Skocz do zawartości

dziku750IL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziku750IL

  1. słyszalem od kogos ze przez tego jeża (opornice)moze tak byc(rozladowac akumulator) jak jest uszkodzona przez to ze pracuje wtedy kiedy niepowinna ma cos wspolnego z klima i nawiewiem,ponoc jest gdzies w konsoli i niewiem czy to to na 100% bo niewiem gdzie to jest a trzeba odlaczyc zeby sprawdzic,jeszcze zoralem se banie bo ponoc to 200 kosztuje, no radio tez jeszcze mam te stare,ale jak przekrecam stacyjke to sie normalnie samo włacza i wylacza.... do tego dzis prubowalem zapalic wlaczal sie nawiew mimo ze byl wylaczony
  2. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    witam,cos rozładowuje mi aku po 1-2 dniach postoju trzeba go ładowac,prawdopodobnie to przez jakiegos jeza(opornice)? chcem odlaczyc kable zeby sprawdzic czy to przez to i tu pytanie gdzie on jest,na forum nieznalazlem....
  3. dziku750IL odpowiedział(a) na karburator temat w E32
    można dopasowac bebenek do klucza, plusem takich klamek bez zamka lub z zaslepkami jest to ze jakis "amator" nieotworzy fury łamakiem,da sie otworzyc jak padnie aku ale na forum ponoc niemozna sie dzielic takimi inf...
  4. dziku750IL odpowiedział(a) na tuti temat w E32
    tak to ze złodziej nieskorzysta z tych porad chyba ze jakis amator,nieptrzebnie sie burzysz ze niepowinno sie pisac na taki temat,bo jednak pomoglo to załozycielowi postu a ty niekozacz tyle i nie sap bo sie zmeczysz...
  5. dziku750IL odpowiedział(a) na tuti temat w E32
    złodzieje zapomnieli juz o tych sposobach bo sa jeszcze latwiejsze i szybsze ,pozatym jak naprawde chce ukrasc to i tak ukradnie...
  6. dziku750IL odpowiedział(a) na TC temat w E32
    hah myslalem ze chodzi o ta ozdubke na progu co jest pod drzwiami,u mnie wystarczy mocno pociagnac za ta plastikowa nakladke i odchodzi(na kołkach jest)
  7. dziku750IL odpowiedział(a) na TC temat w E32
    trzeba przesunac w bok
  8. ja takie mialem to po zdjeciu plastiku 2 male srubki na imbusa
  9. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    witam,troche czytalem na ten temat wiec jak sa klejone (grube szyby) mozna okleic folia niewyciagajac ich,ale trzeba rozbudowac drzwi i tu pytanie jak to zrobic bo niechcem nic spier....?
  10. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    moglby ktos troche objasnic jak zrobic zeby byly te cegielki i zniknol ten napis,gdzie trzeba zrobic te zwarcie?
  11. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    witam,znowu mam problem,czasami pali normalnie a czasami przy przekreceniu stacyjki cos "dzwoni/pyka" i na tym koniec za ktoryms razem dopiero zalapie.po wlaczeniu zaplonu pojawia mi sie napis inspection z jakims zegarkiem narysowanym kolo tych cegiek- przy okazji odrazu zapytam po co sa te cegielki bo coraz mniej ich mam wczesniej wiecej sie ich wyswietlalo....
  12. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    pytalem czy mozna bez niego jezdzic bo zaczal juz siadac,ale tego pod kanapa nierozladowuje....
  13. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    o to chodzilo :mrgreen: ,dzieki.... niejarze o co dokladnie chodzi z tym przewietrzaniem i ogrzewaniem,to sie osobno nastawia? i po co jest ten zait 1 i zait 2 jak i tak po 30 min samo sie wylaczy?wiecie o co z tym chodzi?
  14. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    to daj jak mozesz po angielsku,moze cos przetłumacze...
  15. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    witam,skad wziasc instrukcje do komputera po polsku,zeby wiedziec co i jak ustawic i jakie sa wszystkie funkcje,te webasto itd....
  16. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    czyli mozna jezdzic bez tego co jest w bagazniku???
  17. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    to bez tego aku co jest w bagazniku mozna jezdzic.....? o co chodzi z tym ogrzewaniem postojowym?
  18. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    po co sa 2 akumulatory i doczego jest ten w bagazniku ?
  19. ja bym wybrał 750 komfort psychiczny przy wyprzedzaniu...
  20. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    moja tez ma el.siedzenia tyl i zagłowki,siedzenie jest na te 2 bolce i jeszcze bylo przyczepione jakims pretem...
  21. dziku750IL odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    ok dzieki,wolalem zapytac zeby nic niespieprzyc
  22. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    tak jak w temacie jak to zdjac ???
  23. wszystko jest jak powinno tylko te obroty teraz czasami skacza,niewiem od czego to zalezy raz jest dobrze a czasami odrazu po odpaleniu skacza,jak przegazuje chwile pochodzi normalnie i znowu,moze to byc prze filtry powietrza?
  24. wymienilem swiece i pali tylko te obroty faluja,czasami nawet sam gasnie niewiem co to moze byc,przepustnice sprawdzalem....
  25. dziku750IL opublikował(a) temat w E32
    jakie swiece wybrac i jakie sa zalecane do 750 (z wyzszej półki) mialem wczesniej NGK z czterema elektrodami ale rózne opinie sa na temat tych swiec,jaka jest wasza???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.