Skocz do zawartości

BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale ja myślę, że Pan W. jest chyba podobnym typem człowieka i dyskutuje albo przy obecności "pomocników" albo przy pomocy "gadżetów"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą to naprawdę wśród handlarzy samochodów jest chyba największe nasycenie oszustów, nieudaczników, krętaczy, którzy nie potrafili by się zabrać za jakąś uczciwą robotę...

I do tego taki tupet :lol: , żeby takie numery robić trzeba być naprawdę niższą formą życia.

 

Z całego serca życzę żeby znalazł się klient, który "wytłumaczy", że tak się nie robi :D oszuście ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację, tylko do tych oszustw zachęca rynek.

Statystyczny Kowalski nie kupi samochodu z przebiegiem powyżej 200kkm i w średniej europejskiej cenie, tylko musi miec samochód najtańszy na full opcji i to najlepiej z przebiegiem 120kkm. Oczywiscie to nie usprawiedliwia tych oszustów ale na pewno zdtereminowało pewne impulsy do takich właśnie zachowań :/

Na szczęście jednak coraz większa część osób kupujących samochody na rynku wtórnym jest uświadominoa o ich rzeczywistych cenach i przebiegach co jest pocieszajace w tym wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrocenie do życia takiej kupy zlomu jest w pewnym sensie "uczciwą" robotą. Jest pracą i to dość trudną. Inną sprawą jest oszustwo polegające na wpisaniu "bezwypadkowy"....

Niestety w opisanym przypadku właściel powołuje się na ASO BMW w Zielonej Górze, gdzie podobno zostawił kilkadziesiąt tysięcy. Jak myślicie jaki byłby wynik diagnostyki auta w takim zaprzyjaźnionym serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka.

Jak niechciało Ci się uczyć to pozostajesz z wykształceniem podstawowym lub max zawodowym.

I zostajesz :

 

a) handlarzem części i latasz po śmietnikach u helmuta lub druga opcja

b) składasz te śmieci i tworzysz pseudo samochód. Bezwypadek oczywiście.

 

Morał z tego jest taki, że prostaków, oszustów, krętaczy, mataczy i nieuków do w naszym kraju jest na potęgę, więc co mają innego robić skoro nic innego nie potrafią.....

Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka.

Jak niechciało Ci się uczyć to pozostajesz z wykształceniem podstawowym lub max zawodowym (cukiernik, piekarz....)

I zostajesz :

 

a) handlarzem części i latasz po śmietnikach u helmuta lub druga opcja

b) składasz te śmieci i tworzysz pseudo samochód. Bezwypadek oczywiście.

 

Morał z tego jest taki, że prostaków, oszustów, krętaczy, mataczy i nieuków do w naszym kraju jest na potęgę, więc co mają innego robić skoro nic nie potrafią.....

 

Oj nie znasz życia...

 

Burakiem i kur...ą trzeba się urodzić i wykształcenie nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dokładnie są tez handlarze uczciwi co prawda to mały procent ale poznałem takich i zarabiali na aucie za 30-35tys srednio 1-1,5tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Waldi wydał kilkadziesiąt tysięcy na części a felgi założył jakieś chińskie-kondony-podróby za 1500 zł.

Wszystko inne zostało powiedziane w temacie :)

Do pieca Waldi-kłamczuszku!

pewnie chodziło mu ile wydał w aso przez 20lat swojej działalnosci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no trochę w ASO kupują. Wiem, bo obserwuję podobnego magika. On nie wpisuje przynajmniej że ma bezwypadkowe.

Sedno sprawy tkwi w używanych częściach, dlatego ta biała ma kompletny panoramiczny dach. Niestety dotykamy kolejnej ważne sprawy. Moim zdaniem te części pochodzą z ...kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Fajnie, ale proszę wszystkich, którym ciśnienie skoczyło i pofolgowali językowi (również wykropkowane - regulamin) o edytowanie swoich postów. Mniej więcej od trzech stron wstecz, tak od wpisu rzekomego właściciela auta.

Ja nie mam na to ochoty, bo musiałbym porozdawać upomnienia i zamknąć wątek.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

Wiem ze post lekko odgrzany ale może ktoś wie co słychać u "artysty pana Włodzimierza" i na post natrafiłem dziś, zwródcie uwage iż owe auto na zdjęciach "bezwypadkowy"- naprawiony ma system CIC a po VIN-ie system to CCC. Nakombinował się chłopina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest tam cena w USA ile za to zapłacił?

Co jak co . ALe trzeba miec drugą taką na częsci żeby interes się opłacił.

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na raty to kupują warszawiacy przyjezdni.

to nie warszawiacy tylko wichura jak już ich nazywać :mrgreen:

 

przecież wiadomo że rdzenni Warszawiacy to może 10% ogółu

no może z 25% jeszcze tak źle nie jest :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kilka dni temu przeczyłałem o tym aucie na adrenalinie. I postanowiłem coś napisać od siebie. Konkluzje.

 

Śmiejecie się z typa handlarzyka. Że nawet interneta nie ogarnia. A prawda jest tak że ten buraczany cwaniak ogarnoł licytacje w us and a. Ogarnoł transporte tego śmiecia kontenerem do polszy.

Dał w łapę na cle bo wkońcu 5 litrów. Ogólnie mocny ogar. Póżniej wyklepał albo jak kto woli wyrzeźbył z gówna ten ulepek i na fotach wygląda całkiem nieźle.

Co jak co ale na jak na cwaniak z zielonej góry to całkiem nieźle to wszystko ogarnać.

Ja oczywiście gardzę tym handlarzykiem ktróry sprzedaje taki ulepek po 180 koła. Przycina na tym mocno i ma pewnie hajs na następne "inwestycje".

Znajomek robi w tvn turbo i tam jest już pomysł na program który piętnuje takie grube "wyjebki" handlarzyków. Coś mocniejszego niż zakupu kontr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.