Treść opublikowana przez eXiDe
-
Worek na narty
O matko, dla mnie to zbędny gadżet - mam i nie używam - raz z ciekawości rozwinałem i zobaczyłem co to jest ;). Może dlatego, że jeżdżę na snowboardzie, więc sprzęt zawsze na dachu :). Hmm co do montażu właściwie jest to taki element plastikowy w środku z workiem, wkładasz całość w dziurę tam gdzie znajduje się podłokietnik. Jeśli wystarczy tylko włożyć gotowy 'element' to prosta sprawa, nie wiem czy u Ciebie np. kanapa tylna wygląda jakoś inaczej niż w modelu gdzie jest standardowo worek? Mówię o czymś takim: http://allegro.pl/bmw-worek-na-narty-skisack-1-3-5-7-x3-x5-x6-i1435874439.html Pzdr.
-
[E9x] 320d jak wyjąć obudowę komputera
Magnes dobry pomysł :cool2: Ja miałem podobny problem, bo też mi spadła ta zapinka ale nie znalazłem więc kupiłem nową :) i drugą w zapasie. Groszowe sprawy. Pzdr.
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Ja nie porównuję e90 do a6. Napisałem przykładowo. OK koniec tematu. Każde inne auto komentowane na forum BMW nie będące BMW będzie złe :lol: ot taki urok forum dyskusyjnego jednej marki.. ;) A do autora tematu... wystosuj podobną ankietę na forum Audi, poczytasz opinie i zdecydujesz. Ja też kiedyś stałem przed wyborem A4 1,9tdi a e46.. jeszcze nie wiedziałem, że 330d do momentu kiedy nie przejechałem się i jednym i drugim autem - wybór był jednoznaczny BMW ;) Pzdr.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
No miałem, ale widzisz jak to jest. Ciężko coś ostatnio zaplanować :(. Jak będę się wybierał na pewno dam wcześniej znać.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Nie żyjemy w USA tylko w Polsce, po dr nie ma kropki :duh: :lol: :lol: :lol: :lol: Dr Klagosz a do mojej fury pasuje czarna nerka, bo się zastanawiam? :P hehhe Pzdr.
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Reklama dźwignią handlu kolego. A to, że posiadam BMW nie znaczy, że BMW to najlepsze auta na świecie :duh: Patrzmy obiektywnie na pewne sprawy. a gdzie napisałem ze BMW to najlepsze auta na swiecie?po prostu nie moge przetrawic tego ze płacac za audi otrzymujemy poza napedem quattro ogólnie dostepne rozwiazania w tym koncernie z lepiej wykonanym wnetrzem a nowe a6 ma byc spokrewnione z pasatem nowej generacji a to juz przegiecie Chyba nie do końca.. właśnie to co jest w Audi nie ma w Passacie - bo chyba głównie chodzi o ten model - i tu jest ta różnica. A co takiego otrzymujesz w BMW czego nie ma w innych autach??? Wykluczam napęd na tył.. bo wyposażenie auta jest podobne.. kwestia konfiguracji i $$$ Napiszę jeszcze raz, że dla niektórych BMW to mistrzostwo świata - szczególnie jak niczym innym nie jeździli wcześniej - a ja mam odmienne zdanie bo użytkowałem różne auta.. i Audi też. Tak jak dla Ciebie wyznacznik to BMW dla innych Audi. Każdy mierzy swoją miarą, a zdania są różne. A to, że jeżdżę obecnie BMW E90 nie znaczy, że przesiądę się w A6 Allroad 3.0TDI quattro.. bo akurat mam taki kaprys :mrgreen: Pzdr.
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Wiem, wiem tendencyjne pytanie zadawane na forum BMW: Co jest lepsze Audi czy BMW? :lol: Pzdr. :cool2:
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Reklama dźwignią handlu kolego. A to, że posiadam BMW nie znaczy, że BMW to najlepsze auta na świecie :duh: Patrzmy obiektywnie na pewne sprawy.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
O ile w kombi wygląda to dobrze, to w sedanie nie koniecznie tak kiedyś uważałem. Przed e46 w której nie miałem przyciemnionych szyb w poprzednim aucie miałem wszystkie, Polskę przejechałem wzdłuż i wszerz i żadnych problemów z Policją nie miałem, raz miałem kontrolę w moim mieście i wtedy miły Pan policjant powiedział, żebym zerwał folię, bo jak nie to następnym razem zabierze mi dowód.. OK OK powiedziałem... i dalej z nią jeździłem, potem auto sprzedałem. Wątpię, żeby gość który je kupił zerwał :). W obecnym e90 mam szyby oryginalnie przyciemnione tylko tylne i wygląda to dobrze, może dlatego, że nie są czarne jak smoła tylko mocno zielone. Niebawem wkleję zdjęcia mojej Buni :norty:
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
No ale nie widzę najmniejszego sensu wkładać go do jednej szuflady z Volvo i Saabem. Audi to Audi. VW to VW. Jedna grupa ale auta różne. Ktoś kto nie posiadał jednego i drugiego ciężko, żeby coś mógł mówić w tym temacie.
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Ale kto kogo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: hehehe :wink:
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
:cool2: Bez przesady... Audi z Saabem i Volvo? Panowie.. :nienie: To nie ta półka.
-
320d Touring Individual Composition II Nowe Foto
Ja nikogo nie neguję, więc i nic nie komentuję :). To o czym mówisz - widziałem :cool2: Bardzo podoba mi się Twoja skórka! :) Pozdr.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Faktycznie nic tylko wzorować się na aucie ex-90 Klagosza :);) Pzdr.
-
320d Touring Individual Composition II Nowe Foto
No mnie osobiście jakoś to drewno nie podchodzi no ale.. myślę, że kolega nie miał wyboru co do tego dodatku.. ;) Pzdr.
-
Listwy dookoła szyb
FOTA też sprzedaje auta. Pozdrawiam serdecznie Pana Fotę ;)
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Ewentualnie jak Audi, to 3.0tdi quattro :cool2: bo zapomniałem dopisać. Pzdr.
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Uważam jak Kokos, 330xd i tyle.
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
Zdecydowanie wybrałbym 330d. Zdecydowanie większa frajda z jazdy niż 2.0t FWD Audi. Pzdr.
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Co za pech :oops: Ale gdyby co jestem chętny i zdecydowany, wal na PW jak coś :cool2:
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
O cholera cena super, używki czy nowe? Oryginalne lampy? Za taką cenę to i ja jestem chętny :) a to jakiś zmasowany zakup czy jednorazowa okazja?? :P
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Chyba te zewnętrzne są 'większe' w sedanie. A wewnętrzne w klapie wydaje mi się, że takie same. Hmm ORI masz te blackline'y w jakiej cenie? Może bym się skusił, gdyby Tobie były niepotrzebne :) Pzdr.
-
BMW E90 320d - by klagosz
Ha ha 2 filmik mega! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdr.
-
Bmw xDrive Live
Witjacie, ja będę 26 lutego w Wawie na Bemowie. Wczoraj rozmawiałem ze swoim dealerem.. A w przyszłym roku xDrive Live będzie także w Lublinie :mrgreen: Pzdr.
-
Nakładka zderzaka przedniego e92
Pasuje. Dzięki za zaufanie. Na pw podam Ci namiary na mnie. Pozdróweczka.