prawdopodobne, żeby nie była to padlina?

Zwykła 520D z takim wyposażeniem to ponad 130K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.