Treść opublikowana przez adalbert
-
e91 320d 2005 WBAVU31080KY02677
adalbert odpowiedział(a) na lewymokiem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawie każdy z prezentowanych tutaj samochodów, ma swoją wisienkę na torcie :D
-
e60 530i 08' WBAND71050CS88272 Hamburg real przebieg?
adalbert odpowiedział(a) na kacper_WLN temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnoi dobrze zrobił po co ma czytać twoje durne teksty z ojro i unfalferjem... Nie da się czytać twoich wypocin, a zwłaszcza że żaden z poruszanych tematów ciebie nie dotyczy. Przestań wreszcie czepiać się forumowiczów i nawijać w kółko to samo jak zacięta katarynka. :mad2:
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPPGG a gdzie ty tu widzisz obrażanie narodu :lol:
-
BMW 320 E90 163PS, KOMBI, WBAVU31060AE84860
adalbert odpowiedział(a) na macar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo przejechaniu mostu na Odrze, kończy się historia auta, albo jest tak zagmatwana że nawet handlarz nie wie co ma. :D
-
E46 BMW 318i 143KM, Kutno, WBAAY71090FZ42126
adalbert odpowiedział(a) na soboldbw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko czy ktoś zrozumie taką prostą zależność? Czy ktoś zrozumie, że podstawowym czynnikiem ceny auta na "zachodzie" jest przebieg? Nie stan techniczny bo ten jest dopiero na drugim miejscu. Czy ktoś wreszcie zrozumie, że auta z gigantycznymi przebiegami i ewentualnymi niedoskonałosciami mechaniczno blacharskimi, są tanie i tylko takie są sprowadzane przez zawodowych handlarzy. Bez odpowiednich chęci przyszłego nabywcy do próby ustalenia rzeczywistej historii auta, będziemy mieli to co mamy. Od czasów Fenicjan zawsze było tak, że jak coś jest tańsze od ceny rzeczywistej, wskazuje na towar niepełnowartościowy, czy to samochody, artykuły spożywcze, ubrania i wiele wiele innych. Perełki, igiełki auta 15 letnie z przelotem 15tys wypicowane, wyplakowane, to się nigdy nie skończy. Już chyba tylko w Polsce przechodzą takie numery, kiedyś łykali takie farmazony Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie niech któryś z handlarzy spróbuje teraz wcisnąć im taką perełkę, zdziwi się.
-
BMW 320 E90 163PS, KOMBI, WBAVU31060AE84860
adalbert odpowiedział(a) na macar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKevin, gdybyś posiadał chociaż elementarną wiedzę o tym, że każdy wpis powinien być potwierdzony pieczątką z nazwą i kontaktem do serwisu, to może byś nie napisał tego posta. Poza tym to własnie osoba zakładająca ten post zwróciła na to uwagę. I słusznie, bo na 100% książka jest kombinowana.
-
E87 120d Krosno, WBAUG51025JU07700
adalbert odpowiedział(a) na Beyond temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak tu nie okazywać swojej irytacji. Coraz więcej tematów, które zakładają jacyś roztrzepani ludzie :mad2:
-
BMW 320 E90 163PS, KOMBI, WBAVU31060AE84860
adalbert odpowiedział(a) na macar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie, ta książka to szczyt bezczelności. Na każdej pieczątce powinny być podane nr. kontaktowe.
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może zakończysz temat jakąś puentą.
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj czym ma ten przebieg udokumentowany, bo napisał że ma ale nie wiadomo co. Cóż, teraz nim starsze auto tym mniejszy przebieg, to taka nowa moda :mrgreen: Przy tym przelocie oprócz tarcz i klocków wszystko powinno być w "fabrycznym" stanie, nawet amory i całe zawieszenie przy odrobinie szczęscia powinny być z pierwszego montażu :D Cud panie, jechać i oglądać, dopóki ktoś ci tej perełki nie sprzątnie sprzed nosa.
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
adalbert odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo którego napisałeś? Zerknąłeś do wujka google czy takowe ustnieją?
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
adalbert odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrawo, zobaczysz ile sobie zaoszczędzisz problemów gdyby sprzedawca okazał się kłamczuchem i kombinatorem, a z drugiej strony możesz się utwierdzić, że auto jest godne uwagi. Nie musiałeś się napinać na język francuski, można pisać po angielsku i niemiecku.
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
adalbert odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń lub wyślij maila do dwóch serwisów i zapytaj czy w ogóle znają takie auto, czy wiadomo im coś o wypadkowej przeszłosci i jaki przebieg miała podczas wizyty u nich. Początek jest jakby oryginalny, ale końcówka nie wygląda najlepiej, a własciwie w ogóle nie wygląda. Mam wrażenie, że są to zdjęcia dwóch książek, ale to tylko moje przypuszczenie. Ostatnia pieczątka jest niewidoczna bo..... pies wylizał. :mrgreen:
-
BMW E60 535d WBANC91050B764072 Otwock
adalbert odpowiedział(a) na czeras temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZajrzyj do działu polecane warsztaty. Jest tam kilka naprawdę dobrych i potrafią prześwietlić auto.
-
BMW E60 535d WBANC91050B764072 Otwock
adalbert odpowiedział(a) na czeras temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa w swoim życiu nigdy nie spotkałem auta, które wygląda identycznie na zdjęciach i na żywo. Przeważnie były mało podobne chociaż zdarzały się bliskie "ideału" Ale to co niektórzy wypisują w opisie, to nie raz przegięcie na maxa, ale to się da ukryć bo nie każdy jest taki dociekliwy. Tak że, jezdzić, oglądać, mierzyć, słuchać przy pomocy stetoskopa a będzie dobrze :mrgreen:
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
adalbert odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto na pewno trzeba dokładnie przetrzepać, łącznie z jego historią, żeby zbyt pochopnie nie "kupić" tej opery mydlanej z opisu.
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
adalbert odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tam marudzi o wysokiej kulturze technicznej i nienagannych autach w Szwajcarii, to prawda ale niekoniecznie musi dotyczyć tego egzemplarza. :D Zadzwoń do gościa i niech ci prześle skan KS z wpisami z ostatnich dwóch serwisów. Wyślij maila lub zadzwoń i poznasz historię tego "jedynego" szwajcara.
-
e39 540 manual BR90774
adalbert odpowiedział(a) na wiewiór1685049830 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz można mieć pogląd co wypisują sprzedawcy, a jak to wygląda naprawdę. Zdjęcia zewnętrzne w żaden sposób nie korelują ze środkie, no ale tam niewiele się da poprawić jakimś programem do obróbki zdjęć.
-
BMW E87 118d 2005r WBAUG31070PU38158 okolice Wrocławia
adalbert odpowiedział(a) na dessler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu można wnioskować że ściągał osobiscie. Faktycznie zapytaj o te oryginalne numery, powinien je znać. A jak czuje "bluesa" to ewentualnie pies mu zeżarł. :D
-
BMW seria 1
adalbert odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPosprawdzaj też czy ich już nie było. Ta czerwona coś znajomo wygląda.
-
E60 530d Jaworze 05' WBANC71060B829287
adalbert odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega Bronx jest z tamtych okolic, więc może nawet zna to auto.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
adalbert odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz ciężko w tych czasach komuś zaufać, a zwłaszcza w tej "branży" Trzeba podchodzić do sprawy z nastawieniem, że ktoś ciebie chce oszukać, a potem ewentualnie mile się rozczarować. Owszem nie da się wyeliminować wszystkich przypadków, ale teraz ufność jest w cenie dla wszelkiej maści oszustów i kombinatorów. W zasadzie teraz wszyscy kłamią, jeden bardziej, drugi trochę mniej, dobrego bajeranta ciężko rozgryzć, ale większość to smutne prymitywy, które myślą że mają przed sobą jeszcze mniej pojętnego. Niestety, po częsci to prawda.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
adalbert odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co napisałeś to jedno. D/ruga strona medalu jest jeszcze gorsza, ludzie wiedzą a i tak kupują.
-
E90 318i WBAVA51020VA60105 - Jeleśnia koło Żywca
adalbert odpowiedział(a) na meff temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak kupujesz auto, to z myślą że "trochę" pojezdzisz, rejestrujesz na siebie, ubezpieczasz itp. A tutaj w krótkim czasie auto wędruje sobie po kraju, jest odrzucane jak gorący kartofel, raz firma, raz osoba fizyczna, firma, osoba fizyczna.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
adalbert odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście że temat do zamknięcia. Wychodzi na to, że auto nadaje się jako wsad do pieca, zanim ktoś się nim nie zabije.