Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

nagrywajcie płyty z prędkością x2/x4 + weryfikacja po nagraniu - jeszcze by nie było takiej która by nie zadziałała -

zauważyłem, że po zamianie płyty 3 na 3 z fotoradarami nie trzeba czekać 5minut :) :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Płytę 3 udało mi się pobrać i wszystko działa natomiast przy pobieraniu 1 i 2 z RapidShare wyskakuje komiunikat: Pobieranie niedostępne

Limit ruchu publicznego właściciela pliku został wyczerpany.

 

Czy ktoś może coś z tym zrobić? Tu chodzi o limit dzienny czy całkowity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ściągnąłem pliki z radarami i wszystko działało bez zarzutu. Ale kiedy chciałem skorzystać z adresu domowego zapisanego w książce adresowej, nawigacja się wiesza. Dzieje się tak z każdym adresem zapisanym w książce adresowej. Nie wiem, czy znaczenie ma fakt, że wpisu dokonałem w czasie kiedy korzystałem z navi z 2010 roku. Żadnego z tych wpisów nie mogę usunąć przy wersji z 2013r. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? (poza tym wszystko działa bez zarzutu). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem, lata i prawie jest ok. Niestety nie widzę różnic między 2012 a tą. Myślałem, że jak już mamy te trzy autostrady w Polsce to Niemcy ten fakt zauważą. Niestety nie.

Obwodnica Warszawy S8 kończy się tam gdzie wcześniej a autostrady A2 do Poznania jak nie było tak nie ma. Wielka lipa dla inżynierów z BMW :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przecież to nie inżynierowie BMW tworzą mapy tylko inne firmy, np. Navteq. Poza tym np. A1 jest na mapie...tak samo jak inne świeższe drogi.

 

P.S. Wypaliłem jeszcze raz płytki najwolniej jak się dało. Do tego zrobiłem pełen proces "aktualizacji" - czyli zrestartowanie systemu na 5 minut i teraz już chyba na 100% wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niby tak, ale zauważ, że przygotowanie materiału na płytę, wytłoczenie płyt i ich dystrybucja pochłania sporo czasu, więc nie otrzymujemy na najświeższych płytach danych z wczoraj a np. sprzed pół roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ściągnąłem pliki z radarami i wszystko działało bez zarzutu. Ale kiedy chciałem skorzystać z adresu domowego zapisanego w książce adresowej, nawigacja się wiesza. Dzieje się tak z każdym adresem zapisanym w książce adresowej. Nie wiem, czy znaczenie ma fakt, że wpisu dokonałem w czasie kiedy korzystałem z navi z 2010 roku. Żadnego z tych wpisów nie mogę usunąć przy wersji z 2013r. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? (poza tym wszystko działa bez zarzutu). Pozdrawiam

 

problemu nie zauwazylem - sproboj skasowac liste i zrobic od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy w temacie. Mam CIC z HDD, obecna mapa Road Map Premium 2008.02. Czy mapy z tego tematu podejdą? Czy trzeba do tego jakieś kody?

 

pozdrawiam i Wesołych Świąt

Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję ci z upoaded.to ściagnąc.Kup konto za 1 pln na alledrogo i bedziesz momentalnie miał

Mozna sciagnąć za pomocą programu

 

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html

 

albo z chomika jak kolega wyzej napisał

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.