Skocz do zawartości

BMW Apps


Batonik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm, bede probowal jakos w przyszlym tygodniu. Maja mi dolozyc BMW Apps.

A powiedz, czy udało Ci się wyegzekwować od serwisu dołożenie "Apps". Poza aplikacjami na iPhona, ktore potrzebują tej opcji, daje ona również możliwości daleko ciekawsze, dostępne TERAZ przy konfiguracji auta:

http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/x/x3/2010/showroom/connectivity/internet_services.html

Ale u mnie - odbiór auta był w marcu 2011 - podobno NIE MOŻNA dołożyć "Apps", przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

BMW wprowadziło możliwość dokupienia aftermarket BMW APPS w postaci kodu do aktywacji w ISTA/P. Niestety sami nie wiedzą jak to działa :oops:

 

Ostatnio doposażyliśmy F25 w combox media -> BMW Apps tj 6NR.

 

Do tej pory BMW nie daje możliwość uruchomienia internetu aftermarket tj. 614 i 615.

 

Uruchomiliśmy internet w tym samochodzie włącznie z BMW LIVE :P

 

Dodatkowo uruchomiliśmy opcje przesyłania Video z Iphona4 poprzez Snapin Media co ciekawe nie występuje w dostępnych opcjach dla F25.

 

Opublikujemy zdjęcia z opisem w osobnym wątku.

 

PS>

 

BMW robi powoli kalkulacje opłacalności i w drugiej połowie roku uruchomi ponoc dla klientów BMW Polska funkcje Telelmatik w zaszyta kartą SIM w Combox Telematik ( internet , teleservice i inne) w podobny sposób jak w niemczech,

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Odgrzeję trochę temat :)

 

Zamierzam doposażyć sobie auto w BMW APPS moje E91 2010. Obecnie mam:

 

6VC

609

614 (internet BT tethering)

 

Chciałbym mieć APPS (6NK, 6NR, 6NF)

 

Wiem, że muszę dokupić:

- Snap-in media do IPHONA 4s (takie telefon mam)

- Potrzebuję również kod FSC do APPS

- Kodowanie

 

Czy coś jeszczę?

 

Kolejne pytanie, skąd załatwię kod FSC, tylko ASO?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem informacje z BMW USA o uruchomieniu Connected Drive Store ,od pewnego czasu wyswietlalo sie ..coming soon'' .Teraz po zalogowaniu sie otrzymalem komunikat : posiadasz wszystkie mozliwe pakiety do Twojego auta :D Niezla nowosc :wink: Mam nadzieje ,ze po cos ten sklep powstal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam,

 

Odgrzeję trochę temat :)

 

Zamierzam doposażyć sobie auto w BMW APPS moje E91 2010. Obecnie mam:

 

6VC

609

614 (internet BT tethering)

 

Chciałbym mieć APPS (6NK, 6NR, 6NF)

 

Wiem, że muszę dokupić:

- Snap-in media do IPHONA 4s (takie telefon mam)

- Potrzebuję również kod FSC do APPS

- Kodowanie

 

Czy coś jeszczę?

 

Kolejne pytanie, skąd załatwię kod FSC, tylko ASO?

 

.....jesli jeszcze nie masz apps to:

 

sa trzy opcje: Potrzebujesz can filter(emulator) kod FSC pod apps, Fstool albo zrobic downgrade do v41 albo niestety kupic od dealera :duh: Potrzebujesz snap-in ale od iPhone 5 nie.

Londyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Hm, bede probowal jakos w przyszlym tygodniu. Maja mi dolozyc BMW Apps.

A powiedz, czy udało Ci się wyegzekwować od serwisu dołożenie "Apps".

Ale u mnie - odbiór auta był w marcu 2011 - podobno NIE MOŻNA dołożyć "Apps", przynajmniej na razie.

 

Witam,

No i jak poszło z tym kodem do Apps?? U mnie też podobna sytuacja. W ASO mówią że nie da się, ale nie chcę kombinować gdyż mam większość kodów fabrycznie oprócz Apps i koszt kodu jest w miarę nie drogi. Może ktoś pomóc z kupieniem takiego kodu z innych zródeł niż Warszawskie ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Kodu bezpośrednio z BMW AG nie kupisz.

 

Zamówienie zawsze musi przejść przez dealera BMW.

 

To, że w ETK nie ma doposażenia w Apps dla Twojego auta nie oznacza wcale, że nie można zamówić kodu FSC pod Twój VIN i wykonać doposażenia na poziomie fabrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tez chcialem kupic FSC pod apps i servotronic. Obdzwonilem rozne serwisy w PL i Uk. W wiekszosci przypadkow nie wiedza o co mi chodzi, odsylajac do sprzedazy czesci i vice versa. W BMW nie uaktywniaja dodatkowych opcji jesli nie byly aktywowane w momencie zakupu, dlatego sa firmy typu " Retrofit' do ktorych zreszta odsyłąja.

Jesli chcesz aktywowac apps za pomoca kodu FSC kupujac oficialnie z BMW to zakoduj opcje 6NR .Zadzwon do serwisu i umow sie na diagnostyke. Powiedz ze chcesz zeby podlaczyli Ista P albo Esys i popros o raport z skanu. Ista P po zeskanowaniu bedzie sugerowala miedzyinnymi aplikownie kodu FSC ktory bedzie mogl byc sciagniety z oficialnych serwerow dla Twojego auta. Powiedz ze to chcesz i tyle. Mam nadzieje ze bedziesz rozmawiał z jakas kompetentna osoba

Dla NBT niestety - jak na razie- musisz kupic ten kod albo zalozyc can filter(emulator) wtedy dopiero wlaczysz te apps

Dla CIC nie trzeba tyle wysiłku zeby uruchomic te aplikacje.

Londyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

podłączam sie pod temat, bo również mam problem ze sparowaniem telefonu pod kątem transferu danych i BMW LIVE.

po połączeniu telefony - SONY M4 nie widać opcji transferu danych.

 

oto moje wyposażenie:

1CA,1CC,1CD,216,223,230,248,249,258,2K8,2PA,2TB,2V G,

2XA,302,316,319,322,358,3AT,3XL,402,420,423,428,43 0,

431,459,465,481,488,493,494,4CH,502,508,520,521,52 2,

524,534,544,548,563,5AC,5DA,609,610,677,696,698, 6AL(dodałem),

6NK,6VC,863,877,8A1,8AT,8KA,8TL,8TN,925

 

to co zakodowałem:

CONNECTED_DRIVE->aktiv

ONLINE_BROWSER_LIVE->aktiv

ONLINE_BROWSER = nur_bmw_internet_aktiv

DUN_PROFILE->aktiv

PAN_PROFILE->aktiv

BT_DATA_SERVICE - Aktiv

 

może trzeba coś jeszcze dokodować, żeby transfer danych był aktywny w samochodzie? albo to kwestia telefonu(ale mam włączony transfer danych + bluetooth + tethering)!!!

 

********************************************************

problem rozwiązany, leżał w nieprawidłowym zakodowaniu funkcji 6AL(po ponownym kodowaniu funkcja transferu danych pojawiła się automatycznie)

i BMW LIVE zaczęło działać... :cool2:

bmw_live.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Szybkie pytania na gorąco do znawców... czy BMW Apps działa z androidem?

 

Mam BMW f10 z 2010 z pierwotnym oprogramowaniem w języku angielskim (nie było żadnych zmian od zakupu auta w salonie)

Czy są możliwości wgrania BMW Apps, które łączyłoby się moim Samsungiem S5 czy tylko to działa z iPhonami?

Czy jest możliwość wgrania Google Maps? Jak to działa musi być podłączony telefon kablem, aby mapa online mogła działać? Tak samo z pogodą?

 

Czy jest możliwość wgrania czegoś takiego jak "mirror link" wyświetlanie ekranu telefonu na ekranie samochodu? Komfortowe otwieranie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.