Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ponieważ zakładam że nie chce Ci się czytać całego wątku, tudzież ostatnich 5 stron - nie myśl o 320i przed liftem, osiągi niewiele lepsze od 318i, spalanie co najmniej takie jak w większych R6.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was prośbę czy moglibyście rzucić okiem na te zdjęcia, przebieg niby 180 tys. a takie wytarcia na kierownicy i gałce zmiany biegów :( siedzenia i pedały ok ale czy są możliwe takie przetarcia przy tym przebiegu?

http://imageshack.com/a/img34/4311/87fa.jpg

http://imageshack.com/a/img713/7497/ri72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przymierzam się zakupu E46. Dojeżdżam dziennie 70km do pracy. Chcę benzynę z lpg, bo chcę czerpać przyjemność z jazdy i czasem trochę poszaleć :-). Doradźcie jaki silnik wziąć. Na auto już z lpg mam ok. 24000, bez lpg: 20000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Buks nie należy się lenić, w tym wątku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Wystarczy poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przymierzam się zakupu E46. Dojeżdżam dziennie 70km do pracy. Chcę benzynę z lpg, bo chcę czerpać przyjemność z jazdy i czasem trochę poszaleć :-). Doradźcie jaki silnik wziąć. Na auto już z lpg mam ok. 24000, bez lpg: 20000.

 

Jak jeździsz sam, to proponuję 325 ti, starczy na zakup w porządnym stanie, na montaż lpg, na pakiet startowy i na ewentualne drobne naprawy jeszcze zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę ponieważ chcę kupić swoje pierwsze auto :) Myślałem szczególnie nad jakimś niemcem. Budżet to 12 000 zł. Do tej pory jeździłem E36 compact, A6 C5 Avant, Freelander, RAV 4.

Samochód najlepiej benzyna, ponieważ będę chciał założyć LPG (dziennie 100 km), sedan, coupe i oczywiście aby nie był zbyt duży silnik bo nie chcę drogo za OC płacić :) Co możecie mi polecić ?

 

Czytam czytam

Proponuje UNO Fire z gazem

12 tys to przecież komplet felg i opon 19" a nie dobre e46

 

Przesadziłeś trochę. podstawowe E46 318i w znośnym stanie da się już kupić za 12 tys. Czy pytającego stać będzie na utrzymanie tego auta potem to już inna sprawa... Co do moich sugestii, już bez szydery brokata proponuję Astrę II 1.4. Auto może nudne ale gaz znosi dobrze i jest praktyczniejsze od E46.

 

Tak tak, ale on ma budżet 12 tyś i chce założyć gaz - więc auto może kupić maksymalnie za 8500 - 9000 do rzędowego silnika instalacja ok 3000 - 3500

Niech kupuje Uno Fire z LPG ewentualnie tico, Astra to za wysoka półka.

Ludzie napalają się na BMW ale swojego budżetu nie potrafią dobrze policzyć.

Nikt nie sprzeda Ci auta w dobrym stanie technicznym za takie niskie pieniądze, pamietaj że sam pakiet startowy to BMW to miniumum 2000 - oleje, filtry, klocki, tarcze, opony - a przecież to podstawa no chyba że właściel będzie kolejnym baranem w BMW jeżdzącym na łysych oponach, starym oleju itd.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździsz sam, to proponuję 325 ti, starczy na zakup w porządnym stanie, na montaż lpg, na pakiet startowy i na ewentualne drobne naprawy jeszcze zostanie.

 

Dzięki kolego. Problem jednak w tym, że potrzebuję sedana lub kombi, bo mam rodzinkę. Da radę kupić sedana 325i w tej cenie i tak jak to napisałeś z pakietem startowym ? Jaka będzie różnica pomiędzy 325i, a 330i? Podejrzewam, że z taką kasą niema co iść w 330i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździsz sam, to proponuję 325 ti, starczy na zakup w porządnym stanie, na montaż lpg, na pakiet startowy i na ewentualne drobne naprawy jeszcze zostanie.

 

Dzięki kolego. Problem jednak w tym, że potrzebuję sedana lub kombi, bo mam rodzinkę. Da radę kupić sedana 325i w tej cenie i tak jak to napisałeś z pakietem startowym ? Jaka będzie różnica pomiędzy 325i, a 330i? Podejrzewam, że z taką kasą niema co iść w 330i.

 

Dobre 330i to wydatek ok 30 tyś

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W osiągach czy cenie zakupu? :wink: tu i tu znaczna :wink:

Sam swojego czasu chorowałem na 330 Ci, ale musiałem zrezygnować z zakupu z racji braku środków na sensowny egzemplarz (pod 40 tys. zł.). Za podany przez Ciebie budżet nie kupisz zadbanej 330i w sedanie czy kombi, ale już w wersji 325i tak. Nie myślałeś o sprowadzeniu auta z Niemiec od prywatnego sprzedawcy? Za około 4 tys. euro da się już coś fajnego kupić. Z opłatami i zarejestrowaniem wyszłoby Cię właśnie ok. 20 tys. zł. + lpg do tego.

Poniżej masz link do przykładowego egzemplarza, moim zdaniem wartego uwagi.

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-325i-scheckheft-bornheim/189602989.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=5000&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&categories=Limousine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym kupic bmw e46 do wydania mam 20k nie moge sie zdecydowac benzyniak z lpg 320i lub 330i czy diesel 320d , 330d .Chodzi mi o e46 po lifcie .Czy taki budzet mi wystarczy na jakis dobry egzemplarz ? Ile mniej wiecej samochody z roniczkow 2002-2004 maja na liczniku ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym wiedzial co chce to bym nie pisal tutaj na forum, chodzi mi o opinie tych ktorzy juz posiadaja takie egzemplarze i jak sobie je chwala, glownie chodzi mi o osiagi w porownaniu ze spalaniem czy benzyniak z lpg jest zrywniejszy a zarazem tanszy w eksploatacji niz diesel???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 330 i/d po lifcie za 20k nawet nie licz. Chyba, że lubisz jeździć złomem zespawanym z kilku aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.