Skocz do zawartości

Respekt przed BMW ?


Rekomendowane odpowiedzi

gdy jezdzilem czarna Alfa (obnizona,czarne szybki,duza felga) to kazdy na drodze zjezdzal na prawy pas a ludzie sie ogladali na kazdym rogu.tez mam malo wlosow na glowie ale przy okzaji malo cm wzrostu bo 170 wiec raczej postrachu nie sieje swoja postura :)

 

 

Ja mam 198 wiec moze dlatego sie boją :twisted2:

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam na myśli normalną jazde w mieście i w trasie czyli ogólnie

To norma Panie RobercieO, dlatego też odpowiada mi ta marka z jej

niepodważalną sławą auta którymi poruszają się ludzie którym lepiej jest się nie narażać... po prostu lepiej się jeździ :cool2:

 

pozdrawiam Robert O. (w realu to moje inicjały :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że dopóki kilka lat jeżdziłem starszymi modelami jak e34 czy e36 to zjeżdzali z drogi ostro, widocznie 20latek w kilkunastoletnim BMW to bandyta na dorobku :) W tej chwili śmigając e46 na 17 calach niestety nie podobam się wielu użytkownikom dróg, widocznie wygląda na to ze tatuś kupił mi samochód :)Coś jest w tym, że kultura na drodze zależy od auta jakim się poruszasz, ciekawy temat dla socjologów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie cos w tym jest. Zwlaszcza jesli chodzi o czarne BMW, wczesniej jezdzilem rok mlodsza 19stka 1.8 :) i takiego respektu na drodze nie mialem. Teraz nawet ludzie ktorym ustepuje na pasach, czasami nie przechodza tylko machaja reka bym jechal. Tak samo jest gdy kogos wpuszczam, czesto ludzie nie chca jechac. Wczesniej gdy mialem ciemne szyby w obcych miastach czulem sie jak u siebie.

 

Czesto jezdze po waskich okolicznych drogach, na ktorych aby sie bezpiecznie wyminac ktorys z kierowcow musi zwolnic i zjechac. Jak widze ze jedzie ktos kulturalny, zwalnia i zjedza to robie to samo. Ale gdy widze, ze jedzie jakis buraczek w starym kaszlu bez ubezpieczenia to jade twardo.

 

Czas akcji: 2 lata

Szkody: jedno lusterko urwane

Wniosek: szkoda lusterek bo udowodnic wine jest bardzo ciezko :duh:

BMW - Bo Mozesz Wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście coś w tym jest. Jeżdżąc moimi poprzednimi autkami polo i golfem zwłaszcza przez most Grota raczej nikt nie chciał mnie wpuszczać. Po zmianie auta na samochód nawet w największe korki nie mam problemu, wystarczy że włączę kierunek, lekko zbliżę się do delikwenta i mogę zmienić pas. Chcę zaznaczyć że nie jest to chamskie wpychanie.

Niedawno jadąc szwagra baleronem (merc 250D) avensis chciał mnie przepuścić, zjechał lekko na prawo, ale ja go nie chciałem wyprzedzać. No ale jak już zjechał, niestety poczciwy baleronik nie dał rady :)

Jeżdżąc swoją bunią też mi się to zdarza, że nie chcę wyprzedzać, nie siedzę na zderzaku a mimo to i tak zjeżdżają.

Choć zdarzają się wyjątki jak któryś z przedmówców wspomniał. Mnie zajechałe drogę i jeszcze otrąbiła fabia, zbliżyłem się, patrzę dziewczę ok. 20 pare lat i jeszcze palec środkowy wystawia. Zbaraniałem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno poruszłaem ten temat z żonusią, otóż również zauważyłem, że od kiedy jeżdżę czarną piątką ludzie jakoś bardziej kulturalni podchodzą do wspóldzielenia ze mną jezdni!? zauważale to się stało również dlatego, że jeżdżę moją becią od niedawna ( 1 miesiąc !!). mam już swoje lata i nie staram się ścigać (swiadom tego, że ma diesla, a inne samochody mogą mieć pod maską niewidocznego potwora i po co mi ten wstyd?!). W każdym bądź razie zauważyłe też kilkakrotnie mijając inne BMW, że mierzymy sie nawzajem wzrokiem patrząc któż to taki siedzi za kólkiem..generalnie rzecz biorą od kiedy jestem posiadaczem beemki równiez zmieniłem zdanie na temat włascicieli BMW - na lepsze:)) i dobrze by było, żebym się nie zawiódł:))

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dostrzegalem, ze kierowcy czesciej zjezdzaja na prawy pas, czasem prawie na pobocze :D, teraz już nie zwracam na to uwagi... ale pewnie nic sie nie zmienilo :mrgreen:

 

Widzę za to inny preceder, który mnie osobiście bardzo denerwuje.

Mianowicie podczas wyprzedzania samochodow, ich kierowcy często przyspieszają, żebym nie mógł ich wyprzedzić!!! :naughty: CHORE

Kiedyś tego nie zauważałem, może dlatego że to raczej mnie wyprzedzali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Najczęściej mam tak z kierowcami nowych mondeo kombi tdci (możliwe że to przypadek).

Chyba myślą że maja tak szybkie bolidy że niemożliwością jest żeby ktoś mógł ich wyprzedzić!! :duh: :duh: :duh:

 

Pozdrawiam

AP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz tylko zdryfilem jak czarna eska W140 z przyciemnionymi szybami na ukrainskiej rejestracji mi wyjechala :oops: Balem sie przyfikac :oops:

 

Chicken :twisted2: W swoim kraju boisz sie samochodow jezdzacych na obcych numerach? :lol: Nawet jezeli byles sam to gwarantuje ze w twojej obronie zatrzymal by sie kazdy kierowca z polskimi numerami samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicken W swoim kraju boisz sie samochodow jezdzacych na obcych numerach? Nawet jezeli byles sam to gwarantuje ze w twojej obronie zatrzymal by sie kazdy kierowca z polskimi numerami samochodu.
Nie sadze, bo to Polska... Tu sie ludzie boja cokolwiek zrobic, zwlaszcza pomoc drugiemu w potrzebie. W sylwestra okopalo mnie trzech typow, Ci co to widzieli nic nie zrobili... Mogli by chociaz wezwac policje... I takich przykladow jest mase. :(
BMW - Bo Mozesz Wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w takim razie. Troche zapomnialem o realiach albo w czasach kiedy jeszcze mieszkalem w Polsce bylo inaczej.

Wynika z tego ze skoro spoleczenstwo boi sie we wlasnym kraju obcych narodowosci to cos jest nie tak. Nie pisze nic wiecej na ten temat bo i tak za duzo napisalem . Nie chce byc sprawca zamkniecia tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Jak jeździłem Punciakiem raz jakiś małpiszon z Audi do mnie wyjechał z łapami, walił mi po szybie nawet nie miałem jak drzwi otworzyć... Nikt nie wyszedł ludzie wzrok odwracali.

Innym razem wracałem z uczelni, koleżanka swoją hondą, ja puntem i do niej z jakiegoś transportera przyfikał więc wyszedłem. Połamał mi owiewką ja mu dałem po mordzie ale nikt nie wyszedł. Oczywiście jakaś durna baba z jakiegoś Tico obok do mnie "ja widziałam że Pan mu drogę zajechał" <- ślepota, jak ja jechałem prosto jak strzała a facet innym pasem i wyszedłem tylko dlatego (zresztą on wyszedł pierwszy i do mnie z mordą) że on mojej koleżance nawyzywał nie wiadomo za co.

 

Ludzie w Polsce raz że każdy chowa głowę w piasek dlatego chamstwo i drobnomieszcaństwo sobie pozwala a jak już coś do czego to oczywiście mają 'urojenia', 'pomroczności jasne' i każdy patrzy gdzie kase od drugiego wyrwać jak co do czego przyjdzie.

 

Miałem kilka stłuczek to światkowie sie 'pojawiali z nikąd' i na rozprawach i policjanci których nie było a na miejscu zdarzenia każdy patrzył 'ile od kogo' z policją na czele.

Takie realia. Trzeba posiadać AC/OC i przede wszystkim NW bo nawet niewinnego z człowieka skorumpowana policja może przerobić na przestępce. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego ze skoro spoleczenstwo boi sie we wlasnym kraju obcych narodowosci to cos jest nie tak. Nie pisze nic wiecej na ten temat bo i tak za duzo napisalem . Nie chce byc sprawca zamkniecia tematu.

 

Nie tak do konca. Mi czarna S-ka Z ciemnymii szybami na wschodnich blachach kojarzy sie z bandytami :8) . Wiadomo jeszcze by zaczeli strzelac :lol: Mysle ze jezeli by miala jakiekolwiek inne tablice niz rosyjskie/ukrainskie/bialoruskie to juz by byla inna gadka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w takim razie. Troche zapomnialem o realiach albo w czasach kiedy jeszcze mieszkalem w Polsce bylo inaczej.

Wynika z tego ze skoro spoleczenstwo boi sie we wlasnym kraju obcych narodowosci to cos jest nie tak. Nie pisze nic wiecej na ten temat bo i tak za duzo napisalem . Nie chce byc sprawca zamkniecia tematu.

I Ty to piszesz mieszkając "tam" a kto sie boi pasteży ze stepów bo my nie.

Tak to jest mnie zjeżdżają bo się boją a i ja zjeżdżam rumunom w Oplu Kadecie bo nieraz chodze sam po mieście :D :D :D

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.