Treść opublikowana przez adalbert
-
m3 e46 Lubin WBSBR91030EX13486
adalbert odpowiedział(a) na SzafaGTC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPPGG, może zwróć uwagę na to co się pisze w temacie, a nie kto pisze. Akurat prawie wszystkie emki są sprowadzane z Niemiec, a ceny u nas o połowę niższe niż tam, a Zenek próbuje tylko, uświadomić ten fakt łowcom skalpów. Kiepsko to robi :mrgreen: bo co jakiś czas ukazuje się następny łowca okazji gotowy do strzyżenia.
-
BMW e84 X1 WBAVP31030VN15432 Wlkp - UWAGA !!!
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ktoś nie rozumie bądz nie chce zrozumieć czytelnego przekazu, to trudno. Raz się przejedzie, wtopi kasę to przejdzie na jasną stronę. Poza tym to miałby być temat dla rozsądnych ludzi, a tacy jeszcze są, oraz jakaś przestroga dla różnej masci handlarskich oszustów i kombinatorów.
-
BMW e84 X1 WBAVP31030VN15432 Wlkp - UWAGA !!!
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety betonu do rozkruszenia nie ubywa, a wręcz przeciwnie, przybywa. Niestety słowo pisane nie trafia pod niektóre kopuły mózgowe, więc może "pismo obrazkowe" coś pomoże, nie w zakupach ale w myśleniu.
-
BMW e84 X1 WBAVP31030VN15432 Wlkp - UWAGA !!!
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ktoś z administracji portalu mógłby podwiesić te tematy które przedstawia Bronx.
-
Problem z rejestracją -prośba
Z tego co napisałeś to wynika, że nadal włascicielem auta jest ten w dowodzie. Komornika pewnie niewiele będzie obchodziło, że odbywały się transakce kupna sprzedaży, "auto jest jego" i zabezpieczone do jakiegoś postępowania- spadkowego, zastawowego itp. Nawet jak dotrzesz do pierwszego własciciela, to on się wypnie. A może to ten drugi coś nawywijał. Musisz raczej dotrzeć do komornika który zablokował to wszystko, nie raz idzie się dogadać, ale to zależy o co w tym wszystkim chodzi. I to chyba na tą chwilę najlepsze wyjscie.
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo wszystko prawda i odnosi się do wszystkich modeli silnikowych. Miałem przyjemność użytkować A8 2,5 TDI. 4x4 wszędzie utrudniony dostęp, wymiana żarówek to demontaż połowy przodu, a wymiana paska to cały przód i pół silnika. Ogromne koszty, psuje się wszystko i automat którego sę nie naprawia tylko wywala w całości. Wrażenia zjazdy są super, ale biorąc powyższe pod uwagę, to gra nie warta świeczki.
-
BMW E60 520 WBANX11010CZ96720 2008r
adalbert odpowiedział(a) na ZmeiZlodei temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo 6 letniego, prawdopodobnie poflotowego auta z przelotem 196tys ciężko jest odnalezć carpass. Często zwierzęta domowe konsumują część, tą najważniejszą, dokumentacji samochodu :mrgreen: Ale może w tym przypadku jest inaczej. I czy na pewno auto jest sprowadzone z Belgii? To też wypada sprawdzić, handlarze boją się ostatnio wpisywać Holandię.
-
BMW E60 520 WBANX11010CZ96720 2008r
adalbert odpowiedział(a) na ZmeiZlodei temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślisz że poda? Jak to będzie wyglądało jak wyjdzie ponad 300tys km :D A myślę że tak jest.
-
m3 e46 Lubin WBSBR91030EX13486
adalbert odpowiedział(a) na SzafaGTC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA przebieg się zwiększył czy zmniejszył? :D
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adalbert odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda czasu na tłumaczenie, gostek wrzucił temat a kiedy mikan grzecznie mu odpisał, ten zabrał się za wyzwiska. I teraz jeszcze jest mocno zdziwiony, że został nazwany chamem i bucem. Beznadziejny przypadek.
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adalbert odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażForum schodzi na psy, jak pojawia się taki buc jak ty. Co do ilości postów, jestem tutaj od 8 lat więc siłą rzeczy trochę się ich uzbierało, a ich ilość wypomina ten co nie ma nic innego do powiedzenia. Pokaż mi jeszcze te posty w których obrażam ludzi, natomiast ty to zrobiłeś (patrz wyżej) Poza tym za każdego posta mam płatne. Nie zdziwiłbym się, gdyby nikt tobie nie pomógł, zasłużyłeś na to. Do widzenia :lol:
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adalbert odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKulturę zazwyczaj wynosi się z domu i tak jest w twoim przypadku. Najlepiej to ty przepadnij z tego forum. Chamów tutaj nie potrzeba.
-
e60 Lubin - WBANC71060B653700
adalbert odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd przekręcania kluczyka w stacyjce. Zawsze kawałkiem palca można trochę wytrzeć.
-
BMW E46 318CI WBABL31030JP52962
adalbert odpowiedział(a) na Mareve temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWykresu pewnie nie znajdzie :mrgreen: Ale nie musi, ta lotka, podstopnica i dwa kominy z tyłu na pewno dodają te 16KM Gdyby był jeszcze znaczek M na klapie, zresztą obojętnie gdzie, to moc byłaby jeszcze wyższa :D
-
Miernik grubości lakieru
Dlatego, że nim większy sprowadzony gniot, tym handlarze już nie klepią i nie szpachlują a wymieniają całe elementy. Po co ci własciwie ten miernik, czyżbyś miał zmieniać samochody kilka razy w roku? Nie mogę ci nic polecić, bo nigdy miernika nie używałem, po prostu był mi niepotrzebny. Zwracaj raczej uwagę na ślady napraw, elementów które znajdują się pod karoserią.
-
Ciekawy opis przebiegu
mmw, to tylko świadczy jakie to są ograniczone przygłupy, wierzą że są głupsi od nich, którzy dają wiarę co oni piszą. Po częsci tak niestety jest i akurat ta część bezkrytycznie przyjmuje wszystko za prawdę, ale na szczęście "świadomość rośnie" i coraz więcej ludzi zaczyna łapać o co w tym chodzi. A wspomniane wcześniej przygłupy nadal swoje. I tak od 20 kilku lat jak ja pamięcią sięgam.
-
BMW 330ci E46 Coupe - 2003r. 235KM WBABN510X0JT71082
adalbert odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa powtórzę jeszcze raz. Pytałeś goscia, czy ma jakoś udokumentowany ten przebieg? 105tys przebiegu i auto bez przeszłości wypadkowej, powinno być w stanie "fabrycznym" Płyny i klocki powinny być tylko wymieniane, nawet amortyzatory mogą być te montowane fabrycznie, a przy dobrych wiatrach tarcze też. Cud nad Wisłą się szykuje, jedz, oglądaj i jak to wszystko prawda reeksport do Niemiec i jesteś zarobiony, albo wejdziesz w posiadanie perełki jakiej jeszcze na forum nie było. "Będziesz pan zadowolony"
-
e46 imola rot CH45101
adalbert odpowiedział(a) na lukasz208 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSugerowałem się tym, że nie zaznaczył żadnej opcj w tym temacie. "U niego" mogło nic nie być, ale może u poprzednika. Niektórzy nawet na mękach będą się wszystkiego zapierać. Zostaje ci tylko dokładnie prześwietlić auto.
-
e46 imola rot CH45101
adalbert odpowiedział(a) na lukasz208 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto miało jakieś wypadkowe przejscia, zadzwoniłeś i zapytałeś co i jak?
-
e46 imola rot CH45101
adalbert odpowiedział(a) na lukasz208 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy może byś sprawdził, ale nie wymagaj tego od handlarza. Co on niby miałby ci odpisać nawet gdyby sprawdził, że np. auto szpachlowane? gdyby tak było oczywiście.
-
BMW 330ci E46 Coupe - 2003r. 235KM WBABN510X0JT71082
adalbert odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie masz czasu oglądać samochodów które ciebie interesują, to raczej nic nie kupisz. A już na pewno nic dobrego.
-
BMW 330ci E46 Coupe - 2003r. 235KM WBABN510X0JT71082
adalbert odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ racji przebiegu, oprócz płynów i klocków, reszta podzespołów powinna być jeszcze w stanie jak na pierwszy montaż :mrgreen: 11 letni, a własciwie 12 letni robiący średnio 10 tys km rocznie, powinien być w stanie niemal nienaruszonym. Czy tak jest? Jedz i obejrzyj, bo to jest "okazja" która może się nią przy bliższym poznaniu nie okazać.
-
e-46 WBABV71080JZ46405
adalbert odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej ty też powinieneś coś tam znać te klimaty i doradzić synowi. :D
-
BMW 330ci E46 Coupe - 2003r. 235KM WBABN510X0JT71082
adalbert odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg jak słusznie zauważyłeś, bajka. Zapytaj jaką dokumentacją dysponuje właściciel. Poproś o dokładne zdjęcie fotela kierowcy. Na podstawie tego co pokazuje, widzę zryte "skórzane" krawędzie. Na pewno sam to zauważyłeś, więc własciciel nie jest chyba prawdomówny, a to się łączy z tym żeby auto zweryfikować na miejscu.
-
BMW E46 330Ci WBABN51020JT66295
adalbert odpowiedział(a) na Redel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest dział "polecane warsztaty" tam coś sobie znajdziesz.