Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

nie ma co wrzucać.

typek handluje wszystkim co się jeszcze rusza.

w tle jakieś angole koło komórki.

i ten tekst:

powodem sprzedarzy jest wyjazd z kraju. chetnie zamienie na bmw e60 jeszcze dopisze świeżo załozony gaz sekwencja miesiąc temu :duh:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

 

Proszę o radę... mam możliwość kupna e46 2.0 diesel 150 KM - rocznik 10.2003 - auto igła, środek igła, technicznie zadbany, jeździ na automacie (dla mnie zaleta) jedyny feler.... przelot to 304 tyś... cena: ok 19 tyś (w trakcie negocjacji) Długo jeszcze pożyje ? Wcześniej miałem e46 z 2000 roku w dieslu 136KM z przebiegiem niby 195 tys km... i wnętrze chociaż było całkiem, całkiem.... to było bardziej zniszczone niż w tej z większym przelotem...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może w końcu znalazło się jakieś z niekręconym przebiegiem, co to jest 304kkm? NIC dla takich aut.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - bo tam pewnie miałeś przelot realny ponad 400 tys km... :)

A poważnie - sam silnik bez problemu następne 300 tys km pokręci, trochę gorzej z osprzętem. Ale pewnie kilka rzeczy z osprzętu już było zmienionych :)

Ogólnie - jak będziesz dbać o auto - to te na pewno odwdzięczy się dobrym stanem i niekłopotliwą eksploatacją...

A przebieg? Przebieg to tylko cyferki na liczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc.... oglądałem... Wnętrze igła, wygląd zewnętrzny OK, widać, że błotnik maska były robione (minimalna korozja na błotniku), ale najgorszy był silnik.... klekotał jak stary mercedes i to na ciepło, a dodatkowo telepało ostro budą ! Buchał dymem jak lokomotywa z Bonanzy... zrezygnowałem z zakupu!

 

poszukiwania w toku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałeś odpowiedź - siedzenia mogą się składać lub nie a zależy to od tego czy taka opcja była wybrana przez zamawiającego auto.

Zależy to od konkretnego egzemplarza jeden ma tą opcję a drugi nie.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem autko i właśnie chciałem sprawdzić jak się składają, ale się rozczarowałem bo nie widze nigdzie zadnych uchwytów chyba że źle patrze , mam jeszcze jeden problem z kluczykami, pilot nie działa, bateria czy akumulator ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

Ja posiadam BMW E46 318i 118 km naprawdeciesze się z zakupu tego auta. jadac po niego miałem obawy czy ta moc wystarczy w tym aucie. moje obawy były niepotrzebne naprawdę ta moc w tym samochodzie sprawdza się w 100 %. Na 5 nawet ma super odejście. jeśli chce się auto w miare tanie w utrzymaniu a jednocześnie dynamiczne to polecam. ja jestem zadowolony:) polecam wszystkim naprawdę:) spalanie w miescie ok.8.5l przy spokojniej jeździe a przycisnieciu spalanie wzrasta do 10 l. mój model jest z niemiec od starszego pana. zadbane i poskuzy mi trochę tego jestem pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 letni diesel - tym bardziej z silnikiem M47 - to już loteria, równolatek z silnikiem benzynowym w sumie też ale mimo wszystko mniejsza. Jeżeli na pierwszy rzut oka jest ładny to obowiązkowo jedź do warsztatu żeby ją dokładnie sprawdzili.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.