Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dlaczego 50% prezentowanych tutaj samochodów nie ma KS a drugie 50% ma sfałszowane? Przepraszam, jest 1% tolerancji.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW bardzo prosty sposób. Każdy samochód musi mieć KS od początku do końca jego żywota. Więc są dwie wiadomości, zła i zła. Jeżeli sprowadzone do Polski auto nie ma KS, to albo zakończyło żywot tam skąd została sprowadzona, albo nasi "importerzy" z wiadomych powodów gubią ten ważny dla historii auta dokument, wpada im do kibla, porwała sroka, albo zeżarł pies :D To najważniejszy dokument ID na świecie, oprócz Polski.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze zrozumiałem? Według twojej teorii przebieg nie ma nic wspólnego ze stanem auta? jego silnikiem, wyglądem i ewentualnymi bardziej poważnymi lub nie naprawami?
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKwiatek? Raczej norma, każde auto sprowadzane ze Szwajcarii na handel ma kręconą szafę, każde. Amen.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrz raczej na to co kupują tam handlarze. Dobry egzemplarz, ale za odpowiednie pieniądze kupisz nawet w mysiej dziurze.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWierz mi, potrafią z tych 600 zejść na 150-180 chociaż teraz coraz częsciej zostawiają 2 z przodu, żeby było mniej podejrzane :mrgreen:
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak wyżej napisałem, ten akurat cofnął "delikatnie" Potrafią więcej, dużo więcej.
-
Bmw E36 328i Łańcut WBABG11080ER38532
adalbert odpowiedział(a) na MAFIA1685049917 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż50zł za jazdę próbną i pewnie własciciel za kierownicą :D
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj tam, chłopina cofnął tylko o 100tys mógł spokojnie jeszcze z 80 ale "czujnie" zostawił 2 z przodu :mrgreen:
-
Bmw E36 328i Łańcut WBABG11080ER38532
adalbert odpowiedział(a) na MAFIA1685049917 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy formowaniu aukcji to klikają jal leci. A co? :D
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezdzę tym na co mnie stać. Przy każdym zakupie robię to, do czego namawiam wszystkich wrzucających tutaj swoje propozycje. Sprawdzam bardzo dogłębnie historię auta i robię drobiazgową diagnostykę, a jak jedno nie współgra z drugim to olewam takie auto. Chcę jezdzić bezwypadkowym autem z przejrzystą historią i takie zawsze miałem i będę miał. A jak mnie nie stać to odpuszczam, a nie szukam kłopotów. I to by było na tyle.
-
Bmw E36 328i Łańcut WBABG11080ER38532
adalbert odpowiedział(a) na MAFIA1685049917 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Jazda próbna 50zł" :mad2:
-
E90 330i WBAVB31080PP95822
adalbert odpowiedział(a) na meciu3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA spotkałeś się kiedykolwiek "panie samochód był rozbity tak i tak, zrobiony tu i tu na dobrych częsciach, do tego mam odpowiednią dokumentację fotograficzną i fakturową" Przecież na takie auta jest mnóstwo amatorów, nawet na tym forum :D Ale skąd, zawsze obcierka i maleńkie zarysowania parkingowe, będziesz takiego żywym ogniem przypalał, to szybciej umrze niż powie ci prawdę.
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawa opinia, bardzo ciekawa :duh: To do kolegi Paweł93
-
E90 330i WBAVB31080PP95822
adalbert odpowiedział(a) na meciu3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBtzwypadkowe nie jest, więc wypytaj w tym temacie. Sprawdz czy już nie była omawiana, coś tam niedawno z Pajęczna było.
-
E92 335D 2007, Radom WBAWD710X0P072060
adalbert odpowiedział(a) na kuba_b temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDostają jeszcze samochody służbowe :D tak jakby były przydzielane dożywotnio.
-
e87 118d 2007r WBAUD71060P202892
adalbert odpowiedział(a) na DP25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie to mam wrażenie że auto jest zapuszczone, ale zdjęcia to tylko zdjęcia. A to czy sprzedaje "salon aut luksusowych" czy handlarz, nie ma tu większego znaczenia.
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj już spokój Bronx, przecież to parodia jakiej jeszcze na forum nie było. Widocznie coś musi być na rzeczy z tym vin, a nuż by coś jeszcze wyszło. Ja nie rozumiem tego człowieka, ale przecież nie muszę. :D
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSytuacja jest napięta jak baranie jaja :D A jak się odniesiesz do tych informacji ze zródła holenderskiego, które wrzucił Bronx.
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitamy sfrustrowanego własciciela :D A takie rzeczy jak "pomówienia" to z powództwa cywilnego, więc nie próbuj tu wprowadzać wokandy.
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak jesteś włascicielem to napisz wprost. Po co ta partyzantka.
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeczytaj jescze raz co wkleił i napisał Bronx.
-
Bmw e91 318i LPG Poznan 81TTDJ Korekta WBAVR51060K026286
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez urazy kolego, ale nie potrafisz czytać oryginalnych dokumentów, a opierasz się na prawdopodobnie spłodzonych u nas w kraju na potrzeby , wiadomo jakie
-
E39 525i VIN wbads31020gz80024
adalbert odpowiedział(a) na Siemka_PL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak napisał 320SI. Raczej nie licz na to, żeby ten co sprzedaje figurował na umowie. Mogę się mylić, ale chyba nie. Daj znać co wyszło.