Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

skoro sa plyty z fotoradarami i bez to jak mozna lub jakim spospobem mozna je dograc ? dodanie jakiegos folderu do obrazu plyty '?? ma ktos te foldery dodatkowe z fotoradarami aby sobie je dodac do nowej mapy na 2014 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem pokrycie dróg w Polsce jest bardzo dobre i jeżdżąc po Polsce korzystam tylko z wbudowanej navi, nic więcej nie trzeba. W edycji 2014 są już nowe, niedawno oddane do użytku drogi ekspresowe, w niektórych miastach też się trochę pozmieniało i jest to uwzględnione w mapach.

 

Dzięki temu będąc na S7 pod Modlinem do Gdańska navi prowadzi z powrotem do Warszawy na A2 i A1... W Warszawie nie ma wciąż południowej obwodnicy co dyskwalifikuje fabryczną nawigację kompletnie. Odkąd jest obwodnica zupełnie zmieniły się intuicyjne trasy, które osoby takie jak ja, jeżdżące po mieście od prawie 30 lat mają wryte na twardo w pamięci. Tu się bardzo przydaje Automapa z Trafficiem albo inne tegu typu nawigacje, które w oparciu o wiedzę o natężeniu ruchu proponują zupełnie niespodziewane ale szybkie trasy. Może wydawać się to idiotyzmem ale używam Automapy do codziennych powrotów z pracy do domu. Tego oczekuję po nawigacji w 2014 roku - interaktywności i uwzględniania bieżącej sytuacji na drogach. Póki w Polsce nie działa TMC, fabryczna nawigacja jest łądnym kolorowym wypełniaczem ekranu i ew. jakimś tam backupem gdy tablet padnie albo się zawiesi transfer danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, przeczytałem cały wątek i nie znalazłem jednoznaczniej odpowiedzi na kilka pytań, mianowicie:

 

po pierwsze auto to: e90 2005 amerykańska wersja.

Płytka ściągnięta ( z chomika) nagrana ( prędkość 12x, nie byłem na forum przed nagrywaniem i nie wiedziałem żeby nagrać jak najwolniej)- jak coś to nagram najwolniej jak się da

Po włażeniu płytki jest komunikat żeby zaczekać 5 min, przycina się radio i nic się nie dzieje.

 

Możecie napisać jak wygląda procedura wgrywania? co znaczy zresetować system? jak to zrobić? ktoś wyżej pisał że jakaś kombinacja przycisków czy zamknięcie samochodu z pilota?? z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na mapę z 2014 z fotoradarami, albo chociaż wskazówki jak dograć fotoradarki?

 

 

ja dogrywalem na zasadzie kopiuj wklej i po nagraniu na pleyte raczej to nie hulalo moze ktos zrobil wersjie z fotoradarami na 2014 tez chetnie pobiore ...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem cały wątek i nie znalazłem jednoznaczniej odpowiedzi na kilka pytań, mianowicie:

 

po pierwsze auto to: e90 2005 amerykańska wersja.

Płytka ściągnięta ( z chomika) nagrana ( prędkość 12x, nie byłem na forum przed nagrywaniem i nie wiedziałem żeby nagrać jak najwolniej)- jak coś to nagram najwolniej jak się da

Po włażeniu płytki jest komunikat żeby zaczekać 5 min, przycina się radio i nic się nie dzieje.

 

Możecie napisać jak wygląda procedura wgrywania? co znaczy zresetować system? jak to zrobić? ktoś wyżej pisał że jakaś kombinacja przycisków czy zamknięcie samochodu z pilota?? z góry dzięki za odp.

 

Czemu 2013, a nie 2014?

 

Ja nagrywałem 2014 dla kolegi poprzez program ImageBurn z pliku ISO z najniższą prędkością i wszystko ładnie działa.

 

Nagrywanie Nero - niestety nie działa.

Pozdrawiam

Jack182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem cały wątek i nie znalazłem jednoznaczniej odpowiedzi na kilka pytań, mianowicie:

 

po pierwsze auto to: e90 2005 amerykańska wersja.

Płytka ściągnięta ( z chomika) nagrana ( prędkość 12x, nie byłem na forum przed nagrywaniem i nie wiedziałem żeby nagrać jak najwolniej)- jak coś to nagram najwolniej jak się da

Po włażeniu płytki jest komunikat żeby zaczekać 5 min, przycina się radio i nic się nie dzieje.

 

Możecie napisać jak wygląda procedura wgrywania? co znaczy zresetować system? jak to zrobić? ktoś wyżej pisał że jakaś kombinacja przycisków czy zamknięcie samochodu z pilota?? z góry dzięki za odp.

 

Czemu 2013, a nie 2014?

 

Ja nagrywałem 2014 dla kolegi poprzez program ImageBurn z pliku ISO z najniższą prędkością i wszystko ładnie działa.

 

Nagrywanie Nero - niestety nie działa.

 

a możesz podesłać linka do 2014 bo nie wiem jaka wersja będzie pasowała do tego auta, bo to dla kumpla a ja mam mu to ściągnąć i nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.