Treść opublikowana przez eXiDe
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Do E90 też wchodziły także spoko :mrgreen: do E91 weszło najwięcej :mrgreen: Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Sparkling Graphite? :roll: Pzdr.
-
e92 330d - SPRZEDANA
Dokładnie, Karol nie maluj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W ori kolorze jest superextra! Pzdr.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ha ha deal, deal ;) Fajnie było dzięki Panowie za spotkanie, dojechałem szczęśliwie, obyło się bez mandatów i zdjęć ;) Ci co nie byli niech żałują!!! :evil: Pzdr.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dojadę już pewnie brudnym autem :(
-
BMW 330xd na AC SCHNITZER TYP IV BICOLOR 19"
Dokładnie, chromy out ;) Szczególnie ten nad rejestracją i przy lusterkach :mrgreen: Pzdr.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Pada, ale co zrobic. Wyjezdzam za godzinke. Takze do zobaczenia na miejscu. Pzdr.
-
Problem ze spryskiwaczami reflektorów
Sam oring nie załatwi sprawy, zazwyczaj cieknie z pompki z wewnątrz (nie połączenia), a widać zacieki zaschniętego płynu po samej pompce. Ale spróbować zawsze można jak ktoś lubi się bawić ;) Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
Ileż można w kółko pisać o tym samym, na forum był już poruszany temat ATE Ceramic (wystarczy użyć :search: a forum nie składa się tylko z Serii 3 :duh: ), poza tym jest mnóstwo tematów w internecie o ATE C. choćby tu http://www.motofakty.pl/artykul/ceramiczne-klocki-hamulcowe-ate.html I napiszę po raz kolejny, sam używam ATE C. już prawie rok i pylenie praktycznie nie występuje, polecam te klocki. Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
Jeśli jest możliwość zamontowania ciężarka - a tu jest to nie ma się czego czepiać. Wiadomo wygląda to brzydko :duh: Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
czy do nowych klockow nalezy kupowac zawsze czujniki czy jak? Tak, czujniki są jednorazowe, nie ma się co bawić w przekładanie.. Jak Ci wyświetli błąd klocków znaczy się, że czujnik jest już do wymiany. Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
Czujniki zawsze kupujesz oddzielnie. Do każdych klocków.
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
A to widzieliście? http://www.bmwsklep.pl/zestaw_zarowek_bmw_performance_light_h7,0,5022.html Pzdr.
-
Problem ze spryskiwaczami reflektorów
Nie ma różnicy obie dysze są takie same, nr: 61677179311 Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
ATE Ceramic nie pylą, wiem co mówię bo mam je prawie rok :cool2: Pzdr.
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
Jakie masz klocki, bo to one pylą. Kup sobie ATE Ceramic to zapomnisz o brudnych felgach ;) Felga nie ma nic do tego :) Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Heh to może Twoje widziałem... przy Różanej w Lublinie? Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dzisiaj widziałem na żywo zaparkowane nowe F30 w kolorze jak mój, głupio się było zatrzymywać i oglądać ;P ha ha zdjęć też nie robiłem bo kiszka ;) Ale na żywo elegancko wygląda, przykuwa spojrzenie nie ma co mówić :) Pzdr.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Wyciągasz osłonę lewarka i intuicyjnie 'ręcami' ;) ciągniesz - nic się nie połamie, także 'no panika' ;) Pzdr. Klagosz brak mi słów :D :cool2: :norty:
-
330d pisk przy odpalaniu
Macie rację, kolejna kwestia kto i gdzie kupuje i jakie ma rabaty.. marże na częściach osobowych są kosmiczne ;) Pzdr.
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
No elegancko :) i słuszny kolor :) jedyny, najlepszy ;) :8) Szyby zostaw w oryginalne jak masz jest git - sam tak mam :) Zmień coś w środku.. lewarek może? :) Powiedz mi.. a co zrobiłeś ze starymi progami? Bo jestem zainteresowany zakupem prawego progu :) Pzdr.
-
330d pisk przy odpalaniu
Zawsze części robione na pierwszy montaż są 'inne' a wyglądają tak samo i są tego samego producenta. Taka polityka. Mało tego.. część kupiona oryginalna już nigdy nie będzie tą oryginalna założoną na pierwszy montaż.. :8) Pzdr.
-
E90 320D 177PS - nowa kierownica
Od początku jak kupiłem auto w miejscu gdzie podstawia się lewarek, listwa jest troszeczkę odkształcona a w dodatku później jeszcze delikatnie przerysowałem wjeżdżając na wysoki krawężnik, niby nic nie widać ale razi mnie :) Pzdr.
-
E90 320D 177PS - nowa kierownica
Fotek nie widać :( [EDIT] O już widać ;P Jak będziesz zakładał M-Pakiet to jestem chętny zakupem prawego progu :) Pzdr.
-
Dokladany M-pakiet
Ja mocowałem na taśmę do dywanów :D + taśma czarna izolacyjna na te bolce, żeby ciasno wchodziły w dziurki ;) - wiem, że druciarstwo ale co zrobić :mrgreen:, ewentualnie jakimś klejem przykleić też dobry pomysł :mrgreen: Pzdr.