Treść opublikowana przez adalbert
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA możesz uścislić to co napisałeś?
-
E90 330D BUSKO WBAVC91060KS09910
adalbert odpowiedział(a) na sarkaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla jednego ze zdjęć będzie ok. a dla innego badziewie. Czego nie rozumiesz? Subiektywnej oceny forumowiczów z których autor tematu sam wyciągnie wnioski?
-
BMW 320 E90 WBAUY71040f230233 Kalwaria
adalbert odpowiedział(a) na brut320 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI na pewno "zeszły" :D
-
BMW 320 E90 WBAUY71040f230233 Kalwaria
adalbert odpowiedział(a) na brut320 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tej branży prezenty gwiazdkowe są u nas przez cały rok :D Ale pisze że ma KS więc bez sprawdzenia co to za ptica, trudno się wypowiedzieć. Nie pachnie to fiołkami.
-
BMW E91 320D WBAVU31090KY11940 Kwidzyn
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak zrób, chociaż to niewiele może dać albo nawet nic. Brak KS jest niemożliwy, jak napisałeś, w cywilizowanych krajach. U nas służy to do zatajenia prawdziwej historii auta, takich jak wypadkowość i przebieg. Gdyby u nas był obowiązek posiadania KS do sprowadzanych samochodów, a ludzie korzystali z możliwości kontaktu z zagranicznymi serwisami, to ich życie byłoby lżejsze, a handlarzy oszustów, cięższe.
-
E90 330D BUSKO WBAVC91060KS09910
adalbert odpowiedział(a) na sarkaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo autor tematu prosi o ocenę na podstawie zdjęć z aukcji, a nie z oględzin na żywo.
-
BMW E91 320D WBAVU31090KY11940 Kwidzyn
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dlaczego nie ma książki serwisowej, co się z nią stało? Bez niej będą trudności w ustaleniu historii i przebiegu auta.
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLawety już wystartowały, przed pierwszym śniegiem będzie ogólnie dostępna :mrgreen:
-
E39 525i VIN wbads31020gz80024
adalbert odpowiedział(a) na Siemka_PL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2001r. :mad2: Czytać się już tego nie da. Kupił trupa za 1000 ojro i chce wyrwać kilka złotych, posługując się do tego oszustwem, bo to jest oszustwo. :naughty:
-
BMW e46 2.8 wbaam51050eh74638 GUBIN
adalbert odpowiedział(a) na AquariusQQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTym bardziej się nie zamieniaj :D
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze byłoby jeszcze wiedzieć czego wynikiem jest takie "dokładanie" Często bywa że jest to spowodowane czymś innym niż chęcią upiększenia auta :D I to też trzeba brać pod uwagę.
-
BMW e46 320 Radom WBAAP71000PP33905 Korekta o 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA skąd wiadomo że on te 400tys zrobił tylko po autostradach, to że gostek tak napisał? (chociaż mowa jest o 200tys :D ) Auto ma 10 lat, a były już dużo młodsze z takim przelotem, wtedy można nazwać przebieg prawie w 100% autostradowy.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
adalbert odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtemperaturę złapie. Teraz dojeżdżam dieslem i problemów technicznych z racji krótkich tras nie miałam, więc podejrzewam, że przy Buni też nie będzie tragicznie Bo one nie zaczynają się tak od razu. Zależy też jak auto było eksploatowane wcześniej, a tego tak naprawdę nigdy się nie dowiesz. Koledzy dobrze ci radzą, ale wybór należy oczywiście do ciebie.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
adalbert odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaleko masz do pracy? Silnik zdąży złapać temperaturę, np w zimie?
-
BMW e46 320 Radom WBAAP71000PP33905 Korekta o 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle mały plusik za 2 z przodu :D
-
[e61] 525d WBAPX51080CZ92275
adalbert odpowiedział(a) na mpier temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażedek, to jest skierowane do mniej dociekliwych od ciebie :mrgreen:
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
adalbert odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa o tym wiem, chodzi o to, że obowiązkowo każdy "zachodni" serwis musi używać pieczątek z adresem i nr. kontaktowym. Powiem więcej, podpis serwisanta lub wbijającego pieczątkę, powinien być "czytelny" Poza tym w ciągu krótkiego czasu to już trzecie auto z Belgii z takimi pieczątkami, więc zwracam tylko uwagę, że powinno się dokładnie prześwietlić to auto.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
adalbert odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe śmieszne pieczątki w KS to mają wszystkie auta z Belgii? Brak adresu i nr. tel. :D
-
E90 330D BUSKO WBAVC91060KS09910
adalbert odpowiedział(a) na sarkaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Sprzedało się" :mrgreen:
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
adalbert odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież w przypadku wrzucanych tutaj samochodów ma całkowicie rację. Nie jest tak? Jak najbardziej. 99/100 to zwykłe gnioty na które ostrzą zęby ci, dla których chęć posiadania czegoś co ich przerasta jest silniejsze od zdrowego rozsądku. Przestańmy udawać że jest inaczej. Bo nie jest.
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak się to może odbyć z tym tylko, że pojawi się ktoś kto całe życie odkładał i nagle wyłuskał perełkę, a pózniej ręka w nocniku.
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal w tym temacie nic się nie zmieni. Są amatorzy ulepów, są tacy co je "wyprodukują." Ujmujące są teksty amatorów tych wydmuszek np. "nieważne ile ma przejechane, nieważne jak był rozbity (bo i tak innego nie kupię :lol: ) ważne jak zrobiony (zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częsciach) i byleby nie był spawany z kilku częsci. Tyle ludzie potrzebują do szczęscia.
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli normalnie, jak zawsze :D
-
BMW E46 COUPE 2.0 VIN: WBABM11000JK10753 AKTUALIZACJA!
adalbert odpowiedział(a) na suchy21212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI to jest informacja dla potomności.
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKilka podstawowych pytań które ciebie nurtują, można uzyskać drogą telefoniczną lub mailową. Jesteś w ogóle w stanie sam podjąć decyzję o obejrzeniu auta?