Treść opublikowana przez 0okm
-
F20 116i M-Pakiet by Vit0 -> Valencia Orange - M-Performance
Mi osobiście przód podoba się bardziej bez tej dokładki z czarnego plastiku. Przemyśl kilka razy czy rzeczywiście nie warto jej pomalować. Teraz to wygląda... :oops: Natomiast kierownica wygląda mega super! :)
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Bo u nas lewy i środkowy pas to ten najwolniejszy. ;)
-
Jaki silnik do e90?
Nie, nie mieści się. :duh: Na pozostałe pytania znajdziesz odpowiedzi w tym temacie.
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Zakoduj sobie mniejsze napięcie. Teraz to zdecydowanie przesadzone są. :wink:
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Dobry dzwon to podstawa tuningu. :wink: Może w tym przypadku będzie to zmiana na 330i? :)
-
Jaki silnik do e90?
Oba mają ten sam silnik (N47) i tę samą pojemność (2.0 R4).
-
E90 330d 2010 WBAPR91060A738299 Szamocin
0okm odpowiedział(a) na sebolas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok produkcji tego samochodu to 2009, a nie 2010.
-
BMW F11 WBA5J51010D076265
0okm odpowiedział(a) na przemocnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż pół roku wystawiane co oczywiście jest znakiem że cena nieadekwatna do stanu jaki reprezentuje. Pierwotnie za 55 900 zł. Zmieniona tapicerka. Włoszka + handlarz.
-
BMW G30 do oceny WBAJC3101HG870576
0okm odpowiedział(a) na GabiBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ ekstremum w ekstremum... Z takimi argumentami nie ma co dyskutować. Myślę że przykład z tematu dobrze zobrazował co miałem na myśli. :wink: Zwróciłem tylko uwagę że cena sporo poniżej rynkowej ma zapalać ogromną lampkę nad głową.
-
BMW G30 do oceny WBAJC3101HG870576
0okm odpowiedział(a) na GabiBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed wtopą mogłoby Cię uratować również nie wybieranie najtańszego "całego" G30 520d jakie dostępne jest na Otomoto. Czego można było się spodziewać? :)
-
Jaki silnik do e90?
Pierwszy w VIN ma coś takiego wpisane: "L812 National version England / Ireland" oraz "Steering: RL".
-
E60 530i by Leon
A to przemyśl jeszcze raz zamienniki. :) Większość (jak nie wszyscy) w dziele E90 jak wymienia to właśnie na zamienniki. Sam też tak zrobiłem i powiem że 1:1 jak oryginał. A za komplet zapłaciłem kilka lat temu coś koło 60-70 zł. Więc nawet jak się nie spodoba to wyrzucisz. A na pewno będzie wyglądać lepiej niż to co masz teraz. :)
-
F80 M3 Competition Mineral Grey
No i cały dział pozamiatany. :) Gratuluje! :cool2:
-
E60 530i by Leon
Te kierunki nadal kiepsko. Najlepiej wymień na nowe. Są tanie. ;) No i żarówka do środka jasna.
-
530XD Touring madBMW-4
https://imgur.com/ Jedyne rozsądne rozwiązanie.
-
BMW E92 335i N54 RWD EU - cywilny racecar
Sam zmieniałeś zderzaki na mpakiet? Bo napisałeś że cały w oryginalnym lakierze był jak kupowałeś. Przód już chyba prosi o ponowne lakierowanie. :) Jakieś plany na modyfikacje? :)
-
Jaki silnik do e90?
Dlaczego ten temat nie jest jeszcze zamknięty? Nowe modele E9x nie powstają, wszystkie "standardowe" usterki i koszty eksploatacji dotychczasowych modeli i silników poznaliśmy. Nic nowego nie wymyślimy przecież. Mamy również odpowiedni dział do oceniania samochodów z ogłoszeń.
-
[E87] Static 118d | MTS Gold | BBS Motorsport
Z tymi LED oświetlającymi przestrzeń za samochodem to też miałem przygodę. Zostawiłem je, ale przekodowałem niższe napięcie i było lepiej.
-
[tomasz325] BMW F32 420xd Estorilblue
Fajny pomysł z malowanie dyfuzora. Wygląda o niebo lepiej niż fabryka. :)
-
Jaki silnik do e90?
Masz błąd w opisie. Ten samochód nie ma listw zewnętrznych shadow line.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Ostre światło wybraliście jak na sesję. Koniecznie wrócić tam przy zachodzie słońca. :) Mimo wszystko fajne zdjęcia i super fura. :cool2:
-
F11 WBAMT11010C298258
0okm odpowiedział(a) na Whoocash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej około 170 000 przez całe życie. :mrgreen: Co do samochodu to on ma z M Pakietu tylko przedni zderzak.
-
[E61] 525d 05' titangrau
Obrazki nie działają. Zdjęcia dodawaj na imgur.
-
F30 340i Vaporr
Tu masz wyliczenia na tył: https://www.willtheyfit.com/index.php?width=255&aspect=35&diameter=19&wheelwidth=9.5&offset=40&width2=265&aspect2=35&wheel_size=19&wheel_width=10&offset2=40 Tu masz wyliczenia na przód: https://www.willtheyfit.com/index.php?width=225&aspect=40&diameter=19&wheelwidth=8.5&offset=35&width2=225&aspect2=40&wheel_size=19&wheel_width=9&offset2=29
-
F10 Individual 528i Xdrive
No to tylko się cieszyć. :cool2: Gratuluję. :)