Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie można dodać własnych POI. W ogóle nic nie można dodać, bo nie ma jak zapisać na płycie.

Można próbować wypalić je na płycie ?

 

3. Mapy są stare i nieaktualne. Nawet te na 2013, wydane jesienią ub. roku. Np nie ma autostrady A2 do Warszawy. I wielu innych.
Z tym różnie bywa. AOW z całym zaplexczem jest w wersji 2012 kiedy AOW otwarto w 2011. Więc pewnie zależy od miejsca.

Automapa i tak jest lepsza, ale wbudowana nawigacja jest... wbudowana! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z doswiadczenia moge tylko powiedziec ze routing map BMW jest lepszy niz Automapy i Garmina.

Automapa i Garmin prowadzila mnie trasa o ponad 50 km dluzsza niz BMW i czas byl o ponad godzine dluzszy.

Pozdrawiam

Jack182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak można narzekać na mapy BMW. Nie dość, że nie zdarzyło mi się na nich zabłądzić (czy w Polsce czy tym bardziej w Europie) to jeszcze nie muszę do szyby przyczepiać i odczepiać (bo spróbujcie zostawić nawigację na widoku w samochodzie) jakichś g...wien jak w Trabancie, który miał zero wbudowanej elektroniki. Owszem, może i nie będzie drogi oddanej do użytku miesiąc temu, ale takich dróg mamy wciąż mało i nie jest to wielki problem, bo jest oznakowanie. W następnej wersji będzie i w nawigacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
i co, orientuje się ktoś czy już wyszła poprawka na 2013 rok ? Mi ta pierwsza 2013 w ogóle nie podchodzi, prowadzi dużo gorzej niż 2012, wiele razy zdarzyło mi się że kazała jechać jakimiś totalnymi zadupiami (trasa ustawiona na short 400km, gdy wybieram fast, wybiera mi trasę 650...), dodam że optymalna to 460, taka, którą właśnie wskazuje 2012 na short ;) Do tego nie ma autostrady A2 od warszawy, kompletna klapa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co, orientuje się ktoś czy już wyszła poprawka na 2013 rok ? Mi ta pierwsza 2013 w ogóle nie podchodzi, prowadzi dużo gorzej niż 2012, wiele razy zdarzyło mi się że kazała jechać jakimiś totalnymi zadupiami (trasa ustawiona na short 400km, gdy wybieram fast, wybiera mi trasę 650...), dodam że optymalna to 460, taka, którą właśnie wskazuje 2012 na short ;) Do tego nie ma autostrady A2 od warszawy, kompletna klapa.

 

 

 

nowsza wersja do systemu professional (na plyty) bedzie dostepna okolo grudnia 2013, bedzie to wersja na 2014

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, pytanie z innej beczki.

Mianowicie korzystając z zewnętrznych nawigacji przyzwyczaiłem się, że wyświetlają one informacje na temat ograniczeń prędkości (co często się przydaje, czasem na jakimś zadupiu nie wiem czy już jestem po za terenem zabudowanym i czy nadal muszę się wlec 50-tką, czy już można normalnie jechać).

 

Czy w nawigacji BMW istnieje możliwość wyświetlania ograniczeń prędkości?

Jeśli tak to gdzie to włączyć, w instrukcji nie mogłem tego znaleźć. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U nas stawia się i zdejmuje tyle znaków z ograniczeniami, że musiałbyś mieć aktualizację co 2 tygodnie. Mając aktualizację nawigacji co roku lepiej po prostu patrzeć na znaki. Chyba, że masz dużo kasy na mandaty i studnię bez dna na punkty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pytanko ....???

 

ściągnąłem mapę, która jest w 11 plikach rar, po wypakowaniu pliki mają tą samą nazwę Disc3 - powrzucałem każdy plik do nowego folderu - czy tak mogę to przekopiować czy pliki nie mogą być w folderach >?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skoro wypakowales i nie ma obrazu plyty tylko pliki to trzeba je scalic. Zadne wrzucanie do nowych folderow i do tego kazdy osobno. Jakie rozszerzenie maja te pliki po wypakowaniu? Jaka mape sciagales? Te z pierwszej strony czy z innego zrodla?

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję jeszcze - podświetliłem wszystkie pliki i byla opcja wypakuj do disc 3 - wlaśnie się wypakowuje - zobaczymy

a pliki nazywają się DISC3part1, DISC3part2, ect aż do 11 -

 

chyba poszło - mam jeden obraz 3,15 GB

 

oPERACJA ZKOŃCZONA SUKCESEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

TERAZ skoro już ze mnie taki haker spróbuję zaciągąć tą wersję z POI-nami zalinkowaną na forum, bo tamtą ściągnąłem z chomika

 

może się komuś przyda

 

http://chomikuj.pl/Plankton01/Nawigacja/BMW+Navigation+DVD+Road+MAP+Europe+Professional+2013/DVD+3+-+Eastern+Europe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jest to gola wersjia czy juz z POI -fotoradarami itp ? sa jkjies roznice miedzy wersjia 2013 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mapy bmw mają kiepskie pokrycie Polski

nie jestem w stanie stwierdzić ile dróg jest więcej

mapa jak mapa, tylko z aktualną siecią dróg

 

Moim zdaniem pokrycie dróg w Polsce jest bardzo dobre i jeżdżąc po Polsce korzystam tylko z wbudowanej navi, nic więcej nie trzeba. W edycji 2014 są już nowe, niedawno oddane do użytku drogi ekspresowe, w niektórych miastach też się trochę pozmieniało i jest to uwzględnione w mapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.