Treść opublikowana przez 0okm
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Takie ceramiczne klocki to się nie nadają nie tylko do codziennej jazdy, ale w ogóle do wszystkiego poza czystością.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Rok produkcji to 2007 a nie 2008 jak twierdzi sprzedawca. Francuz - dowiedz się jak mocno uszkodzony był przy sprowadzeniu. Manual zgodnie z VIN. VIN: WBAUD91010PZ08583 Ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-m-pakiet-ID6DUeyd.html
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Podaj VIN. Często się zdarza że niektóre dekodery błędnie podają rodzaj skrzyni.
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Jak to odczytać jak to takie małe? :P
-
Jaki silnik do e90?
Akurat ten jest z 2009 roku i właśnie do tego roku wkładali w 325d te silniki (źródło). Szkoda widnieje. Sprowadzony jako uszkodzony.
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Wygląda bardzo ładnie. Oby się poprawnie otworzyła w razie potrzeby. :oops:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy wypadek miał w USA, czy w Polsce, tego nie wiem. Powypadkowy na pewno i widać to nawet na historiapojazdu.gov.pl Wykup raport lub poproś o zdjęcia właściciela. O wypadkowej historii wie, bo zdeklarował w ogłoszeniu. Przy okazji zapytaj też dlaczego od 2018 roku nie miał przeglądu. Wcześniej też ma braki. I uważaj bo aktualnie dowód jest zatrzymany.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-2013-rok-ID6DPoSC.html (oszukał z rokiem produkcji) Zdjęcia: https://imgur.com/a/CR0HjpC
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
0okm odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiepoprawny VIN i to jeszcze od E90, i nie z USA.
-
Jaki silnik do e90?
VIN podany w ogłoszeniu jest fałszywy. Poprawny to: WBAPP11080E724419. Jest na nim szkoda - do sprawdzenia. Sprzedawca tego nie ukrywa - zdeklarował że nie jest bezwypadkowy. Poproś o zdjęcia. :duh:
-
e60 545i 2003r. VIN: WBANB31000B077937
0okm odpowiedział(a) na hell17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPretensje raczej miałbym bardziej do siebie niż do sprzedawcy. Wszystko masz przed oczami. Jeśli jesteś rzeczywiście zainteresowany V8 w E60, a nie tylko popytać, to na forum mamy kolegę który niedawno przechodził przez zakup takiego.
-
e60 545i 2003r. VIN: WBANB31000B077937
0okm odpowiedział(a) na hell17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOceniamy najtańsze 545i E60. W dodatku od handlarza który na sprowadzeniu z DE i opłaceniu (z dopiskiem w papierach jako uszkodzony) i nawet naprawie silnika, jeszcze w tej cenie zarobi. Szkody są. Nie jest bezwypadkowy. Ma wielokolorowy przód, i moim zdaniem prawy tył również. Lp. Data zapłaty akcyzy. Numer identyfikacyjny pojazdu VIN albo numer nadwozia, podwozia lub ramy. Marka i model samochodu. Pojemność silnika. Rok produkcji. Stan techniczny. 1 2021-01-05Z WBANB31000B077937 BMW 545 4398.0 2003 uszkodzony Jesteś świadom po ile takie w całości chodzą w DE? PS. W grudniu to jeszcze chociaż historyjka o doktorze z Berlina była. :) I te rejestracje fałszywe... Myślałem że ludzie już się na to nie nabierają. A jednak.
-
BMW 6 WBAYP1C50DD216048
0okm odpowiedział(a) na GabiBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSortowanie od najtańszego? :lol:
-
E83 X3 WBAPA91000WA17019
0okm odpowiedział(a) na RomanC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy oryginalny to nie wiadomo (chyba że potrafisz po zdjęciach stwierdzić), bo z fabryki wyjechał z innymi zderzakami.
-
E83 X3 WBAPA91000WA17019
0okm odpowiedział(a) na RomanC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno już tu nie było tak zużytego egzemplarza. :) Co Cię interesuje w tym ogłoszeniu?
-
BMW 550i VIN WBAKP91010D001106
0okm odpowiedział(a) na svenson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź też czy szkoda jaka na nim widnieje nie rozwiąże Ci zagadki ceny.
-
[E87] Static 118d | MTS Gold | BBS Motorsport
Skok technologiczny na pewno do przodu. ;) Najważniejsze żeby właściciela cieszył. Powodzenia z nową zabawką. :cool2:
-
[E87] Static 118d | MTS Gold | BBS Motorsport
Przed zamknięciem, pożegnalnie, mógłbyś wrzucić kilka fotek następcy. ;) W każdym razie bezawaryjnej jazdy nowym nabytkiem! :)
-
F30 LCi 330i black-sapphire metallic 278PS/416nm
Najlepiej kleić na taśmę dwustronną do tego dedykowaną. Np. 3M takie produkuje. Kilka takich montowałem i zawsze najlepsze rozwiązanie. Dla hardcorowców klej do szyb. :lol:
-
Jaki silnik do e90?
Już sprzedawca w opisie deklarował że jest tam sporo do zrobienia. W zestawie kontrolka check engine. ;) Czy sprawdzony dokładnie? VIN rozkodowany po zakupie... Mnie najbardziej by martwiło to co tam na siedzeniach jest. :( Warto poszukać zestawu choćby z materiału żeby pozbyć się tego plastiku.
-
BMW E39 2.0 150km Staszów VIN WBADM11010GP20034 Korekta
0okm odpowiedział(a) na mateo1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, czyli nie masz żadnego potwierdzenia na swoje emocjonalne wypowiedzi. Zapraszam do PUESC, gdzie przy minimalnym wysiłku możesz sam sprawdzić że akcyza za ten samochód jest opłacona. Na stronie UFG możesz sprawdzić że na dzień dzisiejszy ma ważną polisę OC. Następnym razem sprawdź, zweryfikuj, zanim puszczą Ci emocje.
-
BMW E39 2.0 150km Staszów VIN WBADM11010GP20034 Korekta
0okm odpowiedział(a) na mateo1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak dyskutujesz zażarcie bo sprawdziłeś i jesteś pewny, tak? Podziel się tą weryfikacją. Jeśli nie, to możemy sobie gdybać dalej o Twoich kolegach i kolegach kolegów. Ja nie sprawdzałem, ale czytałem opis i do niego się odniosłem. I wcale nie potwierdzam ani nie zaprzeczam tego co jest w opisie - zwróciłem jedynie uwagę. Natomiast jeśli negujemy wszystko bez weryfikacji, to możemy też się zastanowić czy to w ogóle jest BMW bo znajomi kiedyś kupowali od handlarza... I wcale nie trzeba tłumaczyć jak działają handlarze. Wiem to aż za dobrze.
-
BMW E39 2.0 150km Staszów VIN WBADM11010GP20034 Korekta
0okm odpowiedział(a) na mateo1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież jak nie puścił papierów na akcyzę to co ma być nie tak? Znajdzie się klient to dopiero puści na akcyzę, przegląd itp. Przecież tak własnie działają w autohandlach komisach itp. Czy oni wszystkie auta mają porejestrowane? Przecież to by ich zabilo... niektóre auta stoją i po rok na placu i co handlarz będzie płacił polisę OC za takie auto? A jak jest dużym komisem i ma przykładowo 50 aut? Prawo się zmieniło ale nadal da się je normalnie obejść. Jedynie dla zwykłego zjadacza chleba nastąpiły zmiany bo musi przerejestować auto w czas kupione u nas. Opisu nie przeczytałeś... "W pełni opłacone ( akcyza, tłumaczenia dokumentów, badanie techniczne na rok, faktura ) koszt rej. tylko 256 zł."
-
BMW X3 F25 WBAWZ510100L20940
0okm odpowiedział(a) na gruby_benek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda na nim jest co najmniej jedna. Do zweryfikowania.
-
E 60 530d - rbk
A następne zdjęcia wrzucaj już na imgur, bo z fotosika szybko Ci znikną. ;)