Treść opublikowana przez tomi5
-
Przegazówka na postoju i klapa
A co do węży mam pytanie, po trasie gdzie już silnik jest unieruchomiony otwieramy maskę i jakie powinny być węże to co odchodzą od chłodnicy i idą do termostatu chodzi o silnik 3.0 V8, ciepłe twarde, czy miękkie??
-
Ciśnienie oleju.
Poczytaj to: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=80014&highlight=
-
Odczego ten zbiorniczek??
Już wiem, to jest zbiornik płynu układu hydraulicznego sprzęgła: Tylko w BMW 730i Napełnianie płynem hamulcowym do górnego oznaczenia, a powiedzcie mi jeżeli nie wiem jaki płyn hamulcowy wczesniej był lany moge dolać DOT4
-
Odczego ten zbiorniczek??
I rozumiem żeby dostać się do świec trzeba je zdemontować??
-
Odczego ten zbiorniczek??
Witam powiedzcie mi od czego jest ten zbiorniczek i co tam się dokładnie leje bo w moim przypadku ciecz(olej) który się tam znajduje jest na minimum http://img168.imageshack.us/img168/5563/20080609279ehy1.jpg I przy okazji wiem że to może dla was laickie pytanie ale pierwszy raz mam do czynienia z silnikiem V8 i w ogóle z benzyną (pierwszy mój samochód to peugeot 605 2.0i tam wszystko było na wierzchu kable świece). Czy żeby dostać się do świeć w celu ich sprawdzenia muszę rozebrać to coś (x4) na zdjęciu widoczne?? http://img508.imageshack.us/img508/4380/20080609278bn0.jpg
-
Spręzyny z E34 do E32
No właśnie o taką opinie mi chodziło, czyli takie z allegro obniżające do E34 mam zapomnieć, szukać przeznaczone tylko i wyłącznie do E32
-
Spręzyny z E34 do E32
A gdzie mogę dać sprężynki do sprasowania jest to jakaś specjalna firma która się zajmuje takimi rzeczami?? jaki jest koszt??
-
Spręzyny z E34 do E32
Witam, chciałbym obniżyć swoją E32 i mam pytanko czy sprężyny z E34 będą pasować do E32 chodzi mi o te z allegro obniżające, jest o wiele wiecej ofert do E34 niż E32 np: http://moto.allegro.pl/item371566873_sportowe_sprezyny_do_bmw_e_34.html
-
E32 JAKI OLEJ DO V8
A co myślicie o oleju VALVOLINE Maxlife 10W40 pakowany po 5l np. http://moto.allegro.pl/item377686274_valvoline_maxlife_10w40_5l_promocja_wys_0zl.html zamiast castrola 10W40, poprzedni właścićiel lał podobno jakiś 10W60, ale ten co mi zostawił to jakiś olej ze stacji BP 10W40?? Oczywiście do silnika 3l V8
-
Czy to czujnik oleju??
Witam zauważyłem u siebie ze podczas rozruchu zimnego silnika kontrolka oleju gaśnie od razu po odpaleniu natomiast jak silnik jest już ciepły to po odpaleniu świeci przez kilka sekund co jest przyczyną?? Mam się czegoś bać?? Rozruch zimnego silnika(nagrywane komórka nokia) http://www.4shared.com/fi...go_silnika.html rozruch ciepłego silnika http://www.4shared.com/fi...go_silnika.html Czy toteż będzie jak w przypadku Łukasz735 problem niedomykajacego sie zaworu zwrotnego,z tym że zaznaczam u mnie rano jest ok tylko jak juz silnik jest ciepły nie gaśnie od razu.
-
E32 JAKI OLEJ DO V8
Dzięki Ci za poradę, tak zrobię jak mówisz, chociaż chłopaki zakładali już do nie jednej Vki gaz i nigdy nie było jakiś reklamacji, wybrałem polecany warsztat, ale słuszna uwaga i nigdy ich nie za wiele :D . Pozdrawiam
-
E32 JAKI OLEJ DO V8
Witam wszystkich, 2 dni temu nabyłem swoją E32 730 V8 z 92r. ma na kulane 322tyś. poprzedni właściciel jeździł na castrol 10W60, autko nie ma gazu, ale będzie, sekwencja, mogę dalej lać taki olej czy przejść na coś innego, jak już będzie LPG
-
Klimatyzacja w e32
Poznań troszkę daleko od Lubina jakieś 170km ale jak ja się dowiadywałem u siebie ile nabicie klimy właśnie do E32 ze starym czynnikiem krzyknęli 240zł nowym 170zł. Jak byś była tym bardziej zainteresowany daj znać podaj jakieś dokładne dane ja pod jade i podpytam jeszcze.
-
Kupno m30 3,5L
Czemu piszecie żeby odpuścić sobie ze względu na w/w argumenty. Tak często sie wymienia czy są takie drogie?? np przewody zapłonowe??
-
Montaż klimatyzacji w aucie bez klimy
I co poszło bez żadnych komplikacji?? Planuje tak zrobić w swojej e34 i cały czas sie waham, żeby nie było tak że kupie części i coś nie pójdzie.
-
Fotele z e32 do e34 co z elektryką? ZAKOŃCZONE SUKCESEM
ile cię kosztowały fotele z kanapa??
-
Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie)
A czy po takim zabiegu jest jakaś możliwość zabezpieczenia felgi jakimś bezbarwnym lakierem, czy to się mija z celem.
-
Przekładka z automata na manual
a możesz napisać ile cię to kosztowało, sam przekładałeś czy jakiś zakład?? I co z tą mocą, jak warsztat robił nie powiedzieli ci o tym??
-
Znaleziony wyciek płynu chłodniczego co dalej ?
Albo już ten o-ring który jest na termostacie nie daje rady, u mnie tak było, wymieniłem i teraz jak ta lala :D
-
Jak dostac sie do akumulatora?
a najlepiej najpierw uwolnij z prawej strony a później z lewej, nie ciągnij na samym środku.
-
Tylna kanapa
Oprócz 2 śrub pod podłokietnikiem masz jeszcze po jednej z lewej i prawej strony oparcia, po pozbyciu się śrubek oparcie musisz szarpnąć żeby uwolnić je z zatrzasków górny lewy i prawy róg.
-
Brak przedniego światła
Wielkie dzięki Panowie a zainteresowanie i pomoc, już się uporałem z problemem, okazało się ze miałem zwarcie tam gdzie jest żarówka tzn, pod tą plastikową pokrywką gdzie idą dwa kabelki jeden do żarówki drugi do obudowy lampy i to właśnie on się odczepił i robił zwarcie, dziwne jest tylko to że raz miałem zasilanie na tym bezpieczniku raz nie tj nr11. Można zamknąć
-
Brak przedniego światła
Flash a mógłbyś napisać coś dokładniej, rozumiem ze te przekaźniki są tam gdzie bezpieczniki bo takie zauważyłem ale tam jest ich chyba więcej niż 2, i teraz który to bezpiecznik od przedniego prawego, możliwe żeby ten przekaźnik był walnięty i działało tylko jedno światło bo z twojej wypowiedzi wynika ze jeden pomarańczowy przekaźnik odpowiada za światła drogowe a drugi pomarańczowy za długie. idę do samochodu polukać co i jak.
-
Brak przedniego światła
Witam a w silnikach diesela też takie coś jest, dzisiaj sprawdzę, a który bezpiecznik dokładnie odpowiada za przednie prawe światło. Kis a ty jak się z tym uporałeś?? Aha i ja nie wiem czy czasami nie mam takiego przekaźnika z tyłu pod kanapą, tylko że tam siedzą takie 2 albo trzy wyglądają jak stare kasety VHS.
-
Podświetlanie duzego OBC
Aha tylko musisz sprawdzić czy jest to sama żaróweczka czy żaróweczka nasadzona na taki plastiku, bo u mnie do zegarka był w tym plastiku a do konsoli regulacji grzania była sama żaróweczka.