Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajmy już człowiekowi spokój. Zle się przygotował, jeszcze gorzej wszystko wykonał, beznadziejnie się zachował. Kombinować też "trza umić"
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba wiedzieć co się pisze i brać za to odpowiedzialność. Tu nie ma miejsca na jakieś ale... Tu chodzi o duże pieniądze.
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto mogło mieć wady ukryte, o których sprzedawca mógł nic nie wiedzieć. Ale jak napisał, że auto absolutnie bez wad ukrytych, to są dwie możliwości. Wiedział i ukrył ten fakt. Nie wiedział, ale piszącI że absolutnie bez... wprowadził ludzi w błąd. I należy się to co obiecał.
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co z tym zwrotem kosztów podróży? Wady ukryte zostały przecież odkryte :D Trzeba pozamykać te ASO "bo się nie znają"
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażABSOLUTNIE ŻADNYCH WAD UKRYTYCH. Po co tak pisać? Żeby pozniej powiedzieć- nic nie wiedziałem. I na tych wadach ukrytych si przejechałeś.
-
BMW E87 WBAUE51050PZ20659 Tarnowskie góry
adalbert odpowiedział(a) na Panklapaucius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo że ktoś pracuje np. w sądzie, to jeszcze nie oznacza, że jest sędzią :D
-
[uwaga]BMW 530 E60 M-Pakiet Pomyłka w vinie
adalbert odpowiedział(a) na malyjurek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże był po bliskim spotkaniu z kangurem :D
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCisza nad tą trumną. :pray:
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma tutaj miejsca dla frajerów i oszustów. Ja czekam aż ten wsiur wejdzie na forum. Ale pod tym nickiem nie usłyszymy go już nigdy. Po tym czym zabłysnął, byłby samobójcą.
-
[uwaga]BMW 530 E60 M-Pakiet Pomyłka w vinie
adalbert odpowiedział(a) na malyjurek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyta. Raczej czyta :D
-
E93 M3 2008 Katowice / Czechy WBSWL91030PG81150
adalbert odpowiedział(a) na michwil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam do sprzedania wszystkie samochody, które są wystawione na aukcjach. I wszystkie mogę sprowadzić po wpłaceniu zadatku (nie mylić z zaliczką). Są chętni?
-
E93 325 2012 Holandia/Katowice WBADW51070E364752
adalbert odpowiedział(a) na michwil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiczego sobie. Bardacha, ale niczego sobie. :mad2:
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażModel, przebieg, rocznik, stan techniczny. Taka kolejność wyznacza cenę auta z naciskiem na przebieg.
-
e46 323 az43914
adalbert odpowiedział(a) na karolek21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż20 lat temu, gdybym zobaczył takie auto nic by mnie nie powstrzymało od kupna :D Więc rozumiem kolegę, pewnie jest młody.
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle tu raczej chodzi o tych, co używają diesla do pracy, a do innych wypadów używają benzynki.
-
BMW 320d WBAAL71040CA51132
adalbert odpowiedział(a) na Marley temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Auto doinwestowane" to nowa świecka tradycja :D i handlarski bełkot małorolnych handlarzyków, którzy jak posieją a jeszcze nie zbiorą, zajmują się sprowadzaniem samochodów.
-
E46 330ci VIN: WBABD52090PM09268
adalbert odpowiedział(a) na Userkiller temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tyłkiem tego auta się nie martwi?
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI o tym jest dyskusja na forum już od kilku lat. Ale tylko garstka ma na tyle wyobrazni, żeby wiedzieć o tym o czym napisałeś. Oczywista oczywistość nie do ogarnięcia przez niektórych.
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOwszem, są tam również naprawy blacharskie, ale blacharskie a nie powypadkowe.
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo głupi, myślał może, że jak auto od"forumowicza" to nikt go nie prześwietli. Ale zobaczymy jak się do tego odniesie, jak w ogóle się pojawi.
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCofane są jeszcze szafy innych marek. Nie zapominaj o tym. :D
-
BMW E39 523i WBADD310X0BU44610
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż17 letnie auto z lakierem jak z fabryki. No niezły bajer. Jak już to pewnie auto było całe lakierowane.
-
BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczekajmy jak to wytłumaczy :D Ale już go widzę jak wypłaca obiecane pieniądze.
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
adalbert odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co według łowców okazji, oznacza przepłacenie za auto? Ano tyle co ma gotówki, każda inna cena niż pozwala im wyobraznia 5 letniego dziecka, to już jest przepłacenie.
-
BMW E87 WBAUE51050PZ20659 Tarnowskie góry
adalbert odpowiedział(a) na Panklapaucius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal w tych ogłoszeniach jest lekarzem sprzedającym z powodów rodzinnych i osobistych :mad2: To nawet nie jest przyzwoity handlarz, to oszołom z rozdwojeniem jazni. Samochody są pewnie takie jak własciciel.