Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrawo, gratuluję elokwencji i zrozumiałego dla wszystkich języka, którego używasz.
-
e36 318 is vin WBABE71040ES38127 PROSZE O OPINIE
adalbert odpowiedział(a) na evildic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym wrócił do opisu, który dla mnie jest absolutnie niewarygodny, ale żeby go zweryfikować trzeba się skontaktować z serwisami z KS. Dlaczego nikt nie wykonuje takich telefonów lub nie zadaje pytań drogą mailową, odpowiedzą, na pewno odpowiedzą, ale pod warunkiem że cokolwiek wiedzą :D Po co szukać w polskich ASO, zakłamanych, albo nowo wytworzonych historii auta (nie przez ASO oczywiście)
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZwracam się do moderatorów tego forum o reakcję na wypowiedzi niektórych forumowiczów. Nie mają one nic wspólnego z zakładanymi tematami, a jedynie generują niezdrowe wycieczki personalne. Forum to taki "twór" w którym każdy może się swobodnie wypowiedzieć, ale niestety wciąż ci sami ludzie swoimi komentarzami cały czas to uniemożliwiają. Zwłaszcza ostatni post jest bezprzykładnym popisem chamstwa.
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie można "looknąć" żeby go obejrzeć.W galerii się nie pochwalił, więc jak wiesz, to może jakaś podpowiedz?
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmaad, odpowiedz tak szczerze, auto po twojej ingerencji fotograficznej wygląda tak jak na żywo? Krótko, tak lub nie, bez technicznych odzywek.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA szkoda że nie wstawiłeś zdjęć pod ogłoszenie, przecież sam dobrze wiesz jaka jest kolosalna różnica. Oceny dokonał tylko sztab społecznych adwokatów, który na pewno ci nie pomógł, ale może jeszcze nie zaszkodził.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek typowy ślązok lizusy DE wystarczy włączyć TVS :mrgreen: chore by PL TV śpiewać po niemiecku piosenki :duh: :duh: zdjecia jak zdjecia auto łade ale mnie tez nie podobaja sie te podbite kontrasty... Skomentuje to w najbardziej kulturalny sposób jaki potrafię. Jesteś chory, zaprzestań schizolu tych osobistych wycieczek, czytać się tego nie da :mad2:
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIdąc twoim tokiem myślenia, to ten dział nie jest potrzebny, ale tylko tobie. Zauważ, że wszyscy co wrzucają tutaj auta, chcą przed ich obejrzeniem uzyskać jakieś informacje. Sam wielokrotnie ich udzielałeś, a teraz coś się zmieniło? To jakiś nowy stan hipokryzji? I znów nic z tego nie rozumiem :mrgreen:
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia z tego co napisałeś, nie odzwierciedlają jego stanu faktycznego, co sam przyznałeś używając pewnych technik obróbki zdjęć. Trudno więc oceniać z tych "zdjęć" stan faktyczny. Ale skoro twierdzisz, że snucie teorii ze zdjęć nie ma prawa bytu, to po kiego diabła tak się starałeś skoro wiesz, że auto na żywo wygląda inaczej. Nie bardzo ciebie rozumiem, dlatego moje wypowiedzi są trochę nieskładne.
-
BMW E39 528i WBADM52060GE39503
adalbert odpowiedział(a) na hckoli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko w Polsce istnieją inne zasady, co wyróżnia nas w Europie jako patologiczna enklawa w handlu autami.
-
e36 318 is vin WBABE71040ES38127 PROSZE O OPINIE
adalbert odpowiedział(a) na evildic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli wszystko co jest w opisie jest prawdą, to kupować i reeksport do Niemiec. Gwarantowany zarobek x2. I naprawdę nie robię sobie żartów.
-
BMW e46 2.8 wbaam51050eh74638 GUBIN
adalbert odpowiedział(a) na AquariusQQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW "zamianach" istnieją dwie zasady. Obaj zainteresowani są w posiadaniu szrotów i myślą że poprawią sobie stan swoich bolidów poprzez wspomnianą zamianę. A tak naprawdę to jeden myśli, że wydyma drugiego. Druga zasada to że, jedna ze stron ma "atrakcyjniejszy" na rynku model w beznadziejnym stanie, którego w żaden sposób nie może się pozbyć, więc szuka czegokolwiek co szybciej mógłby spieniężyć. Wszystko to kończy się zwycięstwem tego co ma lepszą bajerę :mrgreen: Taki Niemiec jak ma śrubkę do przykręcenia, to ją przykręca, a Polak kombinuje jak jej nie przykręcić, a żeby wyglądała na przykręconą :D
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet jak go nie ma, to on zawsze jest, a w ogłoszeniach prawie zawsze :D
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
adalbert odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaki teraz problem, wystarczy czarna podsufitka malowana zresztą pastą do butów i mamy "pełny mpakiet" :D Ludzie nie wiedzą jak ma wyglądać pełny mpakiet, więc wystarczy to tylko zaznaczyć i czekać na jelonka :mrgreen:
-
Kradzież E60 w Warszawie
To ten co wrzucałeś niedawno do oceny? Rozumiem że z AC to raczej krucho.
-
BMW 330i WBAEV53475KM08183
adalbert odpowiedział(a) na bednarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja dka ciepłych krajów, językowa angielski. Napisz coś więcej, albo wrzuć link. Ameryka, więc wrzuć do działu aut z USA.
-
BMW E39 528i WBADM52060GE39503
adalbert odpowiedział(a) na hckoli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet jak przekładka była robiona w Niemczech, to co z tego wynika? Lepiej, gorzej, wiarygodniej czy co jeszcze. Przełożony i tyle, a jak komuś to nie przeszkadza to w czym problem. Chyba że to jakaś nowa forma naturalizowania auta, przed sprowadzeniem do Polski przez naszych handlarzy :D
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiedługo nie będzie można nic napisać, bo co rusz pojawiają się tacy jak bng którzy to, oceniają kto co i jak napisał i tylko tyle mają do powiedzenia w kwestii merytorycznej i nie mogą zrozumieć jaki cel przyświeca tym, co wrzucają tu auta i proszą o spostrzeżenia.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia są moderowane, fotoshop czy inna technika to jest nieważne. Poza tym po co wprowadzasz dyskusję kto ma rację i co komu ma się udowodnić. Ja stwierdzam tak, ty inaczej i niech tak zostanie. Poza tym, poprzednio napisałem że jak się podoba to jechać i oglądać. Jestem pewny, że widok auta na żywo będzie znacznie odbiegał od tego na zdjęciach. Tak sądze i to napisałem. Amen
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia może zrobił ładne, ale pózniej jeszcze wymoderował.
-
BMW e60 Hamburg WBANC71050B665563
adalbert odpowiedział(a) na kozakamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Mpakiet" ma tylko dlatego że sprzedaje Polak :D Zdjęcia też typowo polskie, tylna kanapa i prawy fotel, kierownicą też się zbytnio nie chwali.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻaden nie jest ulepem dopóki go nie obejrzysz, ale w tym przypadku to co na zdjęciach, może zupełnie inaczej wyglądać na żywo. Nikt nie mówi że to chłam i nie warto się interesować. Podoba ci się, to jedz oglądać.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież przyszły nabywca jest najbardziej zainteresowany zdjęciem prawego fotela i czasami tylnej kanapy :mrgreen:
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
adalbert odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak wygląda na żywo, bez tego fotoshopa od którego aż mdli.