Założyłem ten temat właśnie po to żeby dowiedzieć się czy warto :). Dlaczego ścierą ? ktoś wie coś konkretnego o tym egzemplarzu. Nigdy nie miałem tego modelu dlatego chciałbym się dowiedzieć co w niej jest nie tak, żeby wiedzieć czemu się przyjrzeć w innych, ponieważ szukam ładnego z4 coupe
Witam, jestem zainteresowany tym egzemplarzem. Posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat tego samochodu ? http://olx.pl/oferta/bmw-z4-alpinaklatkajedyna-w-pldoinwestowanazamiana-CID5-ID6OQW3.html Interesuje mnie ogólny stan i opinie czy w ogóle warto. Mam do przejechania ponad 600 km w jedną stronę dlatego nie chcę jechać na darmo
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.