Treść opublikowana przez eXiDe
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Witaj Hiob, właśnie oglądam 'Na Osi' z Twoim udziałem, czy współpraca z TVN TURBO to jakiś większy projekt? Bo to już kolejny odcinek z Tobą :) Jak M-ka się ma? Pzdr.
-
BMW E81-118d by klagosz
Jest git, ale resztę zostaw następnemu właścicielowi - niech sobie coś zmieni ;) he I zmieniaj na E9x ;) !!! :mrgreen: Pzdr
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
To przetestuj konkretnie tą o której pisałem wyżej. Sprężyna od Lancii Delty II - jak masz. Pzdr.
-
Co to jest i do czego służy pomocniczna pompa wody ?!
Kolejnego kotleta odgrzeję, a co ;) u mnie też pojawił się ten błąd. I faktycznie REST działa, ale pompeczkę trzeba było lekko puknąć ;) aby chciała zagadać ;) I teraz pytanie chyba nie ma sensu wymieniać całej jak można ją reanimować wymieniając same szczotki? I w dodatku nie spuszczając płynu. Z drugiej strony nie używam przycisku REST, także w zasadzie można by olać temat, ale nie lubię jak mi coś w aucie nie gra :) Artuj czy widziałeś całą operację naprawy tej pompki? Pzdr.
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Aj bo się tak zastanawiam właśnie nad modernizacją mojej rurki ;) Szkoda, że ten tłumik kosztuje tyle kasy :duh: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=18_0946&hg=18&fg=20 http://www.performance-store.com/fr/214-silencieux-bmw-performance.html
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Odkopię trochę kotleta ;) Słuchaj a czy nie za bardzo ją schowałeś? :roll: Pzdr.
-
Re: krzysiekOST -->> E92 330xd Atlantik Blau
Ja jeżdżę od maja na 'ceramikach' i dalej jest ok. A czy lepiej.. trudno powiedzieć nie jeżdżę wyczynowo po ulicach miasta, od świateł do świateł i nie hamuję ze 180 do 0 ;) klocki jak klocki: hamują.. i przede wszystkim NIE PYLĄ :cool2: Pzdr.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Panowie ustaliłem następującą rzecz: Jedyna sprężyna, która pasuje do naszych sedanów to: Numer: 23315 Marka: LANCIA Model: Delta II (836) Rocznik: 05/93-08/99 Zastosowanie: klapa bagażnika - hatchback Średnica tłoczyska: 8 mm Średnica cylindra:19 mm L max: 365 mm Skok: 135 mm Siła F1: 620 N Mocowanie od strony tłoczyska: 9 Mocowanie od strony cylindra: 9 Nr oryginalny: 46433702 Co prawda jest moc bo 620N :-) Info ze strony: http://www.fakrosno.pl/PL/O_firmie.html Cena takiej sprężynki to w detalu jakieś 37 zł /sztuka Muszę zamówić na próbę i zobaczyć jak działa ;)
-
Kolejny raz pytanie o odszkodowanie
eXiDe odpowiedział(a) na dziqsek temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeśli masz znajomego rzeczoznawcę to bierz go, pismo, pismo i będzie na Twoim ;) - niestety tak to działa. trzeba się odwoływać. TU dają kasę 'na odwal się' co innego jak szkoda likwidowana jest bezgotówkowo - wtedy wypłacają tyle ile ASO czy inny warsztat im krzyknie :). Pzdr i powodzenia :cool2:
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Na szybko robione telefonem :) http://images39.fotosik.pl/1379/4331ff5967430b6fmed.jpg http://images37.fotosik.pl/1396/1a7589dd3e71b920med.jpg Poza tym zamontowałem nową kierownicę, zdjęcia wkrótce ;) Pzdr.
-
tabliczka cisnienia opon
Faktycznie dziwna sprawa, coś musiało być kombinowane. Albo ktoś złośliwie odkleił albo ... w fabryce zapomnieli nakleić ;) Naklejka na słupku być powinna :8) koniec i kropka. Pzdr.
-
ppatryk -->> E92 320dA
Również uważam, że 1 najładniejsze :8) Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Dobra cicho ;P Moja Bunia znowu żyje :), wszystko OK. Działa jak należy :cool2: uff kamień z serca :mrgreen: Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Nowa turbinka na pokładzie :mrgreen: , ale niestety auto jeszcze nie palone, jak na złość urwał się trójnik łączący przewód nadmiarowy przy wtrysku, jutro będę szukał trójnika bo z tego co patrzyłem na realoem występuje to jako cały przewód :duh: + zrobiona obsługa wszystkie filtry MANN i olej w silniku - standardowo Castrol SLX 0W-30, wszystkie elementy układu ssącego wyczyszczone jak Bóg przykazał :). A dodatkowo odebrałem już moje felgi w wydaniu... CZARNY MAT, a jednak ;). Wyszło elegancko i jestem zadowolony z usługi. Fotki lekko poruszone, robione na szybko telefonem. http://images35.fotosik.pl/1241/cd99721aa50fb1b3med.jpg http://images46.fotosik.pl/1386/a0c0aaad65cb9670med.jpg http://images43.fotosik.pl/1429/6b45f8d38bd4ad44med.jpg Kiedy zmieniacie kółeczka na letnie? Bo ja już chyba na dniach :) Pzdr.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
No parę kilo waży ;) - dzisiaj zdjąłem oba amorki to 'letko' nie było :)
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
No cóż ciężko tak dobrać, żeby długość była podobna a N więcej :roll: . Jutro zadzwonię jeszcze w jedno miejsce i coś konkretnego ustalę. Pzdr.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Spoko, ja dzisiaj pozamawiam jakieś na próbę. Mam taką możliwość, że tak powiem pożyczenia ;). Ewentualnie możecie pomóc od jakich aut zamawiać? :) Pzdr.
-
Lampy Depo w e90
http://www.depoautolamp.com/ A jak to świeci.. jak chińszczyzna :) cudów bym się nie spodziewał. Już lepiej kupić używane ori lampy. Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
No wygląda extra :cool2:
-
Kolejny raz pytanie o odszkodowanie
eXiDe odpowiedział(a) na dziqsek temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMoja rada, zniszcz zderzak, zrób dziurę, rozdarcie wtedy będzie do wymiany - w innym wypadku naprawa i lakierowanie. Wiem bo sam przez to przechodziłem. Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Virtual Tuning :) albo zdjęcia przez jakieś filtry przepuszczone, felgi dziwnie wyglądają. Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Wg mnie to dobrze zrobione VT :roll: Ale fakt, ładnie wygląda :) Pzdr.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
A długość? Taka sama jest w octavii? :roll: EDIT: Marka: BMW Model: Seria 3 (E90) Zastosowanie: klapa bagażnika - sedan Średnica tłoczyska: 8 mm Średnica cylindra:19 mm L max: 370 mm Skok: 110 mm Siła F1: 320 N Mocowanie od strony tłoczyska: 9 Mocowanie od strony cylindra: 9 Nr oryginalny: 51244365788, 51244394052, 51247060623 Także trzeba szukać czegoś mocniejszego o zbliżonych długościach. Pzdr.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Właśnie też myślałem nad wstawieniem mocniejszych teleskopów, bo faktycznie irytujące jest to jak idziesz z zakupami do auta, pyk guziczek i klapa się otwiera z zamka a dalej musisz się gimnastykować i ręcznie ciągnąć klapę :) Przerabiał ktoś mocniejsze teleskopy? Jak tak ile Niutków? Pzdr.
-
ppatryk -->> E92 320dA
Wszystko się zgadza :mrgreen: