Skocz do zawartości

BMW E60, 535d, 2005r., Goleniów WBANC91050B765156 Korekta


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, tylko w ostatecznym rozrachunku po kieszeni dostanę ja niż taki cep w gumiakach , który kupi okazje ulepa , mało dołoży i sprzeda następnemu cepowi z małą stratą. jezdził e 60?- jezdził.

Druga sprawa to ta awaryjność- 2 auta w domu badziewne RAV4 żony i wymarzone e60 moje- wakacje np. w Chorwacji, jedziemy ale... może Ravka bo e60 nie wiadomo jak z turbo/wtryskami, dpfem itp. na razie tylko gdybam bo jeszcze e60 nie posiadam ale mam coraz wiecej obaw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie nie można tak uogólniać że może odmówić posłuszeństwa to/tamto itd.

 

W każdym aucie jakiś podzespół może "klęknąć", sęk w tym aby to minimalizować tzn.:

 

- jeśli coś nie domaga to się wymienia ............... na sytuacje losowe nie mamy i tak wpływu.

 

 

Kup trupa to sam będziesz trup ............. jak zaliczysz jakąś przeszkodę .........

 

 

Zawsze można kupić rower, prawie bez awaryjny ............. (nie mogłem się powstrzymać).

 

 

Wracając do autka z tematu no szafa wskazuje pokaźną liczbę, coś na pewno będzie trzeba włożyć i cieszyć się jazdą.

Oczywiście co pewien czas będzie trzeba zastawić autko u mechanika albo robić samemu, bo jest to samochód używany (chociaż nowe też się psują ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sorry,ale nie widzę żeby było napisane "auto z polskiego salonu" jest tylko "AUTO KUPIONE, SERWISOWANE(KS.SERWISOWA) I ZAREJESTROWANE W POLSCE"

Więc auto może być sprowadzone i kupione od handlarza w PL-cokolwiek znaczy ten wpis można go różnie rozumieć.

Kolega posiadał takie cóś jak 3.0d biturbo. i ma bardzo złe wspomnienia do dziś.

Ja też zastanawiałem się nad E61i uznałem,że te auta są niewarte ceny jakie trzeba zapłacić za nie.

Dlatego raczej nie będę pchał się już w nowsze BMW.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdzałem to. Wygląda na to, że auto faktycznie zostało kupione w polskim salonie w Szczecinie a przebieg został natłuczony na trasach Szczecin - Dania. Pojazd nie był sprowadzany od nie wiadomo kogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest ładne...tzn podoba mi się ten shadow line. Wygląda nawet na serwisowane...dostaniesz dodatkowo namiary na firmę "Amortyzatory, sprężyny, resory"

Zapraszam także do Wloclawka gdzie mam fachowca od tlumików, ktory za 10 PLN zawiesi Ci prawidłowo ten tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest ładne...tzn podoba mi się ten shadow line.

Którego w vin nie zauważyłem ale komis już go podaje jako 760 BMW Individual high-gloss Shadow Line :)

Dam ci dobrą radę jeżeli jesteś zainteresowany tym autem i jesteś ze Szczecina.

Weż to auto i jeż do BMW center Będargowo, chłopaki sprawdzą ci go od A-Z za cenę niższą niż w serwisie. Jeśli po oględzinach nadal będziesz nim zainteresowany to je kupisz a jeśli nie no to szukaj dalej.

Pozdrawiam.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest w dobrym stanie to bym tym przebiegiem się nie martwił, tym bardziej, że nie zamierzasz robić wielkich przebiegów. Możesz kupić z przebiegiem 80tys (realnym) i też utopić jeśli było źle traktowane lub felerny egzemplarz. A to, że "prawdziwe" BMW skończył się w jakimś tam roku pominę pobłażliwym uśmiechem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis serwisem ale moim zdaniem auto z przelotem ponad 300tyś km to loteria. Będzie jeździć dalej, ale może się w nim zepsuć, rozcieknąć itp itd. wszystko i w każdej chwili, a równie dobrze może nie dziać się nic. Na pewno trzeba to mocno brać pod uwagę przy decyzji.

 

Inna rzecz że 90% tych aut z podobnych lat ma w metryce tyle samo, tylko na liczniku cyferki zaczynają się od 1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Więc zaprzeczasz samemu sobie..mnóstwo jeździ e60 z takim oryginalnym przebiegiem..dziwne rzeczy piszecie, auto poniżej 200 tyś może być trupem, bo nikt nic nie robił tylko lał a może mieć 500 i śmigać aż miło.

Telefon do właściciela czy aktualne, jak tak to jechać, sprawdzić i ewentualnie kupować, cała filozofia.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Tak odświeżę temat.

W 2012 roku miała 309 tys km. mamy 2017 a auto ma 303 tys km :)

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-535d-biturbo-bezwypadkowa-prywatna-ID6yvIdB.html#8cd43c4f9e

100tys mogła zrobić przez 5 lat, więc przebieg pewnie około 400tys już jest jeśli wcześniej nie była już cofana.

A ludzie żalą się, że kupują E60 z przebiegiem 200tys i wszystko powoli się sypie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak odświeżę temat.

W 2012 roku miała 309 tys km. mamy 2017 a auto ma 303 tys km :)

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-535d-biturbo-bezwypadkowa-prywatna-ID6yvIdB.html#8cd43c4f9e

100tys mogła zrobić przez 5 lat, więc przebieg pewnie około 400tys już jest jeśli wcześniej nie była już cofana.

A ludzie żalą się, że kupują E60 z przebiegiem 200tys i wszystko powoli się sypie :)

 

No nic, zrzut ogłoszenia oto_pl z 2017-01-27

Pan Maciej, Nysa (Opolskie), telefon 667275979

BMW E60 535d 272KM 2005r VIN WBANC91050B765156

teraźniejszy nr rej. PL: ONYKH18

 

929fbfc93e51.jpg

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

W lutym 2015 miała przegląd przy 237tys.km,dziś 309tys.Nie wiadomo który właściciel ile cofnął ale wydaje się że może mieć i 500tys.

2012 -303tys.km

2015 237 tys.km

2016 309 tys.km...... :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później jeden z drugim inteligentem piszą że przy 300 to już szrot a ona 300 już drugi raz niedługo dobija!

Taka 535d do 500 tys.km jeździ bez większych naprawa! A przy 300 praktycznie nie widać zużycia!

Ale tak to jest jak piszą ci co się gówno znają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie. Miałem E60 i jak sprzedawałem ją w okolicach 200tys. oryginalnych kilometrów to wciąż wyglądała i jeździła jak nowa. Piszę zupełnie serio. Nie wymagała też żadnych inwestycji, bo wszystko chodziło jak w najlepszym szwajcarskim zegarku. Dlatego śmiać mi się chce jak czasem oglądam w ogłoszeniach BMW, które wg sprzedawcy mają 150-200tys. km przebiegu, a fotele są wypierdziane, wygniecione, a nawet poprzecierane jak w rumuńskim pekaesie, natomiast cała reszta wygląda jakby ten samochód przejechał milion kilometrów po Ugandzie. W tych samochodach przy przebiegach rzędu 300tys. km nie powinno być widać zużycia o ile ktoś nie woził nimi cementu albo nie zostawił otwartych drzwi podczas pustynnej burzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.