Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

ja powiem tak: właśnie przegladam oferty na allegro z 330d :twisted:

bubu0707 fajnie było sie spotkać i pogadać no i przejechać m57 :)

szkoda ze jak sie żegnaliśmy to nie skorzystałeś z mojej oferty zamiany :mrgreen:

pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja powiem tak: właśnie przegladam oferty na allegro z 330d :twisted:

bubu0707 fajnie było sie spotkać i pogadać no i przejechać m57 :)

szkoda ze jak sie żegnaliśmy to nie skorzystałeś z mojej oferty zamiany :mrgreen:

pozdrawiam :cool2:

 

Balu następnym razem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mapka wgrana do a3 2.0 tdi :cool2:

program na ok 170km wyszedł wzorowo, bardzo ładnie z dołu (vagi tak mają :wink: ) oraz góra - już nie puchnie powyżej 3 tys obrotów idzie równo do końca :)

audi mialo problem z paleniem na ciepło (trzeba było długo kręcić rozrusznikiem zanim załapie) TC zmienił dodatkowo mapę startową i właściciel odjechał z podwójnym :mrgreen: :mrgreen: na twarzy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w końcu dorobił się wykresów z hamowni przed i po modyfikacji map?

miałem okazję ostatnio być przewiezionym M47N po modzie i różnice odczuwalne w porównaniu do serii, także następnym razem, jak będę w Poznaniu, to chyba podlecę na moda ;D

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w końcu dorobił się wykresów z hamowni przed i po modyfikacji map?

miałem okazję ostatnio być przewiezionym M47N po modzie i różnice odczuwalne w porównaniu do serii, także następnym razem, jak będę w Poznaniu, to chyba podlecę na moda ;D

na 3 stronie tego tematu jest wykres M47N wielu użytkowników ( większość ) nie jeździ na pomiar bo nie widzi sensu , skoro poprawa jest znaczna i odczuwalna ...w końcu chodzi o przyjemność z jazdy a nie o suche dane na papierze ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już 3 chłopaków mówiło ze poleci na hamownie ale jakoś im nie po drodze :)

w Olsztynie podobno hamownia 150zł za chyba 1 pomiar wiec cena kosmiczna bo w Poznaniu Moby wspominał ze chyba 60zł?? dobrze pamiętam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moby85 na pewno się odezwę jak będę w Poznaniu ;]

TC chodzi mi o to, że dużo osób pisało o tym, że niby jadą zaraz na hamownię, przewertowałem pół tematu i nic :D

wiadomo nie suche dane są najważniejsze, ale jakiś pogląd można by mieć...

 

pytanie praktyczne: przelotowy wydech też jakoś uwzględniacie przy tworzeniu nowej mapy?

Moby, która to hamownia tak dupy daje?

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz najlepszym wynikiem była twoja prawa ręka wędrująca bardzo szybko i stanowczo na "rączkę dachową" :mrgreen: i komentarz Mojego Dziubaska :

 

-"mogłam z wami nie jechać" :twisted: .

 

 

P.S. Bardziej obszerny opis z całej zabawy :cool2: Naszych Tunerów :wink: w mojej galerii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uściślając, złapałem się owej opisanej przytoczonej rączki, bo nie wiedziałem co zrobi ten kretyn jadący przed nami... a ludzi po wypadkach komunikacyjnych oglądam codziennie w pracy i nie chciałem tak skończyć :D ale przyznać trzeba, że auto po programie jeździ żwawiej i przyjemniej od serii :) chociaż jakby było czuć moment tak od 2200rpm, to byłaby już finezja ;D

tak czy inaczej, Moby85, widzimy się wkrótce :P

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dolecialem do Berlina i usługa która mi zrobili poprosi bajka teraz autem aż chce sie jechać znajomi moi niemoga uwierzyć widząc jak odjezdzam auto na 2 biegu potrafi zerwać przyczepność więc świadczy to o profesjonalnych usługach jakie wykonują do Poznania mam z berlina 320 km przed modem jechałem 3 godz spalanie wg BC 7.8 średnia prędkość 137km/h a po modzie 2.30 min spalanie 6.9 a prędkość w granicach maksimum silnik dużo lepiej pracuje mniej go słychać fakt iż kolega sam stwierdził iż mój przed lift jest w świetnej kondycji a wirus to jeszcze polepszyl przed modem. V max 209 wg GPS po modzie 227 eG GPS z Gory Sorki jakby cos Nieskladnie bylo Ale od 4 jestem na Nogach i dodatkowo moje Auto Ktorego niepoznaje SERDECZNIE DZIEKUJE ZA OZYWIENIE MOJEGO ZOLWIKA POLECAM ICH USLUGI :) dziekuje za Goscine ;) pozdrów żonę która czekała z obiadem i usciskaj małego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałbyś sie czegoś obawiać.... ? Albo użytkownik miał niesprawne.auto tak jak powiedziałem albo to zwykła prowokacja i tego jestem coraz bardziej pewien ... Ponieważ zaproponowałem nawet pokrycie kosztów dojazdu itp niestety użytkownik sie nie zgodził ... Tylko stwierdził ze dostał , uwaga : gotowca pod nowy soft na starym sofcie co jest totalna bzdura...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie chce mi sie wierzyc ze TC wlepial wszystkim gotowce, musialby byc skonczonym debilem :D Albo konkurencja ma zamiar przejac paleczke w dziedzinie internetowego chipowania, albo nie mam pojecia co sie musialo stac. Ale patrzac nawet na opis TC, gdzie zasieg jego uslug zaczyna sie rozrastac, najprawdopodobniej wpadles na czyjs teren, ktos sie o tym dowiedzial i teraz pisza glupoty na forum ze auta zabijasz- alez prymitywne podejscie. I jeszcze gosc na pokaz nie chcial na poczatku powiedziec kto zrobil moda..
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Na mase pozytywnych postow, ktore przekladaja sie na zadowolonych klientow zawsze znajdzie sie 1 post, 1 osoba, ktorej cos nie bedzie pasowalo.

 

Trafil sie czlowiek, ktory kompletnie nie zna swojego auta i nie potrafil przeprowadzic prostej diagnostyki.

 

Zupelnie inna sprawa jest pomoc Usera z BMW diesel, ktory jest partnerem tego forum i wykorzysta kazda okazje zeby zaszkodzic konkurencji.

 

 

Teraz apel do kolegi ,ktory nie zna swojego auta i oczernia ludzi na kazdym z mozliwych for:

 

Jesli nie dorosles do BMW i nie potrafisz o nie dbac to je sprzedaj :!:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, przeciez ten apel nic nie da, bo mysle ze gosc wie co robi i specjalnie Was oczernia zebyscie stracili swoja renome a tym samym potencjalnych klientow, Bagor ladnie to ujal zdaniem "Tuner nie ma pojecia jakich modyfikacji dokonuje, wstawia gotowca" etc. Gdybym ja przed wejsciem na to forum, nie znajac Was przeczytal takie zdanie na kilku innych forach to napewno u TC bym moda nie zrobil, tak dla swietego spokoju. Wiec w pewnym stopniu ta prowokacja moze im cos przyniesc :/ Ja bym tego tak nie zostawil.
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC ja tam jestem z twojego moda zadowolony i z autem nie mam żadnych problemów, ale skoro w tamtym temacie wypowiedział się inny tuner to z czystej ciekawości poprosiłem o komentarz u źródła. Na bmw-sport tez już dyskusja jest prowadzona, ale tylko jednostronna , wiec twoja wypowiedz była ( przynajmniej dla mnie) mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.