Skocz do zawartości

520d m47 + lpg jak zrobić


Adam94

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ropniaka gaz chcesz zakładać czy źle zrozumiałem :?:

Pozdrawiam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic w tym dziwnego pozatym, ze to Adam94 zalozyl ten post,

zapytaj czy do Twojego mozgu lpg sie da zalozyc

 

tak btw. ze ten czlowiek, moze jeszcze posty nalegalu pisac, tak sie zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic w tym dziwnego pozatym, ze to Adam94 zalozyl ten post,

zapytaj czy do Twojego mozgu lpg sie da zalozyc

 

tak btw. ze ten czlowiek, moze jeszcze posty nalegalu pisac, tak sie zastanawiam...

A czy jaśniej możesz pisać :shock:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasniej to ze temat, zakladania lpg do diesla to nie nowosc, fakt faktem sprawdza sie to bardziej w ciezarowkach niz w osobowych, bo oszczednosc nie jest tak znaczaca jak w benzyniaku, ale jednak,

pozatym zwieksza sie moc i zmniejsza ilosc szkodliwych substancji wydalanych do otoczenia, dziala to na zasadzie polaczonej mieszanki lpg+on nie tak jak w przypadku benzyny calkowitego zasilania gazem

 

a to ze w/w uzytkownik zalozyl ten temat to kolejna prowokacja tego pana...nie wiem czy jest na tyle glupi, ze zaklada te posty czy poprostu ma z tego ubaw...tak czy siak, temat jak dla mnie do kosza

 

EDIT/

prosze bardzo pierwszy lepszy post, w ktorym uzytkownik Adam94 wypowiada swoje poglady, wysmiewa sie z tematu diesel + lpg, a ty nagle zmienia poglady i sam sie o to dopytuje :D

Edytowane przez Adzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację gaz i ropniak to jakaś porażka. :duh:

Pozdrawiam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do diesla można założyć zarówno LPG jak i CNG, gdzie przy LPG silnik tylko częściowo zasilany jest gazem, a częściowo ropą, inwestycja opłacalna typowo w większych busach, ciężarowych i autobusach.

CNG jest popularniejsze, zwłaszcza w miejskich autobusach, ale tutaj silnik zostaje przystosowany tylko do pracy na gazie, na ropie już nie pojedzie.

Do osobówki w dieslu nie ma sensu pchać gazu, koszta bardzo wysokie, długo się zwraca, dużo problemów, mało kto montuje instalacje do tak małych autek.

Adaś, ty widzę ze naprawdę czasami nie masz co robić na forum, poczytał być jakieś posty, dowiedział się czegoś o silnikach, bo momentami twoja wiedza (a raczej jej brak) przeraża.

Co do gazu, to czasem mam ochotę ciebie wsadzić, było by spokojniej na forum, przynajmniej przez jakiś czas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam spokojniej :mrgreen: Nudno by było bez Adasia. Doceniam to że adadus w końcu zakłada tematy zgodnie z regulaminem i nie robi przerażających błędów ortograficznych. Tylko się gubię czasami czy to pisze młody czy jego tata :) A może jaki ojciec taki syn? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
prosze bardzo pierwszy lepszy post, w ktorym uzytkownik Adam94 wypowiada swoje poglady

Same hity.Ale jestem rozczarowany bo kilkanaście postów które doskonale pamiętam po prostu zniknęło.

"Z przodu wchodzą 4 palce,a z tyłu tylko 2" :mrgreen:

:arrow: ja bym wzioł ile byś dał ;p bo u siebie wymieniałem to bym ci mugł wymienic ale niestety jestem z mazur ;p

:arrow: a to jest ten czujnik co idzie z tyłu korektora ??

:arrow: Wita, co to za sróba pod gazem :) ?? blokada czy co moge to wkrecić ;p ??

:arrow: a jak ja wyjme wogole to co ;D ??

:arrow: zatyka mi sie a jak bym dolał do baku mixolu ?? do 2 suwów ?

:arrow: gdyz bmw 2.0 w trasie pali 8 litry wczesniej nie schpdziło powyzej 7

:arrow: witam panowie sprawdzałem przud z lewej strony kolo gdy sie kręcie słychac szum i dziwne strzelanie jakby śruta strzelały przeskakiwały

:arrow: witam przepływka na 4 biegu idzie do 10 litry

:arrow: dzis jakąc usłyszałem zgrzyty piski kopyto sie osunelo na tarce bemben tarczy z przodu prawa strona

:arrow: 5w40 texaco bardzo doby olej silnik cichnie i szklanki sie gruchają ;]

:arrow: bmw stoi jak samolot

:arrow: Witam mam zdjęcia wydaje sie na okej ale sie nie znam

:arrow: gadał ze sie zna a ustawił żle aż żal ;/ na sprenzynie mam takie paski 3

:arrow: ok to musze jak na schemacie ustawic ten wrombek i wlozyc sprenzyne w te wciecie zaby sie zaparła o kant tak jak u góry mam u gury mam ok

:arrow: Witam gdy przkręce zapłon z prawej strony słysze zaciąganie paliwa z powietrzem czy cos takiego strzela

:arrow: czy mam zapsuto wtyczke bo niema 5 blaszek w niej

:arrow: kiedys dawno temu jak mi w polonezie wymienili lozysko i nie przykrecili dobrze koła koło mi odleciała dobrze ze nikogo nie bylo na chodniku i uderzylo w mur posterunku policji

:arrow: 535i 3.5 benzyna weś karnistry z benzyną ;] na długą droge wlej do pełna i cysterne zamów z pb ;]

:arrow: zmień na diesla ja mam 520d i nie narzekam ;]

:arrow: U mnie jest tylko 200 i koniec.

:arrow: dla tego lepij mu radze zmienic z benzyny ;] na dislu dalej dojedzie i taniej

:arrow: Moja leżała w zamrażarce i było jej pół butelki i sie skrystalizowała ale jak lałem to lodu nie było xd

:arrow: nie przejmuj sie felgą : ] mi kobieta rozbiła dzwi przód tył ;p lewa strona z jej winy he ale kupilem nowe dzwi w tym samym kolorze przezucilem i jest ok

:arrow: juz od 2008 roku nie wymeniałem ani jednej żarowej

:arrow: dodam ze leciałem 160 na 4 biegu i miała jeszcze gazu ale nie meczyłem na 5 do 200 i koniec gaz jest ale nic sie nie ropędza ....

:arrow: nie narzekam na prace 520d jest cichutko 6 cylindrowy rrechot glsniejszy slyszalem v6 strasznie rechocze

:arrow: no to wiem ale czy ona sie rozbierze na części ??

:arrow: w dodadku stajnie końi pod maską he

:arrow: a jak mam go popuśćić he

:arrow: już się nic was nie zapytam bo gorzej się znacie jak ja

:arrow: aha ciakwe jak on wyglada czy jest spalony obsmolony ... trzeba bęndzie sprawdzić na wiosne

:arrow: hehe nie no 1 tłoczek potem spręzyka ?? i 2 tłoczek czy 1 tłoczek 2 tłoczek i spręzynka

:arrow: a pompuje i wchodzi wlałem 12 litry i jeszcze bym wcisnoł

:arrow: jak nacisnołem to wsysa ale nie wszystko tylko to z korka

:arrow: he z ortografi nie jestem dobry

:arrow: tylko prosił bym o te numerki

:arrow: ma ktoś te numerki ? 6na9 ? BMW jest jaks sex poco jechać na ręcznym jak można dawać w pi...de

:arrow: bo nie będzie w pi..de tylko na ręcznym jak nie pomożecie

:arrow: dobrze że mam Touringa a jak rozłorzę tylne kanapy ? bęndzie wygodniej ?

:arrow: 2 to nie wiem czy dam radę

:arrow: trzeba naprawić webasto wtedy się nie skurczy

:arrow: ale 100 taki dam znac po ewekcie

:arrow: a od dołu uuuuuuuuuuuuu robi uuuuuuu ;p wiskoza ;'P ciągnie ładnie

:arrow: wpisz co masz może to 520w na-wode

:arrow: za często trąbiłeś

:arrow: oj co ty zrobiłeś zgazowałeś bmw przecież 520i do nie jest jakiś potwór 4.0

:arrow: haha zgazowany diesel to musi być muł 1 słyszę disel i gaz

Ale proponował bym przejść do tradycyjnych rozmów jak to zwykle robimy w tematach Adama.

Czyli porozmawiajmy o

http://images36.fotosik.pl/323/0471f37b756091a0.jpg

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS.Miałem problem z wstawieniem zdjęcia :evil:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zrobionego screena albo posty zapisane w ulubionych :mrgreen: :norty:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cichy, podziwiam cię, że chciało ci się tego szukać :mrgreen:

Z rozbawieniem przejrzałem jego wpisy :mrgreen: .Fakt,że trochę to zajęło,ale i tak w TV **ujowe filmy były :D

dupy i autobusy :cool2:

:P :norty: :P :cool2:

Właśnie idę do pracy -popatrzeć na autobusy i pojeździć na d***ch :mrgreen: .

strach się bać jeśli CIHY525 na wszystkich takie haki ma :wink:

Eee tam.Chodzi o to, że wpisów Adama się nie zapomina.A tematy są zawsze bardzo edukacyjne-w każdym tego słowa znaczeniu :cool2: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, lpg do diesla samemy nie założysz, koniec i kropka.

Jak on pasek zakładał 2 tygodnie to o czym mu tu mówimy :mrgreen:

Jakoś ten fakt mi umknął :mrgreen:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na moje camaro ;> ?? mogę się pochwalić ?

 

http://image.jcom.pl/?dt=713566462579

 

http://image.jcom.pl/?dt=213566465140

 

http://image.jcom.pl/?dt=11135664653615

 

 

http://image.jcom.pl/?dt=7135664659613

 

 

Fajne ???? 5,7L V8

 

'70 Camaro Z28

 

2 ganeracja to jest

 

cichy zaskoczyłem cb ?? :) :) kto sie chce zamienić na najnowsze bmw ;P żart wydech McLaren

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.