Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podaj ET tych felg, może podejdą, ale opony musisz mieć inne: 245/40 + 275/35.

Okazuje się że spawane więc odpada. To przy okazji jakie parametry można z czystym sumieniem zakładać 19 lub 20R? :)

 

Ja 20 mam 8.5 z et 33, 245/35 a jeśli ktoś ma dwie szerokości to na tyle 9,5 cali z et 44 i opona 275/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rozmawiałem teraz z facetem co „siedzi” w alufelgach i poleca mi przód i tył taki sam np 9j 19 245/45 ET32.

 

To coś słabo siedzi, bo to są rozmiary opon do serii 7....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jeszcze raz!


Do xdrive f10 taka konfiguracja może jeździć czy nie?


Tył 275/30/19 et20 9,5j


Przód 245/35/19 et15 8,5j


I chciałbym jeszcze ruszyć temat czujników cisnienia, jest opcja poprostu dokupić czujniki z allegro i będą pasowały do alufelg? Czy alufelgi muszą być jakoś przystosowane do czujników.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałbym jeszcze ruszyć temat czujników cisnienia, jest opcja poprostu dokupić czujniki z allegro i będą pasowały do alufelg? Czy alufelgi muszą być jakoś przystosowane do czujników.

Pozdrawiam:)

Czujniki będą pasować (odnośnie numerów się nie wypowiadam), ale u mnie wentyle, które kupiłem z czujnikami nie pasowały do felg 18" ORI BMW. Nowe wentyle nie pozwalały rozłożyć "na płasko" czujników


Takie wentyle mi nie pasowały (zwróć uwagę na srebrne śrubki przy samym czujniku):

Czujniki-cisnienia-6874830-BMW-5-F07-F10-F11

z aukcji

https://allegro.pl/oferta/czujniki-cisnienia-6874830-bmw-5-f07-f10-f11-9014276852


Dopiero takie śrubki pozwalały na montaż czujników:

CZUJNIKI-CISNIENIA-TPMS-BMW-F10-F25-685622704-C-29


aukcja:

https://allegro.pl/oferta/czujniki-cisnienia-tpms-bmw-f10-f25-685622704-c-29-8772632614


A i też chyba była jakaś taka akcja, że chyba te dolne wentyle po maksymalnym skręceniu jeszcze miały luz, więc z dwóch zestawów wentyli złożyłem jeden działający zestaw:)

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co niektórych nie rozumiem pytają się o to samo zamiast przeczytać kilka stron. Jakie felgi najlepiej plastikowe do xdriva będą pasowaly. Jest biało na czarnym napisane kilka postów wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja co niektórych nie rozumiem pytają się o to samo zamiast przeczytać kilka stron.

 

Nawet zakładają nowy wątek na tę okoliczność... :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BMW M408 z M5 F10 już na aucie, ładnie spasowane, nie potrzeba wogole dystansów :


moim zdaniem dużo ładniej wyglądaja niż moje poprzednie mpakietowe 19 no ale kto co lubi :) wizualnie na żywo wydaja się większe

9x19 ET32 przód

9x19 ET25 tył


PagVjQq.jpg

iDOKt23.jpg

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.