Treść opublikowana przez eXiDe
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Miałem już auto z ciemnymi wszystkimi szybami co prawda szyby przednie boczne były zrobione najjaśniejszą folią, ale wtedy byłem młody ;) heh. Problemów z Policją nie miałem, ale wtedy był okres nagonki na ciemne szyby, ryczące tłumiki, itd ;) okres buntu, tuning, streetracing itd ;) Natomiast w e46 były szybki normalne i też było ok :) a zastanawiałem się czy przyciemniać. A w E90 są seryjnie przyciemnione tylne i tak zostawiam :) A co do modów.. oczekuję na tą końcówkę Ultera. Kurde zapłaciłem im kasę w sobotę, a oni dopiero dzisiaj mają mi wysłać. Mają straszne długie terminy, a może tyle zamówień :mad2: Pzdr.
-
LED MARKER
U mnie są inne. :oops: Ma gościu takie jak mi trzeba :) ~400 zł hmmm no i co tu robić? :P Może się skuszę :P http://www.ebay.pl/itm/MTEC-Ver-3-6W-LED-ANGEL-EYE-MARKER-BULBS-BMW-E90-E91-/220835968564?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item336ad97634 Pzdr.
-
wymiana odmy 2.0D e90
Muszę luknąć w książkę. O jakim filterku mówisz? Tam tylko membranka jest. :roll:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No spoko, jestem na tak.
-
LED MARKER
No właśnie cały czas zastanawiam się nad tymi ledami-ringami bo właściwie po za H7 i H11 to jedyne 'żółte' - zwykłe światło - poza D1S - w moim aucie. Reszta to ledy :roll: Ale sam nie wiem.. dużo tego, różne opinie, jednym świeci, drugim pada po paru miesiącach, jedni mają niebieskie, drudzy białe.. to jakie tu w końcu kupić :mad2: :duh: :roll: Pzdr.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Qrde i ja się chyba na zlot do Wawy wybiorę, bo u nas na wsi nudy :) - jak przyjmiecie :oops: :mrgreen: Ale najlepiej jakiś weekendzik :) Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Rabat to stolica Maroka :) :mrgreen:
-
wymiana odmy 2.0D e90
Właśnie :cry: prawdopodobnie to zabiło moje turbo :( Odmę zawsze czyściłem co każdą wymianę oleju, ale w momencie wymiany turbo wymieniłem na całą nową kompletną.. i cholera wie niby stara wyglądała ok, ale pytanie czy ta gumowa membranka po prostu już się wyeksploatowała? :| Bo budowa odmy jest prosta i nie ma w niej nic skomplikowanego :roll: Ja czyściłem wszystkie rury przy wymianie turbiny, intercooler też czyściłem ale bez jego demontażu. Na szczęście nie było w nim oleju, także przedmuchałem go powietrzem a wcześniej potraktowałem go odtłuszczaczem. Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Widać strukturę carbonu, ale całość jest gładka. To namyślać się szybko ;P Pzdr.
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Nie będzie pasować. Poducha jest inna. Kupiłem w ASO. Fakt, cena powala :mad2: :mad2: Nie chce się jej pozbywać ;P bo sam mam od niedawna ;P Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Spasowanie jest w porządku, na prawdę nie ma problemu. Pod warunkiem, że jak kleimy na klej do szyb trzeba to dobrze docisnąć, morsy, kawałki deseczek były bardzo przydatne :)
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Kup taką jak ja mam :)
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Pierwsza sprawa ilu będzie chętnych, druga sprawa czy kolega Chińczyk opuści trochę w momencie zakupu większej ilości w co wątpię ale spytać zawsze można :), robimy wycenę mniej więcej - Wy przesyłacie mi pieniążki a ja dokonuję zakupu przez paypal. Przesyłka z Chin przychodzi do mnie, a potem już wysyłam do Was za pobraniem czy jak kto woli. Idzie wszystko zrobić, nie ma problemu. :cool2: Pzdr.
-
Oklejanie listwew
viewtopic.php?f=70&t=144993 I http://www.premiumhydrografika.pl/index.html A może czymś takim okleić sobie listwy lub co innego :mrgreen: http://allegro.pl/stickerbomb-zajawkowa-naklejka-100x50cm-nowe-wzory-i2230743602.html pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Nie ma najmniejszego problemu jakoś dalibyśmy radę :) Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Kurde za cholerę nie pamiętam :/ musiałbym rachunków poszukać :roll: zamawiałem wtedy dokładki i dwa spoilery na klapę. Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Nie utrzyma się tylko na śrubach, chyba, że dobrze podkleisz tą taśmą na jakiś czas będzie. Ja m.in. ukryłem rysy od spodu zderzaka, także przykleiłem dokładki na amen :). Carbon zawsze można pomalować w kolor nadwozia. Z zakupami mogę pomóc, mam paypala. Tylko kwestia kasy.. cholera wie ile to wyjdzie na koniec. Ja do tej pory dokładnie nie wiem ile wyniosły mnie te splittery :mrgreen: bo poza przesyłką z Chin do PL płaciłem jeszcze cło + przesyłka z Wawy do mnie. Jest trochę biurokracji bo trzeba do Wawy wysłać listem dokumeny: zapłata z paypala, dokument z aukcji + tłumaczenie co to jest - akurat wystarczy napisać po Polsku, że to spoiler. To był mój pierwszy zakup przez ebay z użyciem paypala także nie wiedziałem z czym to się je :) ogólnie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Do paypala mam podpiętą kartę kredytową. Rejestracja nic nie kosztuje i nie są pobierane żadne prowizje. Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Montaż na klej do szyb. Dobrze trzeba docisnąć i tyle. Od spodu jest przykręcana śrubami tymi co zderzak. Nie ma bata, żeby oderwać :) Taśma 3m którą dają się nie nadaje. Jest za słaba. Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Są i do lakierowania.
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
A ile km robisz na jednym baku? Chodzi mi o jazdę w trasie. :roll: Pzdr.
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
To super spalanie :roll: mniej niż mój diesel po mieście :mrgreen: Pzdr.
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
Proszę bardzo filmik :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=yDl1IHtUNQ4
-
Swiatla tylne
Dla mnie ważne jest jak jest i ładne i pasuje do danego auta. I takie właśnie są lampy Black Line. I takie kupiłem. Tobie się nie podobają - masz do tego prawo. Jak wspomniałem wcześniej - każdy znajdzie coś dla siebie. Pzdr.
-
Swiatla tylne
Tu nie chodzi o złe czy dobre, ale.. Mam auto pre-lci = kupuję rzeczy do auta pre lci a nie robię z auta pre lci model 2011. Rozumiesz różnicę? Pzdr.
-
Swiatla tylne
Tylko hmm dla jednych ORI to ori a te... sorry to jest właśnie wiejski tuning zakładać lampy a'la 'fejsluk' do auta z 2005 roku :mrgreen: czy ogólnie modeli pre lci :norty: No ale co ludzi tyle opinii, także fajnie, że każdy może znaleźć coś dla siebie. A jeśli ktoś chce być oryginalny to niech zamawia paczkę z Australii :) - jaki problem :mrgreen: Pzdr. PS. a do zakupów grupowych się dołączam jak coś. Zawsze dodatkowe parę groszy ze sprzedaży na allegro wpadnie :mrgreen: