Skocz do zawartości

Stalowe felgi na zime


Syriusz76

Rekomendowane odpowiedzi

felgi stalowe 16 za 400zł to chyba z oponami :mrgreen:
a czy ktoś ma takie felgi, tylko w rozmiarze 17'?

Chcesz kupić ? - czy chcesz dostać w prezencie :D

 

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=BMW++E90&category=18752

niestety 17' stalowych nie znalazłem. Powodzenia w szukaniu stalówek 16' z ''oponami'' zimowymi do jazdy za 400 zł :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

czy ma ktoś doświadczenie z montowaniem felg od e60 do e90 przed liftem? Mam do nabycia komplet felg 16x7 z et 20 i pomyślałem, że mogłyby idealnie podejść na zimę, zwłaszcza, że na seryjnej feldze z ET 34 koło jest mocno schowane w nadkole. Jeździ ktoś na takim setupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez zastanawialem sie nad felgami z e60 na zime ale napisano mi ze przy takim et przednie felgi za mocno wystaja i caly syf zamiast leciec w nadkole leci na blache. Dlatego udalo mi sie wyrwac ori od e90 aluminiowe z et 34 (mowie o 8Jx17) moze 7Jx16 przy takim et az tak nie wystaja.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem na allegro takie opony z felgami BMW do mojego auta (E91 320d z 09/2009 wersja z M-pakiet - jeśli ma to jakieś znaczenie):

http://allegro.pl/kola-do-bmw-3-z-oponami-205-55r16-91h-runnflat-rsc-i2918873673.html

podobno jeździł na nich znajomy w E90 i było u niego wszystko ok. Niestety wydaje mi się, że są za głęboko osadzone i opony z tyłu obcierają delikatnie (choć nie wiem o co, bo zmieniałem je w serwisie opon i Panowie nic nie zauważyli). Przód nic nie wyczułem - wygląda jak by nic nie obcierało.

 

Pomóżcie co zrobić? Czy mogę jakieś dystanse kupić czy muszę kupić niestety inne felgi (jeśli tak to czy na obie osie czy tylko na tył i czy potrzebne wtedy są dłuższe śruby)...?? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze wielu uzytkownikow dieseli skarzylo sie wlasnie na zapach spalenizny w okolicach tylnego prawego koła, cos mi swita ze moze to byc związane z układem wydechowym ale to tylko takie przypuszczenia.

 

niemozliwe zeby guma aż tak bardzo ci tarła ze by śmierdzialo w aucie, bo jak przyciera o nadkole to jest dosyć głośny huk, wiem bo mi tarło, tyle że ja miałem oponę 265/30 i dużo szerszą felgę :mrgreen:

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja sie zastanawiam czy kupowac felgi stalowe czy alusy 16... Stalowki to 100zl/szt do tego sruby i kpl kolpakow ze 150-200 zl wyjdzie, alusy moj wulkanizator bedzie mial do e90 cena ok 900 zl stan idealny z niemiec (oryginal bmw wzor 5 ramienny). Auto na stalowkach pewnie gorzej wyglada ale zaleta z kolpakami jest na pewno to, ze sa bardziej pelne/zakrywajace tarcze/klocki przed syfem niz alusy. Jakie jest Wasze zdanie w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Będą ok. Wysuną się na zewnątrz po 3mm względem oryginałów. Pięknie będą te chromowane wentylki na tych stalówkach wyglądać :D Ja polecam aluse na zimę, autko fajniej wygląda i nie rdzewieją jak stalówki. Po dwóch sezonach będą brązowe, a alusy piękne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.