Treść opublikowana przez 0okm
-
E60 540i Zwoleń WBANW310X0CS97455
0okm odpowiedział(a) na Bumerang_73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkt desperacji widzę. ;) Zagadaj sobie do kolegi rikooo z forum, bo być może już się nim interesował. W razie czego masz możliwość mocnego zbicia z ceny bo handlarz już na ponad rok wtopił pieniądze. Wbrew deklaracji, nie jest bezwypadkowy.
-
BMW E39 2.0 150km Staszów VIN WBADM11010GP20034 Korekta
0okm odpowiedział(a) na mateo1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPonad pół roku prób sprzedaży i tylko koła się zmieniły. Nadal nie zarejestrowany. Ciekawe jak to wygląda w świetle prawa. I czy nie będzie to problem dla nowego właściciela.
-
=>545i SmG<=carbonschwarz Mpak // nowe foto
To już chyba był ruch ostatecznej desperacji. :lol: :lol: Ja rozumiem że V8 E60 jest niewielki wybór, ale... :lol: :lol: Szczęście że udało Ci się znaleźć egzemplarz który Cię zadowala. Szanuję za wybór silnika. Będzie z niego dużo radości! :8) Jak wrażenia ze skrzyni? Rozważyłbym zmianę koloru felg. ;)
-
F10 Individual 528i Xdrive
Ok, wybaczcie. Z wąziutką dojazdówką można by się zgodzić. :) Choć z drugiej strony ile się przejedzie na takiej dojazdówce. I z jakimi obciążeniami dla xdrive. ;)
-
F10 Individual 528i Xdrive
Masz na myśli zaprzeczanie instrukcji BMW F10? Nie wspominając o tym jak z fabryki wyjeżdżają. Ta legenda już dawno się zdezaktualizowała. ;)
-
BMW F31, VIN WAPDF3100GCP10210
0okm odpowiedział(a) na 07246666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie link do ogłoszenia by temat był zgodny z regulaminem?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeczytaj tytuł tematu w którym napisałeś. https://en.bidfax.info/bmw/x5/4870003-bmw-x5-xdrive35i-2013-white-30l-vin-5uxzv4c50d0e00168.html
-
Jaki silnik do e90?
A jak to się ma do opisu "Samochód nie był eksploatowany na polskich drogach."? Rok stał? Czy może opis ten sam od roku prób sprzedaży?
-
Jaki silnik do e90?
Ja bym zwrócił uwagę na okolice obu zderzaków ponieważ zostały zmienione. To samo progi.
-
BMW E87 120D - bigerr
Są jakieś argumenty by nie ładować sprawdzonego Pro Kita tylko coś innego?
-
BMW G30 WBAJC91020G942229
0okm odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Polskiego salonu, ponieważ w czerwcu 2020 wystawione było na sprzedaż jako używane w Auto Rawski.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej: WBAKF5C5XBE586351
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia: WBAXG5C5XCDW24932 Ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-skora-kamera-cofania-szyberdach-top-nawigacja-ID6DESsp.html PS. Ostatni raz Ci pomagam skoro nie chce Ci się wklejać linków do ogłoszeń lub choćby podziękować... :nienie:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia: WBA5A7C53FD624327 https://archiwum.allegro.pl/oferta/promocja-swiateczna-bmw-5-f10-i8697358259.html
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Bez oznaczeń zawsze wygląda lepiej. :) Jeszcze warto te lampy ogarnąć. ;)
-
E93 335i WBAWL71060P167802
0okm odpowiedział(a) na darulez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmienione zderzaki przód i tył. Na progi już nie starczyło. Dowiedz się jak bardzo rozbity przyjechał do Polski (i jakie przygody były później) bo w cabrio to kluczowa rzecz. Widnieje na nim szkoda co najmniej jedna.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia: WBA3B1G54FNT02849 Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-super-stan-alpinweiss-2-0-benzyna-184-km-f30-ID6BwLZM.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż któryś z kolei raz wklejasz te daty, a nigdy nie zaznaczysz że pierwsza cyfra to miesiąc a druga dzień. To nie jest oczywiste i myślę że powinieneś zamieniać lub o tym pisać by ludzi w błąd nie wprowadzać.
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Ten moduł to dość popularna usterka. W ciemno, bez sprawdzania świec bym wymieniał (żadna regeneracja). Tym bardziej że drogi nie jest. ;)
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Pokaż jak te rejestracje wyglądają na samochodzie. Niezły efekt. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. :)
-
316 i WBA3G11070KR69101
0okm odpowiedział(a) na piski2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh: Co ja czytam... Weź się przejedź automatem i wjedź w XXI wiek skoro interesuje Cię zakup marki premium...
-
BMW e91 Radom-Panocars WBAUU510X0A489841
0okm odpowiedział(a) na pawes354 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw numer VIN w temacie. Podałeś niekompletny.
-
BMW F11 WBAMX11020C976410
0okm odpowiedział(a) na legniczanin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowypadkowe F11 z małym dieslem w manualu. Zakup do końca życia. Stare ogłoszenie: https://archiwum.allegro.pl/oferta/bmw-seria-5-f11-2-0-diesel-2009-2017-1995-cm3-i7899811370.html
-
F30 LCi 330i black-sapphire metallic 278PS/416nm
Wzór świetny. Tylko dlaczego ten kolor mając do wyboru Hyper Black? :(
-
E87, 120d, 2006r., Łódź, WBAUG51070PV27272
0okm odpowiedział(a) na wu.pe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, działał ponieważ dekoderowi nie jest potrzebna całość. Natomiast wyszukiwarki (Google) i generatory raportów (AutoBaza itp.) już zwracają uwagę na całość. Poza tym dekoder poprawia na poprawny VIN (patrz w poście miczka). I sprzedawcy na otomoto doskonale o tym wiedzą. Zamienianie znaków jest nagminne.