Treść opublikowana przez samael16
-
Bmw e46 coupe 2.2-pech?
Jaki masz tam kolektor? Bo w przypadku tworzywa nie ma potrzeby go zdejmować ale tutaj potrzebne odpowiednie wiertło iitp. Co było nie tak źle wystrojone? Coś mi się wydaj, że z samochodem było coś nie tak, ale gaz pogłębił problem szczególnie że jest wymagający wymagający dla silnika. Dobry silnik i gaz=ok. Sam mam kłopot z gazem ale jesteśmy na etapie poprawiania, mała pierdoła, chciałem gaziarza powiesić za jaja, ale pojezdzilem trochę na pb i okazało się, że sonda regulacyjna umierała a gaz ją dobił.
-
Bmw e46 coupe 2.2-pech?
Co rozumiesz pod pojęciem zły gaz? Gaz sam w sobie nie może być przyczyną, źle dobrane elementy, strojenie to już tak.
-
Jaką nawigację wybrać ori czy nie
Eonon ma dwa modele: GA5150 android D5150Z zwykły Który lepszy? Swoją drogą jak mam już w samochodzie nawigację ale tą 4:3 to nie trzeba zmieniać kabli tylko wpina się w te co są w samochodzie?
-
BMW E87 120D 163KM, Wrocław, VIN PV22414
samael16 odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA weź zadzwoń do aso i zobacz jak mocno ma skręcony przebieg. No i podaj cały vin to może znajdzie się pod jaki krawężnik wpadł.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czy ja wiem mam Civica 1,4 i nie jest to super duże auto ale wygodne. Tyle, że honda lubi obroty więc dla mnie min to 2,2 aby fajnie się jeździło, podstawowa wada to blacha no ale odpowiednia konserwacja i będzie dobrze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tyle, że preludka w najmocniejszej wersji nie będzia ani tańsza w zakupie i utrzymaniu jak dobre e46 330.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przecież ma już e46 to widać w jego opisie. Echh zadbane BMW jest drogie niestety w zakupie i eksploatacji.
-
[warszawa] e46 330xd WBAEX71000JR74738
samael16 odpowiedział(a) na yamakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to przepraszam szwajcar do kościoła tylko jeździł a jak sprzedał to płakał i gonił do granicy.
-
[warszawa] e46 330xd WBAEX71000JR74738
samael16 odpowiedział(a) na yamakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiemiec do kościoła śmigał 12K km na rok ino brać od ręki, a koledzy się z pracy smieją z kumpla bo kupił 4 letni samochód diesel z najazdem 230K km, a tu 12 letni ma jedynie 150K km, ale przepłacił prawda.
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
Też.To że autorowi wydaje się, że skrzynia pracuje świetnie to nie znaczy, że jest tak faktycznie. Btw oleju w silniku też nie trzeba zmieniać, nie zauważy się różnicy w pracy, ale tak po około 60-70K km silnik po prostu się zatrze. Wszystkie płyty w samochodzie są elemtami eksploatacyjnymi, nawet ten w tylnym moście i podlegają okresowej wymianie jedne częściej drugie rzadziej, a to że na forach są pytania czy wymienia się olej w tym i tym, płyn hamulcowy, płyn chłodzący dobitnie świadczy o wiedzy użytkowników pojazdów.
-
[E36] 328i Coupe M-pakiet Radom vin ER46198
samael16 odpowiedział(a) na janpet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sensie galareta się nie robi, może przesadziłem w określeniu, robi się taki galaretkowaty czytaj olej jest niewłaściwy krótko mówiąc, chyba że taki zalany bo jakieś uszczelniacze nie są najlepsze, trzeba zobaczyć i tyle.
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
Do jasnej ciasnej, olej w skrzyni też się wymienia. Kto was uczy, że się nie wymienia? Nic dziwnego, że większość automatów zdycha.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ja gdzieś ukrywam, że jestem zadowolony z zakupu u pana Zenka? Jestem zadowolony z zakupu i mój samochód jest ok, więc obstawiam, że nie sprzedaje złomu co nie jest równe stwierdzeniu, że ten wystawiony to jest ideał, nie oglądałem go i nie sprawdzałem, jak to Stalin mawiał "kontrola najwyższą formą zaufania" to działka kupującego a nie moja. Samochód szukałem pół roku ale wcześniej nie widziałem sensu posiadania konta, jednym z moich pierwszych postów było wrzucenie opini o ładnym E46 za 25k, które tak idealny nie był jak przyjechałem do Krakowa go obejrzeć, naturalnie tak samo jak Zenek do mnie napisał na forum byłem nieufny co jest naturalne, ale samochód sprawdziłem i dawał mi frajdę z jazdy przez ten miesiąc a teraz frajdę mam z PZU i ich AC :mad2: Co więcej dla pewności pogrzebałem po forum, czy ktoś był niezadowolony z zakupu samochodu u niego i nic nie znalazłem, a biorąc pod uwagę ceny u niego to tych samochodów nie kupują przypadkowe osoby, ale pasjonaci marki więc zapewne chociaż 5 forumowiczów musi mieć od niego samochody ale skoro nikt nie płacze na forum, że kupili złom to chyba nie ma ich takich złych. Czyżbyś Marcin0602 sugerował, że już wymieniłem połowę silnika? No wiesz są inne sposoby nauki na temat własnego samochodu, youtube, dokumentacja techniczna itp pominę, że początkowo polowałem na W126 560SEC coupe więc przyswoiłem sporo wiedzy ale ostatecznie nie miałem 60-80 tysięcy na zakup, potem W124 3,2 5 automat coupe odpuściłem bo za ładny muszę dać tyle ile dałem za E46 a wedug mnie E46 jest wygodniejszy. Wiedzę trzeba mieć, szczególnie, że ani W126 ani W124 nie mają tak rozbudowanej elektronicznej diagnostyki jak E46 no i nie ma do nich DISy.
-
[E36] 328i Coupe M-pakiet Radom vin ER46198
samael16 odpowiedział(a) na janpet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to szpera jest potrzebna do palenia gumy i agresywnej jazdy po drogach klasy S i A? W swoim mam podobny silnik, z tego co wiem olej typu 10W-60 przy temperaturze około 0 stopni ma już formę typu galareta, a 60 stosuje się dla silników które nie mają lekko w lato i dostają baty, pominę że akurat Castrol jest przereklamowany. Jak byś miał blisko to bym się przejechał, bo po zdjęciach nie wygląda źle. Jeśli wykres z hamownii jest aktualny a silnik zdrowy a buda nie rozbita to warto jechać, ale osobiście nie brałbym białej tapicerki. Tak po prawdzie, wolałbym sam jechać do Niemic/Szwajcarii po samochód lub komuś to zlecić. Wyciagnij z niego wszystkie dane co się da, skoro samochód ma tyle lat w pl to może miał kolizję lub coś podobnego, zostało to zgłoszone i jest w systemie. Dla obeznancych w temacie ten samochód ma mleko na tylnej szybie?
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBriareos dzwoń do Zenka bo czarny czyli ten co Cię interesuje jest dalej aktualny pogmatwało się wszystko po tym jak wszyscy jeździli po sobie. Tylko mała uwaga jak jesteś serio zainteresowany, to rezerwój cały dzień a kupisz go tak samo jak ja swojego od Zenka :) Klasyczna ścieżka, obejrzenie wstępne, miernik, Krystian, ASO, diagnosta na stacji diagnostycznej i wizyta w banku w celu wypłaty odpowiedniej kwoty i nawet nie zauważysz, że już noc. Mój nie był padłem i nie miał śladu szpachli co potwierdziłem zdzierając ostatnio bok na bariercę. Może to kogoś zaskoczyć, ale miałem oryginalną nawet poduszkę pasażera co potwierziło mi ASO w Katowicach bo wymienili mi ją w ramach akcji serwisowej więc przyjmuję, że jednak samochód nie miał skasowanego przodu. Btw Zenek to spoko człowiek, ale na forum faktycznie czasami chyba przesadza.
-
[E36] 328i Coupe M-pakiet Radom vin ER46198
samael16 odpowiedział(a) na janpet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOlej niewłaściwy powinien być raczej jakiś 0/5-W40 60 wskazywała by na lato, palenie gum i tor. Pojedziesz 700km stracisz z 2 dni i sporo kasy a przy małej dozie pecha wrócisz z niczym ja bym się mocno zastanowił i męczył sprzedawce o dokłądne fotki wszystkiego co się da.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się naczytał całego tego bezsensownego pierdzielenie i wycieczek osobistych, no i przekonał się, że nikt tutaj mu nie pomoże to się dziwić.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już koniec? Swoją drogą ten kupiec przy tej cenie nie przyjechał chociaż go wstępnie obejrzeć czy brać go do aso/Krystiana?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czy ja wiem, dla mnie dupowozem jest W124/126 i E46/E92 w coupe z silnikami min 3,2/560/330/330(335) w benzynie wygodne mało pali, ogólnie fajne. Co kto woli ja na szczęście mam jeszcze zapasowego civica 1,4 w gazie bo szkoda sprzedawać xD
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo szukaj takich osób jak ja. Robię pełną dokumentację co jest robione w samochodzie, zdjęciową też, a przyszły właściciel za 3-4 lata dostanie nawet film jak trafiłem w babierki. Tyle, że ja za swój zawołam dużo i będę sprzedawał go pewnie rok bo uczciwie wszystko opisze. Szukaj, szukaj i nic więcej Ci nie pozostaje i szykuj kasę bo e46 powoli wchodzi w fazę trzymam cenę a tanio sprzeda się tylko złom i na rynku pozostaną tylko nieliczne sztuki jak W124 coupe brata. Ja mam od uwielbianego Zenka i polecam, wizyta w aso i u Krystiana obowiązkowa ma drogo ale moja e46 330 była pewna.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i nie oszukujmy się jak by sprzedawał złomy to już bym go dawno obsmarował ja albo inny forumowicz, że mój e46 ma kręcony licznik albo cm szpachli a tak nie jest, co sprawdziłem już zdzierajac farbę do gołej blachy na barierce miernikiem, no i w aso. Do zainteresowanego zakupem samochodu przyjedź zobacz, weź miernik, Zenek nie robi kłopotów więc możesz sprawdzić go w aso bez kłopotu i serio jak Ci się nie podobają lampy tylne to mogę się zamienić.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo modach, ale za to jakich fajnych ale to moja prywatna opinia, co kto lubi, mogłem poczekać a tak muszę mniej mpakietowego od Zenka malować bo barierkę zaliczyłem a taki był ładny bzwypadek przez miesiac :cry2: Nie żałuję w końcu był przez brak tego mpakietu i nawi 16:9 trochę tańszy, sprzedaj lepiej tego chłopakowi bo pewnie nie będzie mieszkał daleko odemnie. Do przyszłego właściciela jak byś chciał się wymienić np tylne lampy na zwykłe to daj znać. Przy okazji nie polecam AC w PZU stwierdzili szkodę całkowitą, metoda obliczenia wartości reszty elementów pojazdu jak silnik itp, wystawiają samochód na wewnętrzenj aukcji dla zaprzyjaźnionych firm i sprawdzają ile oni za niego dadzą, samochód wart na rynku 25-27k plus gaz 4k, kwota AC 12k. Od kwoty AC odejmują to co zalicytują na aukcji czyli człowiek zostaje z niczym.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
samael16 odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo ideału brakuje chyba tylko i wyłącznie ksenonów, bierz samochód do aso i kupisz od ręki. Zenek jak bym wiedział, że takie cacko będziesz mieć to bym zaczekał miesiąc i kupił tą wersję xD
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
samael16 odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ja wiem, te które oglądaliśmy W126 coupe 560seci nie były jakoś specjalnie cichsze od W124 coupe 3,2. Co ważne stare coupe z dyżum silnikiem i zadbane są zawsze drogie, bo jest ich mało fizycznie na rynku taka prawda nieważne czy będzie to E46, czy W124/6 czy cokolwiek innego.
-
E36 coupe 2.0i poznań WBABF51010EP13668
samael16 odpowiedział(a) na michukca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSugestia kup od niego http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=16&t=142872 kabel z oprogramowanie, poczytaj trochę i jedź obejrzeć samochód disa sama Ci powie jak przejedziesz się kilka km z podpiętym kompem co jest nie tak :) Tak czy siak masz blisko to możesz pojechać i obejrzeć go wstępnie czy jest coś wart ale nie licz na cuda.