Treść opublikowana przez adalbert
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Filmi widziałem dzisiaj na TVN Turbo.
-
E39 530D 2002, Jeżewo WBADL81000GX54297
adalbert odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę data produkcji się nie zgadza, ale rocznikiem się nie jezdzi :mrgreen:
-
E90 318i WBAVA51020VA60105 - Jeleśnia koło Żywca
adalbert odpowiedział(a) na meff temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBlachy wskazują na auto poleasingowe. Nie zdążył nawet przerejestrować a już sprzedaje? Przyjrzyj się bliżej historii tego auta.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
adalbert odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPPGG zrozumiałeś co napisał edek? Ja stwierdzam fak bezosobowo, a ty znów czepiasz się personalnie, więc odpowiem ci pytaniem na pytanie, g... ciebie to obchodzi co ja piszę, odwal się wreszcie i przestań robić sobie wycieczki i komentować wypowiedzi innych.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
adalbert odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo tutaj się dzieje. Czy Polacy naprawdę nie chcą jezdzić bezwypadkowymi, utrzymanymi w dobrym stanie autami? Szlachta zaściankowa, nie ma pieniędzy a marzenia wygórowane i nie mające szans spełnienia. Teraz jest modne wylewanie wiader lodowatej wody na głowę, to dobra terapia :mad2:
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
adalbert odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli są w dobrym stanie technicznym, bezwypadkowe i z w miarę niskim przebiegiem, to dużo :D Na pewno więcej niż 2 lata młodsze z dużym przelotem i rozklekotanym silnikiem :mrgreen:
-
e91 330 xd vin WBAVT91080KT92310
adalbert odpowiedział(a) na Kecaj72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może byś w tym konkretnym aucie vin rozkodował, bo tak to nadal pozostaje nam klepanie po plecach.
-
e91 330 xd vin WBAVT91080KT92310
adalbert odpowiedział(a) na Kecaj72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, ja już nie mam siły tego kumać :D Po prostu pieniądze leżą na ziemi i to dosłownie. Cały czas mam dostęp do samochodów za przysłowiową czapkę śliwek i chyba trzeba to wykorzystać. Zacznę to badziewie sprowadzać i jak ktoś się nie kapnie co mu wciskam, to jego problem. Nie widzę innego wyjścia, żeby ludziom otworzyć głowę i oczy, a przy okazji będę zarobiony. To pożyteczny i szlachetny gest.
-
e91 330 xd vin WBAVT91080KT92310
adalbert odpowiedział(a) na Kecaj72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakub, to teraz ciebie nie za bardzo rozumiem. Jeżeli ktoś prezentuje 'świeżo" (zajebiste określenie) sprowadzone auto, a taki sam model o identycznych wszystkich parametrach w kraju z którego pochodzi kosztuje np. x2 to co to może być? A dlaczego się opłaca ściągać te auta? Bo ich tam nie chce nawet czerwony krzyż ani caritas. A w Polsce jest mnóstwo chętnych na "młode" auta, najlepiej bez przebiegu, full wypas, za darmo. Nie popieram handlarzy oszustów, ale ich rozumiem. Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, pani o tym wie... że trafiają do nas odpady.
-
BMW 320d e46 Augustów
adalbert odpowiedział(a) na dave444 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli auto kupione za max 2,5tys ojro no może 3tyś zależy czy handlarz będzie zadowolony z zarobku 1000zł czy 3000zł. Dawno nie oglądałem samochodów w Niemczech, ale nadal jest tam tak tanio? :mrgreen:
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
e46 323i WBAAM31010AZ48553 Częstochowa
adalbert odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiscie, że jest to.... nawet nie wiem co :mrgreen: To ten sam problem co ze słynną już alcantarą. Występuje w tych modelach i rocznikach :roll: Kawałek wyleniałej szmaty i już alcantara :D
-
e46 323i WBAAM31010AZ48553 Częstochowa
adalbert odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po raz pierwszy ktoś napisał "boczki skórzane" a nie jakieś półskóry :D Sprawdzałeś po vin czy już tego auta nie było?
-
E36, Nowy Komorów, AN28690
adalbert odpowiedział(a) na bmw323170 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to jest ten exclusiv editions, ktoś zna taką opcję :D Może to jest zdjęcie fotela pasażera, najważniejszy i najbardziej istotny element dla przyszłego nabywcy i kierowcy oczywiście. :mrgreen:
-
BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083
adalbert odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli ktoś jest pewny tego co sprzedaje, przedstawia w opisie stan faktyczny, a nie pisze bajek w stylu braci Grimm, to dlaczego ma nie dosłać, przedstawić dodatkowych zdjęć, umożliwić przyszłemu nabywcy tego co chce. Przecież na tym polega ten biznes.
-
BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083
adalbert odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo fakt. Mailowych i telefonicznych 'kupców" nie brakuje i można ich traktować z przymrużeniem oka, ale jak ktoś już przyjezdza i odmawia mu się jazdy próbnej tylko dlatego, że nie złożył deklaracji kupna, to już jest nie halo.
-
BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083
adalbert odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak chcesz kupować auto to się umawia na oględziny i sprawdzać całego,a nie mi pierdoły pisać o zdjęcia żeby cudów popatrzeć? Nie wszyscy ludzie mają czas żeby porobić konkretne fotki. Owszem jak ktoś nie podaje vinu to rozumiem ze gość sobie olewa. U mnie sporo było klientów pooglądali porobili jazdy próbne i twierdziłem ze już więcej nie dam czasu na jazdy próbne,a wiesz dlaczego? Bo to turyści żeby sobie pogadać pojeżdzić sobie ale kupować nie. Dlatego dla następnego klienta od razu zapytam?przyjechałeś oglądać czy kupować :mrgreen: To w salonie długo byś nie popracował :D Jak dla mnie to nie ma innej opcji, jak podchodzić do każdego klienta jednakowo. Ciężko jest teraz rozpoznać zamiary oglądającego, to fakt. Jak w ogóle można nie dopuścić do jazdy próbnej, oczywiście po oględzinach, przecież nie ma obowiązku kupowania, więc trzeba się liczyć z kaprysami. Ty byś się zdecydował na kupienie auta bez jazdy próbnej?
-
E46 318 Coupe Jarocin
adalbert odpowiedział(a) na phoen_ix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak. 13 letni samochód, benzyna z przelotem 147tys (czyli garażowany służący do kościoła) w zasadzie powinien być "nietknięty" :lol:
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo był chyba z rocznika 90 lub 91 już dokładnie nie pamiętam. Kto wtedy zwracał uwagę na ogniska korozji, nawet jak były to nikt się tym za bardzo nie przejmował. To były pionierskie czasy na importowane auta :D
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo historia z przed ponad 20 lat. Wcześniej miałem jeszcze Peugota 205 GTI i Golfa GTI i oczywiście Poloneza, ale nie byle jakiego bo z silnikiem Argenty. Mina ruszających na światłach, bezcenna. :mrgreen:
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpel Kadett GSI deska w digitalu, czarny na alusiach, to był szpan i nie było na ulicach mocnych. Zapożyczyłem się na niego po same uszy, ale co tam :mrgreen:
-
Problem z rejestracją -prośba
Znane są podobne przypadki, więc napisałem ci żebyś ustalił komornika i skontaktował się z nim bezpośrednio. Nic innego w tej sprawie nie zdziałasz.
-
E46 318i M pakiet z okolic Radomia Orientblau Metallic
adalbert odpowiedział(a) na trelemorele temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDużo pytań, mało odpowiedzi, czyli wszystko normalnie.
-
E46 318i M pakiet z okolic Radomia Orientblau Metallic
adalbert odpowiedział(a) na trelemorele temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co w ogóle własciciele wcinają się do tematów. Jak dobre auto to obroni się samo bez ich "pomocy" a tak, to przynajmniej ja tracę zainteresowanie, im więcej piszą tym bardziej myślę, że to jakaś kaszanka. I często tak bywa.
-
E46 318i M pakiet z okolic Radomia Orientblau Metallic
adalbert odpowiedział(a) na trelemorele temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co tak napisałeś? Pytam z ciekawości bo to często spotykane i zawsze się zastanawiałem co jest tego celem. Co chciałeś przekazać tym co czytają opis.