Treść opublikowana przez kamyk27
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
No juz dziś zamawiam, 7dni gwarancji.
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Łożyska były wymieniane już 2 razy i to przy mnie na dodatek to mój kumpel robił więc wszystko było porządnie zrobione. Chyba kupię drugi alternator na allegro za 180zl jest z przesyłką...
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Już pryskalem tym wynalazkiem i piszczalo bez przerwy.
-
Hamulce, twardy pedał....
Odpowietrzony przód i tył?
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Łożyska wymienione na nowe i nadal piszczy.
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
zmienilem na stare paski i popiskiwanie jest identyczne, wiec to nie wina paskow, piszczy bezposrednio z alternatora, czy szczotki by tak popiskiwaly??
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Paski wymienione na nowe conti, rolki i napinacze wymienione na nowe i tak samo piszczy jak piszczalo.
-
E46 - montaż samopoziomowania pytania
Postaram się zrobić fotkę ale ciężko będzie z parkingu nurkować:)
-
Wysokość bieżnika w oponach - pytanie
500miesięcznie to dajesz ostro:) ja mam ponad 600na tydzień:) jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to kup 2 opony letnie, zimowki w lato i do tego w deszcz to zły pomysł i każdy Ci to napisze, pozdrawiam.
-
Wysokość bieżnika w oponach - pytanie
Jaki masz DOT swoich opon??
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Kurde nie ma z kim podmienić, Zdjalem pasek od klimy też piszczalo, Zdjalem pasek alternatora była cisza, rolki wszystkie wymienione skf, tłumik drgań wymieniony i nadal piski na wolnych obrotach.
-
E46 325CI Ciężko wchodzą biegi
Zazwyczaj winowajca jest sprzęgło, jedz do jakiegoś fachowca niech sam oceni bo tak to można strzelać.
-
E46 325CI Ciężko wchodzą biegi
dokladnie:)
-
2.8ci piszczy w alternatorze //film//
Witam, mam mały problem a mianowicie piszczy cos w alternatorze na malych obrotach i wtedy kiedy silnik sie rozgrzeje, na zimnym jest cisza. Wyminione zostały łożyska na nowe i nadal piszczy, czy to moze byc szczotkotrzymacz?? film do wgladu i oceny, pozdrawiam
-
BMW 328CI Automatyczna skrzynia. Pomoc.
Nie zastanawiałeś się nad zmianą na manuala??
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Raczej tego nie zrobi, specjalne firmy się tym trudnia.
-
E46 325CI Ciężko wchodzą biegi
Podobno to półosie walą bo są już wyrobione ewentualnie krzyzak na wale.
-
e46 regeneracja alternatora czy kupno nowego
Ja jutro jadę z moim alternatorem na oczywiście regenerację, wyjecie trwało dosłownie niecałe 10min:) napiszę wam jutro za ile mi zrobił, pozdrawiam.
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
To masz odpowied. Wyważenie coś około 150zł
-
e46 320d dwumasa
Jak Ci sprzęgło w zimie padnie to na samych zimowkach i alusach nie pojezdzisz. Musisz sam wybrać.
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Ale jak się rozpedzisz i włączysz luz to nie trzęsie? Jak tak to wał do wywazenia.
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Hej czy miałeś to już przed wymianą podpory wału?? Bo wygląda to na wał który kwalifikuje się do wywazenia.
-
M54 nierówna praca na zimno
Może być ze podczas czyszczenia uszkodziles przepływomierz, podobno tego się w ogóle nie czyści.
-
E46 Wybór amortyzatory
Do ostrzejszej jazdy standardowe amorki nie są dobre, wręcz niebezpieczne.
-
N42 Check i eml
wymien odme i wszystkie nieszczelne badz zapchane przewody, pozniej sprawdz dokladnie caly dolot jak nie lewe powietrze to niech Ci ktos kumajacy miernikiem sprawdzi sondy. czy auto przechodzi w tryb awaryjny podczas wyskoczenia tych kontrolek??