Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW e90 320i WBAVA71010PR90235 Proszę o informację
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj gościa co według niego oznacza "również doinwestowany" :liar:
-
BMW e90 320i WBAVA71010PR90235 Proszę o informację
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo własciciele mogą robić wszystko, żebyś nie poznał prawdziwej historii, którą oni pewnie dobrze znają, więc to może być powodem :)
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże kiedyś ktoś wrzuci autko z "górnej półki" danego modelu i rocznika. Wtedy będziemy radzić, co mu dolega że taki drogi. To chyba byłoby bardziej pasjonujące. Bo od tych "igiełek" i "perełek" praktycznie bez przebiegu ze średnią roczną 10tys km przy 12-15 letnich egzemplarzach, to już oczy bolą i uszy więdną :D
-
BMW e90 320i WBAVA71010PR90235 Proszę o informację
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLiczyłeś że własciciel sprawdzi ci historię auta? To jest raczej w twoim zakresie niż jego :D
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz "coś" kupić więc jedz oglądać, a nie czekaj aż ktoś za ciebie obejrzy lub oceni. Tak samo ocena ze zdjęć, jak też na żywo przez kogoś pomocnego, może być wyłącznie subiektywna. ?Co chcesz usłyszeć, żebyś pokonał te 260km? Chcesz to pojadę za ciebie i przytargam ci to auto na oględziny pod dom, pytanie tylko, czy będzie ci się chciało wyjść z domu na oględziny.
-
bmw e46 wbaal91030fs66430
adalbert odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLudność się domaga takich przebiegów, więc dla chętnego będzie wiarygodny :D
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
adalbert odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkreślenia igiełka, cukiereczek, jedyny taki itp. powinny być automatycznie moderowane jako słowa niecenzuralne i nadużywane niezgodnie ze stanem faktycznym. Zwłaszcza, że coraz trudniej powiedzieć tak nawet o samochodach nowych. :D
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
adalbert odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze 10 lat temu temat nie do pomyślenia. Jak ludzie radzili sobie w znalezieniu i kupnie samochodu 10, 15,20 lat temu zapytaj mnie :D Odpowiadam, wsiadali w dostępne środki lokomocji i jezdzili po całej Polsce, po kilkaset km jednorazowo, a nie raz po kilka tyś miesięcznie. Ale jak nie ma na paliwo, autobus albo pociąg, to nie ma też na przyzwoite auto.
-
E46 318i M pakiet z okolic Radomia WBAAY71020FZ48530
adalbert odpowiedział(a) na trelemorele temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚrodek zadbany :lol:
-
E36 328i Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na Ketler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDwie bardzszki. Obejrzyj kolego na żywo, może być tylko gorzej.
-
E36 328i Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na Ketler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPańcio napisał igła, więc jest to igła :lol:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa jeszcze xc70 z 2005r z gazem i też sprzedaje.
-
BMW 525 m-pakiet, VIN: WBANC51030CR33377. Co o nim sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na mavios89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa twój post zrozumiałem, ty mojego nie. Ale to mało ważne.
-
BMW E90 325i VIN:WBAVB11020KT57850
adalbert odpowiedział(a) na Dawid1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen i temu podobne auta w kraju swojego pochodzenia, służyły do pracy a nie do jazdy. Tam skończyły swój techniczny żywot, a u nas rozpoczynają. To najprostszy przykład przepaści ekonomicznej.
-
BMW E90 325i VIN:WBAVB11020KT57850
adalbert odpowiedział(a) na Dawid1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpróbuj zaproponować zawodowemu oszustowi, który zarabia na krwawicy innych, żeby zarejestrował auto i wtedy je kupisz (zakładam że wszystko się własnie tak odbędzie) Nie ma, nie było i nie będzie takiej możliwości.
-
BMW 525 m-pakiet, VIN: WBANC51030CR33377. Co o nim sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na mavios89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze że jest internet, a co by było gdyby go nie było :D Czym byś jezdził? :mrgreen: To powinna być twoja decyzja, a nie forum.
-
e46 325i 2001 Swarzędz WBAEN31000PB60152
adalbert odpowiedział(a) na sebek448 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś kiedyś napisał, że oceniamy tutaj gnioty i parchy ostatniego sortu, niestety to prawda. Z dnia na dzień jest coraz gorzej.
-
e46 325i 2001 Swarzędz WBAEN31000PB60152
adalbert odpowiedział(a) na sebek448 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wierzycie panowie w cuda? Przecież w opisie stoi jak byk, "auto nowe" :mrgreen:
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj nie do końca. Niewiedza, nieświadomość nie zwalnia od odpowiedzialności! Po pierwsze: Art. 556 [Wady rzeczy] § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne). Krótko mówiąć wada taka, której kupujący w momencie kupna nie wiedział (nawet gdyby uznać, że powinien o niej wiedzieć). Brak wiedzy sprzedającego o wadzie też nie ma znaczenia. Po drugie: Co do zasady o wykrytej wadzie powinniśmy zawiadomić sprzedającego w terminie miesiąca od jej wykrycia (art. 563 k.c.). Mimo uchybienia temu terminowi nie utracimy uprawnień z tytułu rękojmi za wady fizyczne, jeżeli sprzedawca wadę podstępnie zataił albo zapewnił kupującego, że wady nie istnieją. Ogólnie rzecz biorąc udowodnienie, że sprzedawca zataił wadę jest bardzo korzystne, ponieważ wtedy możemy dochodzić swoich praw nawet po roku od zakupu (art. 568 § 2 k.c.) . Co do zasady bowiem uprawnienia z tytułu rękojmi wygasają po roku od wydania nam zakupionej rzeczy. Mieliśmy takie przypadki w kancelarii i w 95% spraw kończyły się pozytywnie dla kupującego. I przede wszystkim pamiętajcie, że zapis odnośnie 'zapoznania się ze stanem technicznym samochodu' również nie zwalnia od odpowiedzialności sprzedającego i oczywiście nie uniemożliwia dochodzenia roszczeń. p.s czasem warto nie pisać na temat w którym nie ma się pojęcia, dużo łatwiej zaszkodzić niż pomóc... A może przykład precedensu w takich sprawach? 95% skuteczności? Gdyby to było takie proste jak piszesz, to nie byłoby problemu, prawnicy zarobieni, a sądy zasypane takimi sprawami.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpowiedz jest w moim ostatnim poście.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle KS masz. Przy kupnie otrzymałeś i mogłeś w tamtym momencie sprawdzić historię. Teraz gdybyś sprzedawał, to wystarczy że oddasz ją w następne ręce i ewentualnie dołączysz dokumentację co dłubałeś przez te 4 lata. Akurat w twoim przypadku i innych temu podobnych wszystko jest ok. Trochę ciężko czaisz zagadnienie :)
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
adalbert odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak jest.
-
BMW E90 325i VIN:WBAVB11020KT57850
adalbert odpowiedział(a) na Dawid1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Gnieznie, jak ja sięgam pamięcią, to już od grubo ponad 20lat produkcja samochodów idzie pełną parą :mrgreen: Tam komisów nie ubywa, a wręcz odwrotnie.
-
BMW E90 325i VIN:WBAVB11020KT57850
adalbert odpowiedział(a) na Dawid1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno nic nie było z fabryki samochodów w Gnieznie :mrgreen:
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
adalbert odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPostaraj się zrozumieć jedną podstawową rzecz. Samochód sprowadzony do Polski np. z Niemiec czy Szwajcarii i innych krajów, powinien mieć zawsze KS i to bez względu na wiek. O powodach jej braku napisałem w poprzednim poscie.