Skocz do zawartości

320i Zakup zestawu do podłaczenia sie pod Komputer


roberto23wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Pod WIN7 najlepiej postawić wirtualny komputer z WINXP, a dopiero na nim INPA. Są niby wersję INPA działające na WIN7 bezpośrednio, ale nie masz tam na pewno działającego NCS-a, który przydaje się chociażby do aktywowania świateł DRL. Jak chcesz iść na łatwiznę to w moim podpisie masz linki do gotowca pod emulator VMWARE, który już wielu osobom działa bez problemu na WIN7.

 

Dziwne bo na windows 7 zainstalowałem INPA_EA_90X razem z NCSem wystarczy na impie dać tryb zgodności z windows xp SP3 i wszystko działa, również NCS

 

A żeby połączyć się z ABS/Klimą/Poduchą/Światłami muszę podpiąć się pod maską tą wielką wtyką. Pod kierownicą działa chyba tylko połączenie z DME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem kabelek... dzis jest juz w drodze do mnie.

Jestem ciekaw jak to bedzie smigac jak cos roofi licze na twoja pomoc :)

a takie pytanko a jaka jest najnowsza wersja INPY(ediabas??) .. tak by ja spokojnie zainstalowac na win7. Ja nie potrzebuje full opcji narazie amatorskiej zabawy moze z czasem sie bardziej w to zagłebie.

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hannibal ja również "rzygnąłem" 120zł za swój interfejs, a TERAZ się okazuje że i ten od "VAGin" będzie łączył??

 

O ile wykrywa "zapłon" , a większość nie wykrywa bo nie ma tam czegoś podłączonego. Czym się różnią te dwa kable pisze w dziale o diagnostyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podpinkę, proponuję wpinać się tylko poprzez wtyk 20 pin. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie lepiej to wszystko wyglądało, przez wejście pod kierownicą nie otrzymywałem wszystkich danych.

OBD 2 pod kierownicą łączy chyba tylko z ECU(błędy z osprzętu motoru)

never again N46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek juz posiadam wszystko wyglada ze smiga super. Bawic sie bede w czwartek.

Roofi powiedz mi czy jak podlacze kabelek do laptopa ale jeszcze nie z "autkiem" to bedzie wyskakiwal blad... ???

 

jesli ktos jest zainteresowany zestawem do autka to ja moge polecic czlowieka od ktorego kupilem na allegro.

http://allegro.pl/bmw-usb-1996-2006-inpa-pl-dis-e46-e90-e39-e60-e61-i2331210931.html

dodatkowo załaczył plytke z paroma gadzetami :D

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cala instrukcj obslugi w pdf, szczególowy opis instalacji na wszystkich systemach, kody błedów, sposoby aktywacji swiatel do jazdy dziennej, "spolszczenie" :D, sterowniki do kabelka na plytce ... wszystko bardzo ladnie spakowane, pomocne nawet dla poczatkujacych wszystko krok po kroku... ktos sie na tym napracowal.
BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam problem wyskakuje mi błąd w INPIE "error compiling script file" .. o co moze chodzic?

generalnie nie pokazal podlaczenia z autem... jest zielony "running" jak probuje cos zrobic jest zolty "busy". i ten blad wyskakuje

podpowiem win 7

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.